Publikované: 19.06.2020

Nuž, pán Bašta, ale aj Pollák…

Biely rasizmus v Spojených štátoch nahradil rasizmus čierny, domnieva sa bývalý veľvyslanec v Rusku a na Ukrajine Jaroslav Bašta. Podľa neho aktivisti hnutia Black Lives Matter chcú zničiť západné dejiny, čím pripomínajú ruských boľševikov
https://www.hlavnespravy.sk/usa-pripominaju-predrevolucne-rusko-varuje-basta-pokrokari-kadruju-dejiny-chcu-znicit-nasu-civilizaciu/2198430

Nuž, pán Bašta odpovedá Emília Blážová: „postojte a zamyslite sa, prečo vám dnešná Amerika pripomína predrevolučné Rusko?
Žijú snáď v Amerike boľševici, či previezli mauzóleum s Leninom do Ameriky? Ani jedno ani druhé že? Tak prečo? Odpoviem vám, pretože to neboli boľševici kto robil svinstvo v Rusku, kto vyvraždil rodinu ruského cára a posielal ľudí do gulagu na podvrhnutých listinách na základe rozkazu, ktoré boli pozastrkované medzi druhými listinami a ktoré Stalin často nevedomky podpisoval. No veď si vyhľadajte zoznamy kto v skutočnosti ovládal porevolučné Rusko! Čo to boli za ľudia ktorí sa “starali” o gulagy. Čo myslíte koľko percent z nich boli skutoční Rusi? 5-10%? A kto bol ten zvyšok, akej národnosti? Nebudem vás trápiť, boli to tí, o ktorých sa nesmie hovoriť, ktorí sa zaštítili zákonmi a v ich mene robia stále zlo, pritom sú chránení vodcami po celom svete! Je to preto že nie je žid ako Žid a ľudia sa nevyznajú, mohli by opäť ublížiť tým skutočným, semitským, ktorí toto svinstvo na svedomí nemajú, aj oni boli obete! Ale vinný nebol ani boľševik, ale tí čo sa do ich radov nainfiltrovali a robili v ich mene zlo, podobne ako neskôr do radov komunistov. Boľševici chceli iba spravodlivosť, aby ich rodiny nemuseli bývať v zemľanke.
Keby bol býval cár spravodlivejší a myslel aj na chudobu na ktorú myslí málokto, mohla jeho rodina ešte žiť. No na chudobu tak ako všetci bohatí nemyslel, preto sa zahraničným vyškoleným trockistom, rozumej chazarom pod vedením Trockého a sionistov, prevrat ktorý započali vyvraždením rodiny cára podaril.
Samozrejme že aj boľševici chceli zvrhnúť cára, no prsty v krvavej kúpeli nemali. Možno keby boli vedeli že cár Mikuláš II. sa sionistom postavil a nedovolil im už pred týmito udalosťami nastoliť svetovládu, nedovolili by ho skutočným parazitom a ničiteľom ľudstva zavraždiť, ale by si urobili poriadok doma sami. Nastoliť svetovládu totižto nie je výsadou nášho storočia, pokusy o svetovládu boli viaceré a vždy im ich prekazilo práve Rusko!
Jáj to bolí… nielen že im Rusi rozbili Chazáriu, ešte im vždy prekazili aj ich sen ovládať svet. A teraz zasa Putin, pred ním Stalin, nečudujte sa neskutočnej nenávisti v podobe jedovatých slín, ktoré pľujú na Rusko po celom svete, robia rôzne intrigy aby Rusko zmietli zo zemského povrchu a ruskí pindosi im v tom statočne pomáhajú, niektorí z nich absolútne netušia kde je sever a že si svojou vlastizradou pília konár na ktorom sedia.
Tak je to, všetci potomkovia Chazarov, ako aj potomkovia poskrývaných nacistov a sionisti sa spojili a začali bojovať nie iba proti Rusku, ale proti celému svetu, dokonca aj proti tým ktorí ich na určitý čas prijali ako svojich spojencov, proti skutočným starým klanovým egyptským rodinám, pochádzajúcich ešte z čias faraónov, dnešných globalistov.
Neváhali sa nainfiltrovať ani medzi nich, David Rothschild sa dokonca oženil s jednou z ich princezien. Potom ťažko identifikovať vinníkov keď sedia na dvoch stoličkách, čo poviete?
Viete tí istí začali Ameriku ničiť už v 50 rokoch, pomaly ju celú prebrali do svojich rúk. Možno ekonomicky Amerika prosperovala, aj keď nie z vlastnej práce ale z vykrádačiek druhých štátov, večných vojen a dominancii dolára.
No morálne pod rukami týchto upadala čoraz hlbšie, až na samé dno, odkiaľ sa ju Trump snaží vytiahnuť. Všetok tento hnus ktorý sa dostal v posledných rokoch do Európy, prišiel z Ameriky, práve tam si to odskúšali.
Najprv tam navážali Afričanov, mnohých aj násilím, podobne ako teraz do Európy, potom nasledoval feminizmus, ktorým sa začali ničiť rodiny, hlavne deti. Skúste si zistiť akej národnosti boli rôzni vodcovia a vodkyne, verím že vás to neprekvapí.
Samozrejme do vás sa pán Bašta nechcem navážať, iba už nemôžem čítať a počúvať že za všetko môže boľševik! Rusi musia byť hrdí na svoju minulosť, oni nikdy neurobili nič zlého, zlo robili druhí v ich mene! Raz príde doba kedy sa svet dozvie celú pravdu, ja už pravdepodobne žiť nebudem, ale moje deti sa toho celkom iste dožijú.
My starší ale stále musíme za pravdu bojovať, nesmieme všetko nechávať na Rusku a teraz na Trumpovi.
Musí urobiť veľký kus práce ak chce Ameriku urobiť opäť veľkou!“

Príspevok ako odpoveď spracovala Emília Blážová:
https://www.facebook.com/emilia.blazova/posts/4192913940720549

Zdieľam aj výzvu rómskeho splnomocnenca Polláka (OĽaNO):
POLLÁK: VÄČŠINOVÁ SPOLOČNOSŤ MUSÍ ZMENIŤ VNÍMANIE RÓMOV!
https://www.extraplus.sk/clanok/pollak-vacsinova-spolocnost-musi-zmenit-vnimanie-romov
Nuž, pán Pollák, vašu výzvu vnímam ho ako zásah do mojich a práv väčšinovej spoločnosti. Kontext: obvinenie z rasizmu. Ako chucpe!
Za stav mentality, mentálnej výbavy, gramotnosti, vzdelanosti, zamestnanosti a spôsob života Rómov, nenesiem žiadnu, ani minimálnu zodpovednosť či spoluzodpovednosť.
Som zodpovedný za seba. Len tak, ako ostatná slovenská nerómska „rasistická väčšina“. Belosi si kľakajú pred černochov a bozkávajú im nohy:

                           

https://magazin1.sk/belosi-si-v-usa-klanaju-pred-cernochov-ospravedlnuju-sa-a-bozkavaju-im-nohy-za-to-ze-su-bieli/
A tí, čo sa rozhodnú odmietnuť, dopadnú ako táto dievčina:
https://slobodnyvyber.sk/klananie-sa-cernochom-je-rasizmus/
Čakám mediálnu správu, kedy a kde sa to stane na Slovensku…
To je „na hlavu! To je horor! Reakčný rasizmus čiernych proti bielym! Mám sa im tiež pokloniť a požiadať ich o odpustenie za ich biedu a neschopnosť a neochotu, postarať sa o seba? Bozkávať im nohy? A za čo? Za to, že ich tolerujem, nanajvýš obchádzam? Ak im urobím službu, ak ich deťom, darujem jedlo, ošatenie, dám drobné, mám to za vyživovaciu povinnosť! Stretnú ma a pýtajú! Obťažujú! Mám, ja, chodiť kanálmi?
„Ááááaach, aký ste vy dobrý človek, nech vám Boh požehná!“ Mám, čo som chcel. Ľutujem. Ostatní „tiežrasisti“ ma varovali…
Pre ich mentalitu a mentálnu výbavu, príznačnú pre ich genetický fenotyp, je rómske etnikum samo zodpovedné za samo vylúčenie. Ostatná spoločnosť nie je povinná nič.

V jazyku výziev, apelov a príkazov v prostredí EÚ „zhora-nadol“ má prím „Musíme!
“.
Pán Pollák! Vy ste neomarxista ako vyšitý! Vy nechcete zmeniť naše vnímanie len Rómov, ale aj cudzincov, migrantov…
Vy z nás chcete urobiť submisívnu poslušnú menšinu, podriadenú tomu multikulti európskemu režimu EÚ!
Nie my, ale oni sa majú povinnosť prispôsobiť našej kultúre lebo tak káže prirodzené právo a zákon. To znamená aj, že my, rozhodneme, kto u nás doma, v našej vlasti, a za akých podmienok, môže a bude žiť!
Pán Pollák, robte si svoju robotu, ktorú vám platíme z našich daní, a nevťahujte nás do nej ešte aj za naše peniaze! Nám nik nič nedá zdarma! Nanajvýš jednou rukou dá, druhou vezme.
Toto je vaša, ne naša vec: https://www.employment.gov.sk/files/legislativa/dokumenty-zoznamy-pod/strategia-integracie-romov-do-roku-2020.pdf
Rasizmus delím na primárny (pravý) a sekundárny pseudo alebo nie-rasizmus, ako reakcia na asociálne a antisociálne správanie Rómov, alebo cudzincov; na rase a etniku nezáleží.
A navyše
: Migrácia nie je základné ľudské právo! OSN a EÚ a Súdny dvor EÚ klamú!
V slobodnej, demokratickej spoločnosti platí: Chceme-nechceme. A cudzie nechceme, so svojím sa podelíme s kým chceme.
Však o tom je vaša liberálna ideológia a liberálno-demokratické politiky, či? Chcete nám ich vnucovať násilím a represiou?
Chceme štandardnú parlamentnú demokraciu. Bez prívlastku liberálna. Demokracia je alebo nie je. Sloboda detto.
Všetci občania tohto štátu dostali do vienka rozum a slobodnú vôľu.
Pre výnimky platí zákon o zdravotnej starostlivosti alebo trestný zákon.

Pán Pollák, už štvrtý a po druhý raz rómsky splnomocnenec, vaša výzva je mimo normu. Nepokračujte, upustite od výziev, robte si „svoje“ (!) veci, lebo bude zle.
Amerika nie je náš vzor!
Hnutie Antifa je extrémistická teroristická organizácia neomarxistickej novej progresívnej ľavice!
Na Slovensku nechceme Antifu ani extrémnu pravicu!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?