Publikované: 22.11.2013

Obama nechtiac vtiahnutý do volebnej kampane Smer-u

Tak toto ma naozaj “dojalo” takmer k slzám…Slovensko je tak dôveryhodné, že sám prezident USA Obama chcel stretnutie s našim premiérom. A tomu to zase náramne zahralo do karát. Výborné kino pre ľudí pred voľbami do VÚC…naše malé Slovensko môže pomôcť s chemickými zbraňami, vlastne my možno aj dokážeme pred nimi ochrániť celý svet.

Čo by naša vláda na čele s Robertom Ficom a jeho pravou rukou Robertom Kaliňákom neurobila pre záchranu ľudstva? Môžeme byť všetci hrdí, naši vodcovia sa zachovali správne…už k tomu chýba len jediné…stretnúť sa ešte dnes s mocným Vladimírom Putinom. Premiér by to mohol ešte stihnúť do volieb. Také dôležité je to smiešne víťazstvo vo voľbách do VÚC.

Zaspievame si k tomu…”Poďme spolu lietať…a v nedeľu si odspievame vzájomne – pozri ja už letím…a to rovno do nebies z toho blaha, ktoré zachváti celé Slovensko.

Som zvedavá, kto bude súčasťou politického marketingu pred prezidentskými voľbami…Samozrejme, fotografia s Obamom bude na titulnej strane Smeráckeho rodinného albumu.

A možno príde aj veta…”Urobím všetko pre svetový mier…”, k tomu nejaký facelift a víťazstvo je isté milí občania. Teším sa z toho, že už aj v Bielom dome vedia, kde je naša krásna, históriou opradená dedinka v údolí…a veru, že aj to srdce mnohokrát zabolí…

  • SlabéVýborné (+11 skóre, 13 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?