Publikované: 14.03.2014

Občania, prestaňte byť apatickí voči svojmu okoliu!

Je najvyšší čas donútiť kompetentné orgány k tomu aby sa veľmi vážne začali zaoberať s postojmi neprispôsobivých ľudí v našej spoločnosti.

(BPMK) včera osadil k šiestim vchodom v troch blokoch tabule s varovaním, že budova je vážne poškodená.

(BPMK) včera osadil k šiestim vchodom v troch blokoch tabule s varovaním, že budova je vážne poškodená.

Na košickom Luniku IX idú zbúrať ďalšie tri bloky a z pôvodných deviatich domov na Hrebendovej ulici už zostane iba jediný.

Ľudia, žijúci v týchto blokoch nevedia, kam sa podejú. Dostávajú výzvy na vypratanie bytov. (Týka sa to 514 ľudí žijúcich v 90 bytoch a až 98 percent ľudí tam býva načierno, len dve rodiny majú platnú nájomnú zmluvu).

„Páči sa mi“ ak niektorí ľudia reagujú spôsobom, že mesto by malo riešiť aj ich následné osídľovanie.

Vážení Slováci, zobuďte sa konečne a uvedomte si, že mesto a kompetentní ľudia toto riešiť nebudú dovtedy, kým ich väčšina obyvateľov k tomu nedonúti! – A to buď petíciami, alebo veľkými protestnými zhromaždeniami na námestiach. (V opačnom prípade bude ešte viac pribúdať a budú sa rozrastať „stanové príbytky” v lesoch, ktoré sú v blízkosti mesta a sídlisk.

Už teraz mnohí Košičania majú možnosť vidieť minimálne dve desiatky príbytkov neprispôsobivých ľudí v lesíku za čerpacou stanicou Slovnaft na KVP a žasli by ste nad tým  koľkí a za akých podmienok tam žijú. (Ešte je potrebné dodať, že takmer pri každom príbytku majú uviazaného psa, ale zdržiava sa pri nich aj niekoľko túlavých psov a tak slušní ľudia už teraz majú strach vchádzať do tohto lesa, či už na prechádzku alebo na zber húb). Ale  kompetentní ľudia tento problém začnú riešiť až vtedy ak v lese ubudne niekoľko desiatok stromov, alebo vtedy ak tí neprispôsobiví ľudia spôsobia veľký požiar.

P.S.

Nepochybujem o tom, že po zbúraní tých ďalších 3 blokov sa počet príbytkov v tomto lesíku minimálne strojnásobí!!!!

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?