Publikované: 08.02.2015

Občania Slováci!

Svojou odmietavou ignoranciou ste premárnili zmysluplných 6 miliónov, ale nevadia vám miliardy strácajúce sa v daňových rajoch, korupcii, províziách. Za ostatných päť rokov stálo financovanie ideológie rodovej rovnosti, propagácie a ochrany  homosexuality daňových poplatníkov oveľa viac ako 6 miliónov eur na jedno referendum, pričom o týchto prostriedkoch nie ste vôbec informovaní. Referendum ho malo zastaviť.
Vašou úlohou v referende bola ratifikácia ústavného a právneho stavu a jeho fixácia na dobu troch rokov.
Neúčasťou v referende ste otvorili ste cestu Celoštátnej stratégii ochrany a podpory ľudských práv v časti rodová rovnosť. Vláda ju z rokovania stiahla 14. januára až na čas po referende.
Už jej nič nebráni vpustiť do nej „trójske kone“ gender ideológie, ktorá poznačí životy vašich detí a vnúčat následnou „ľudskoprávnou“ legislatívou postupne implementovanou a uvádzanou do života…
Boli ste zmanipulovaní a oklamaní „mienkotvornými“ médiami (Pravda, SME, Denník N), dokonca „verejnoprávnou“ RTVS! Klamali vás ešte v deň konania referenda! Zmanipulovali vás a zmarili referendum. Použili cirkevnú kartu. Spapali ste im ju aj s navijakom.
Referendum bolo iniciatívou občanov, nie politikov. Nezamysleli ste sa na tým, prečo vás politici tak usilovne prehovárajú k voľbám a odhovárajú od referenda.
Premúdrelí odmietači a ignoranti – prevzali ste osobnú zodpovednosť za ďalší posun Slovenska od stredu Európy smerom k dekadentnému transatlantickému Západu.
Zmarili ste vlastné občianske právo a nechali ste si ukradnúť nástroj priamej demokracie – referendum, ktorého sa lobisti boja. Znášajte dôsledky.
Politici majú svoje zadania. Je na nich, či sa podriadia „direktívam zhora” alebo priameho hlasu “zdola” (hlasu občanov).
Občania, všetko je vo vašich rukách. Najmä neodňateľné právo na kontrolu moci a vládnutia. Už to konečne pochopte a prebuďte sa.
Pred referendom ste mali odmietnuť politikov, pseudo elity a „osobnosti“: „Politici a osobnosti! Ruky preč od referenda! Referendum je občiansky hlas, nástroj priamej vôle ľudu, nie váš…! Nechali ste sa nimi zmanipulovať.
Pamätajte – po maďarskej bude nasledovať CIRKEVNÁ KARTA. Do spoločenského diskurzu ju vnieslo referendum. Bude sa vinúť zvyškom predvolebného roka až k parlamentným voľbám 2016. Tak káže orwellovský newspeak. Alianciu za rodinu tvorí  celkom 107 občianskych mimovládnych subjektov. Bez priameho prepojenia s kresťanskými cirkvami!
Otázka – čo hľadali politické strany v ústrednej komisii pre referendum? Vyhlasovala ho SaS a Poliačik?! Prečo v komisii s ním nesedela aj Romana Schlesinger (ideová a programová “posila” SaS a s ňou trebárs už aj Peter Weisenbacher)?
Referendom sa proces, kultúrna a civilizačná vojna nekončí, iba začína. Slováci sa spravidla prebúdzajú až po budíčku. Ním bolo referendum.
Jediné platné referendum sa vyjadrovalo k vstupe Slovenska do EÚ. Referendum o rozdelení ČSFR nebolo pred ani po rozdelení. Rozdelenie sa udialo v rozpore s platnou ústavou (možnosť rozdelenia len referendom)!
Referendum Aliancie za rodinu bolo úspešné ale neplatné (hlasujúci nohami sa aktívne a sami odrezali od možnosti odpovedať NIE). Mediálna manipulácia bola úspešná. Funguje. Jednoznačne potvrdilo význam rodiny a prednostného práva detí na oboch rodičov.
Jeho výsledok je v každom prípade zadaním pre slovenskú vládu a politikov. Chcem veriť, že pod sústavnou kontrolou občanov.
Referendum nebolo platné (pri neprekročiteľnom kvóre) ale jednoznačne úspešné. Odmietači a ignoranti sa od možnosti odpovedať NIE aktívne a “uvedomelo” odrezali sami… (ak by sa všetci, čo s otázkami nesúhlasia zúčastnili a odpovedali – mohli dosiahnuť opačný výsledok).
Označiť nehlasovanie za vyjadrenie postoja nie je pravda. Je vyjadrením ignorancie, lenivosti a pohodlnosti vydávanej za postoj.
Tvrdenie, že “dúha” vyhrala je LOŽ. My s ňou nebojujeme. Nebola predmetom záujmu referenda.
Vôbec netušíte, aký horor ste spustili! Okolitá Európa je z vás sklamaná! Zrejme to netušia ani vaši pro homosexuálni politici, ktorí ukradli hlasy z referenda pre seba a svojím populizmom ich kradnú ďalej. A ešte sa posadia aj do Ústrednej komisie pre referendum! Stále si myslíte, že Krajcer, Matovič, Bugár, Sulík, Droba, Poliačik, Miškov, Schlesinger a spol. vám všetkých chcú len vaše dobro?!

  • SlabéVýborné (+17 skóre, 53 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. blogern

    Výborne napísané, napr. termín “cirkevná karta” je fakt zaujímavý.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?