Publikované: 08.09.2022

Občianska vojna v Americkej inštitúcii FBI!

Najskorumpovanejšia a spolitizovaná agentúra na presadzovanie práva v krajine je zároveň najskorumpovanejšou a spolitizovanou a teraz, po rokoch, keď vodcovia FBI plnili príkazy krajne ľavicového hlbokého štátu, má rastúci počet radových agentov dosť! Počas svojho programu začiatkom tohto týždňa hviezda Fox News Sean Hannity uviedla, že najmenej 20 informátorov FBI oslovilo republikánskych členov Kongresu o korupcii vo vnútri agentúry, pretože vedia, že súčasná demokratická väčšina s tým nič neurobí.

Washington Times  má  tiež správu o tejto záležitosti: Kurt Siuzdak, právnik a bývalý agent FBI, ktorý zastupuje informátorov v kancelárii, povedal, že agenti mu povedali, že pán Wray stratil kontrolu nad agentúrou a mal by už konečne odstúpiť: “Od personálu FBI som počul, že majú pocit, že riaditeľ stratil kontrolu nad úradom,” povedal pre Times. Hovoril: “Ako tento chlap prežije? Odchádza. Musí odísť.“ Informátori podrobne opisujú členom Kongresu rozsiahlu korupciu v celom úrade, ako aj odvetu namierenú proti každému, kto napadne ľudí.

Okrem toho, podľa Times, Wray bol pri mnohých príležitostiach informovaný o problémoch vo svojej agentúre, ale odmieta s nimi konať: To zahŕňa nedávne odhalenie informátorov republikánom z výboru pre súdnictvo Snemovne reprezentantov o agentoch, ktorí boli nútení alebo donútení podpísať falošné čestné vyhlásenia a tvrdenia! Sexuálneho obťažovania a prenasledovania. Zahŕňa tiež vykonštruované prípady terorizmu na zvýšenie štatistík výkonnosti, ako tento mesiac informovali The Times. „[Agenti FBI] mi hovoria, že stratili dôveru vo Wraya. Všetko, čo Wray urobí, je, že príde a povie, že potrebujeme ďalšie školenie, inak to nebudeme tolerovať,“ povedal Siuzdak pre portál.

FBI vydala vyhlásenia, ktoré boli 100 percent BS: “Muži a ženy z FBI každý deň tvrdo pracujú na ochrane amerického ľudu a dodržiavaní ústavy. Všetci zamestnanci dodržiavajú najvyššie štandardy profesionálneho a etického správania a očakávame, že sa zamerajú na proces, prísnosť a objektivitu pri výkone svojich povinností.“ Tak sa uvádza sa vo vyhlásení, čo je nehorázne klamstvo vzhľadom na všetky časy, keď úrad bol prichytený, ako chytí Američanov do pasce, alebo vážne odmieta vyšetrovať „určitých“ ľudí, ako sú Hunter Biden a Hillary Clintonová.

“Obvinenia z pochybenia sa berú vážne a postupujú sa inšpekčnej divízii alebo príslušnému vyšetrovaciemu orgánu. V skutočnosti sa FBI skladá z 37 000 zamestnancov, ktorí to každý deň robia správnym spôsobom, aby chránili náš národ bojom proti násilnej trestnej činnosti a predchádzaním teroristickým útokom”! Útokom na obrana Ameriky pred špionážou a kybernetickými hrozbami. Správa Times prichádza, keď úrad vyhodil obetného baránka, Timothy Thibaulta, bývalého asistenta špeciálneho agenta v pobočke FBI vo Washingtone, DC!

TT bol minulý týždeň obvinený z podpory bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Treba poznamenať, že viedol vyšetrovanie Huntera Bidena, ale napodiv, po viac ako dvoch rokoch nemohol prísť so žiadnymi dôkazmi, ktoými by ho mohli obviniť, napriek očividnému porušeniu federálnych zákonov o zbraniach: Klamstvo o užívaní drog na federálnom formulári o strelných zbraniach. ”Pre Wraya to, že to toleruje, znamená, že nič nerobí.” A to je to, na čo si myslím, že ľudia reagujú, pretože v tomto bode je potrebné, aby vedenie ustúpilo a prevzalo zodpovednosť, a je tu úplné vákuum vo vedení,” povedal Siuzdak pre Times. Teraz je už úplne zrejmé, že FBI nemôže byť “reformované“ alebo i trochu zmenené!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?