Publikované: 01.11.2019

Obluda jeho veličenstvo Mečiar sa vracia

Kto ma čítava, môže ma obviniť s odpisovania od Mečiara. Ibaže dodnes (1.10.) som JUDr. Mečiara nikde nevidel a nepočul. Nemal som čas. Kto ma pozná a číta vie, že píšem ako denník. Dnes druhý, tretí, ženám, nie k MDŽ, zajtra ráno. JUDr. Dr. Mečiar “prišiel za mnou” až dnes. Ako líder hnutia Slovenská Liga. JUDr. Harabin ma tiež čítava. Ja ho tiež. Chcem mať aj ich oboch pod kontrolou. Majú k sebe blízo. Založia spolu aj politické “registrované partnerstvo”?

Mečiar: „Národné strany a nevedia spojiť. Lebo ich ego“. Detto „kresťanské“ a dodávam, aj k komunikácii na osi Hlina-Záborská; u mňa nie sú kresťanmi tak, ako ním nie je nie je Kotleba. Ani jeho „Za Boha a národ“ (ĽSNS) nemá s kresťanstvom nič spoločné tak, ako americko-prezidentské: „Boh žehnaj Amerike!“. S atrapou boha za chrbtom sa robilo a robín dá kadečo (islamistické horory). Pravé kresťanstvo vo svojej “náplni” násilie nemá.
Rozšiepené časti SaS sú dnes nie strany ale kluby. Detto OĽaNO. Strany a straničky. Zjednotené sú PS/SPOLU/Progresívni veriaci (falošní kresťania).
U mňa má výtlak má Sme rodina, Kollár ako 9-násobný otec s desiatimi ženami, a ak nemajú naň nič iné, podsúvajú vám tento Kollárov “zločin”. Robí to aj Harabin a máte pocit, že to je jeho hlavný bod politického programu. Nieže by v tom bol Kollár bol môj vzor, prosto, miluje deti a hlavné, že nie je pedofil (!) ale ale aj s týmto má u mňa aj koaličný potenciál. Bude za pozitívne podporné rodinné politiky (aj pre “jeho” osamelé ženy a matky) a už sám počtom detí znížil fakt hrozivého starnutia slovenskej populácie. Napokon Slovensko by práve preto potrebovalo oveľa viac takých samcov ako je Kollár. Takže slobodní muži, Slováci, chopte sa svojich štátnych povinností! O dobre plánovanom a zodpovednom otcovstve, materstve a rodičovstve a potratoch v novom článku.
ĽSNS si škodia ako Smer, ten Gorilou a Thremmou, a Kotlebovci zasa ich scestnou adoráciou Slovenského štátu á la Tiso, Hlinka a popieraním holocaustu. To je “na hlavu”. Kotleby by ale mohli a mali byť byť dobrými partnermi pre Slovensko užitočnú legislatívu.
Národniarmi a “národnou” koalíciou sa nezaoberám, nemá to cenu. Nestoja mi za to.
Kto chce-kto nechce. Mečiara som vo všetkom nemusel. Nemusím ani dnes. Iba ho chcem mať pod kontrolou ako liberálov a preto pozorne počúvam a zdieľam:
https://www.youtube.com/watch?v=QbcZN5ap9A0
https://youtu.be/puqO7v4jyIw
Pre istotu preventívne stiahnuté a uložené. Cenzúru robí Fejzbúk, Twiter aj Youtube. Zatiaľ nemajú jasno, kam až môžu… (Harabin tiež vie…). Za seba viem tiež. Aj viacerí/é z vás…
Mimochodom, píšuc, počúvam večerné správy STV. Rusko vraj zaviedlo tzv. “zvrchovaný” internet. Má ho chrániť pred hybridnými hrozbami a západnou propagandou. Keďže Slovensko je “liberálne a demokratické”, cenzúra na inete a sociálnych sieťach je ochranou “len” proti ruským hybriným hrozbám, takže ak vás fejzbúčik zablokuje, no vieme… (ale aj Mečiar má názor, že anonymita falošných účtov na fejzbúku a vo verejných diskusiách nemá čo hľadať): Lebo ak nenávisť a zloba, tak pod pravým menom. Som za. Nemám falošné meno ani účet a som plne osobne zodpovedný za všetko, čo kde poviem a napíšem. A vy..? Ak nie, ide o zbabelosť. A nekalý úmysel. Vtedy padni komu padni. Lebo Ústava zákon.
Než som dopísal toto, ďalšia správa: Rusko už v roku 2017 do svojej legislatívy prevzalo dikciu amerického zákona FARA, sprísňujúceho spôsob existencie a financovania „neziskoviek“. Dnes Kremeľ nariadil rozpustiť „ľudsko-právnu“ organizáciu; zrejme porušila zákon. Rusi prosto liberálov nepotrebujú a nechcú. Konajú aj preventívne. Na “liberálnom” Slovensku mimovládky postupne požierajú moc v štáte. Národná rada Slovenska je nečinná.
Nemám jediný dôvod ani záujem vypisovať sem svoju chválu a hanu na Mečiara s Harabinom, len dávam do pozornosti, že obe “obludy” sa vracajú, a ako s nimi naložíte, je na vás. A úplne mimo mňa. Svoj názor mám a znova si ho tvorím, dotváram a prejavím ho. Mimo váš. Zbieram nové  poznatky. To je zatiaľ asi tak všetko.
Hlavnou zásluhou Mečiara je samostatné, suverénne a zvrchované Slovensko. Už nie je jeho zásluha je postupná strata týchto národno-štátnych atribútov. K prístupovým rokovaniam o asociačnej zmluve s EÚ položil na stôl a vtedy nepochopenú otázku, skôr možnú odpoveď: “Ak nás nebudú chcieť na západe, obrátime sa na východ. Táto otázka je na slovenskom stole dnes. Nejde len o východ ale otvorenie sa nielen západnému ale všetkému svetu vo veciach prednostne národno-štátnych záujmov Slovenska aj vo veciach slobiodného, nie “voľného” obchodu (slobodný nerovná sa voľný).
K prechodu Slovenska od plánovanej socialistickej ekonomiky, od štátneho k súkromnému vlastníctvu, divokej, prvej a druhej vlny privatizáci sa nechcem vyjadrova, nesvietil som im pri tom…
Boli to ťažké časy, poznačené aj transformujúcou sa štátnou bezpečnosťou, hľadajúcou si svoje miesto v novom režime, áno, Mečiar ako minister vnútra dal skartovať množstvo kompromitujúcich dokumentov, aby bolo “niečo za niečo” ale policajný prezident Gašpar zasa Gorilu:
https://slovensko.hnonline.sk/420469-gaspar-odmietol-ze-by-nezakonne-skartoval-gorilu
Harabin bol Mečiarov minister spravodlivosti. Dávajú sa mu za vinu nezmysly. Dnes je cez ne liberálmi a “ich” médiami vedená proti nemu nenávistná kampaň. Boja sa ho ako čerta. Rok 2017, Mečiar a Harabin:
https://www.youtube.com/watch?v=_KsVvj8Cb8o
Harabin vie aj, že za zrušenie Mečiarových amnestií a Kováčových milostí nikoho nebudem posielať pred súd. Mali taký charakter, že etika a prirodzené právo má navrch nad pozitívnym právom a retroaktivita je nielenže nemožná, je naopak potrebná a oprávnená; nič spoločné s predvídateľnosťou práva a právnymi istotami. Otázne boli aj veľká Havlova a Klausova amnestia. Obe prešli v súlade s ústavou a zákonom. Zrušenie Mečiarových amnestií prebehlo v súlade s Ústavou SR. Bezodkladne by mala byť zrušená aj Kováčova milosť Kočnerovi. Napokon, ide o výsostnú vnútornú záležitosť Slovenska. A zvonka do toho nikoho nič. Právo a spravodlivosť má platiť najmä doma. Sme tu doma. Slovensko je naše, nie bruselské ani Haagu ani štrasburské (či Benátskej komisie). Toto je môj názor.

Ak má Mečiar istotu, že aj v tejto veci „prejde“ občianskymi voľbami, bude tak, ako rozhodnú občania. A dostane „nové právo slova a mandát poslaneckého hlasu“. Je dobre vzdelaný právnik a skúsený politik a kmet (osobná a sprostredkovaná životná a politická skúsebnosť). Mal dosť času sledovať, z ticha jeho chránenej Elektry a prírody Dolnej Poruby, kam kráča Slovensko. A to „ocenia“ aj „liberáli“. Liberálny fašizmus na Slovensku nesmie prejsť!
Mečiarova éra skončila v roku 1998. Sám zmieňuje, že bol zvonka aj zvnútra odstránený liberálmi, zaplatenými 20-timi miliónmi burzovým špekulantom a „filantropom“ Sorosom a ním zaplatenými „neziskovkami“.
Priznanie (Šimečka a spol.) je tu: https://www.youtube.com/watch?v=GZ8jI10Dm6A
https://www.narodninoviny.cz/the-guardian-soros-v-rozhovoru-priznal-ze-financoval-caputovou/
Útok bol vedený zvonka aj zvnútra. Zvíťazili tiež neskôr skrachovaní demokrati aj s Radičovou, a moc prevzal reformovaný komunista „sociálny demokrat“ Fico a spol. Nad Smerom dnes „zmráka sa, stmieva sa, k noci sa chýli…“ (Ivan Krasko)…

Veci okolo prechodu od socialistickej plánovanej a štátom riadenej ekonomiky k „voľnej“ trhovej ekonomike, rozkradnutému a vytunelovanému štátnemu majetku darebáckou „kapitálotvornou vrstvou“ nemám právo ani kompetencie hodnotiť, nie som ekonóm a nesvietil som im pri tom. Slovensko po rozpade VZ odzbrojilo, je v dnes pochybnom NATO a ekonomicky sa postupne dostalo do závislosti na zahraničnom kapitále, s postupnou stratou svojej strategickej sebestačnosti.
Dnes ma už nezaujíma minulosť, lebo tú nezmením, ale zajtrajšok a naša spoločná, slovenská budúcnosť.
Keď sa Napoleon roku 1815 znova pokúsil uchvátiť moc, denník Monitor informoval svojich čitateľov:
9. marca: Obluda ušla z exilu na ostrove Elba. 10. marca: Korzická obluda je už na pevnine. 11. marca: Obluda sa dostala až do Grenoblu. 13. marca: Tyran je už v Lyone. 18. marca: Uchvatiteľovi sa podarilo dostať 60 km pred hlavné mesto. 19. marca: Bonaparte postupuje, ale nepodarí sa mu dosiahnuť Paríž. 20. marca: Napoleon bude zajtra v Paríži. 21. marca: Cisár Napoleon je už vo Fontainebleau. 22. marca: Včera večer Jeho cisárska výsosť vstúpila do hlavného mesta a usadila sa v Tuileries. Nadšenie národa je neopísateľné.

Čo sa ešte udeje než sa dožijeme mesiaca pred voľbami? A čo sa bude diať mesiac pred nimi? Vie to ktosi odhadnúť? Slovensko je na križovatke. Ultra liberálmi je vedený útok na Preambulu Ústavy SR a charakter štátu. Na jeho zvrchovanosť a suverenitu. Aj Mečiar potvrdil, že ústava je zrelá na jej otvorenie pre „odstraníčenie politiky“. A návrat k demokracii. Na jej všetkých úrovniach. Slovensko nepotrebuje a nechce liberálnu demokraciu. Tú chcú ultra liberáli, čo je cesta do chaosa a pekla. Demokracia je alebo nie je. Bez sladkých prívlastkov. Slovensko sa potrebuje vrátiť k štandardnej parlamentnej demokracii, kontrolovanej občanmi, ktorá zlyhala vinou ľudom nekontrolovanou svojvôľou parlamentárov….
Kto sleduje JUDr. Harabina a porovnáva ho s prehovormi JUDr. Mečiara, nachádza zjednocujúce myšlienky a názory.
Jedným uchom sledujem aj Pozrime sa na to, prekvapivo na TA3 a pýtam sa: Existuje živá duša? Ak áno, má ju aj náš slovenský štátotvorný národ? A v akom stave?

Možno nacionalizmus automaticky zlúčiť s pojmom národný socializmus v skratke nacizmus? Nie. Nacionalizmus je synonymom lásky k svojmu národnému pôvodu, národnej identite, národnému štátu, rodnej vlasti, konotáciou patriotizmu a lokálpatriotizmu. Hrdosti ale aj pokory k dedičnej rodnej a rodovej postati. Ide o základné ľudské, nikým neodňateľné a nezameniteľné a neodcudziteľné základné ľudské, občianske a politické právo.
Bezprizorní, bezdomoveckí a odnárodnení liberáli bez vlastnej identity nám tieto základné práva chcú odňať a vnucujú nám ich pseudo “liberálne hovnoty”. Ich správanie vykazuje znaky liberálneho fašizmu. Spolu aj s ich variantmi akejsi pseudo rodiny. Rodinu ale zakladá len manželstvo muža a ženy s ich biologickým potomstvom.
Nová hlava štátu z prostredia liberálov a sorosovských “neziskoviek” nezastupuje Slovensko, jej nadriadený je bezprizorný Lajčák. Diktuje jej úlohy a ona ich zo svojej pozície plní. Obaja sú súčasťou dvoch zložiek ústavnej moci: vláda (miniisterstvá) a hlava štátu. Iba mimo a nad rámnec ústavo a zákonodarnej moci (parlament).

Postavenie europoslancov si všimol aj JUDr. Mečiar. Definične, majú zastupovať nie záujmy svojho národného štátu, ale záujmy spoločenstva EÚ, čo je pravda, ale, majú voličský mandát ísť proti záujmom Slovenska?

O charaktere Slovenska rozhodnú zatiaľ slobodné slovenské a demokratické parlamentné voľby. A my, občania.
Nedovoľme liberálom útok na Preambulu Ústavy SR v znení: “My národ slovenský… cyrilometodské kultúrne dedičstvo… spolu s národnostnými menšinami…”
Listina, medzinárodné ľudsko-právne dokumenty, teda ani Ústava SR iné menšiny nepozná. Lebo neexistujú. Iba sa za ne cez rodovú ideológiu liberálov vydávajú. A to je lož. Liberálmi podsúvaná lož….

Slovensko nie je odsúdené na “havlovskú” lásku. To je lož. Na pravdu. Stále naliehavejšie sa hlásiacu o slovo. Ak sa od nej odchýli jej relativizáciou, nastúpi cestu samozničenia. Dnes som vám asi tak.
Nechcite odo mňa a v jednom článku všetko. Predvolebné prieskumy nevyrábam ani nezverejňujem. Som za to, aby vám tieto protetické barle boli zákonom odňaté. Nebudú tým porušené ničie základné ľudské práva, tobôž ani Ústava SR. Prieskumy ani zverejňovanie ich výsledkov nie sú základné ľudské právo. Nemajú nič spoločné so slobodou slova a právom na informácie. Alebo ste invalidi? Zákon zlomil aj Lajčáka s Čaputovou. Takže budú..?
Máte rozum a intelekt s príslušenstvom, osobnú a sporostredkovanú zážitkovú skúsenosť, slobodnú vôľu a voľbu. Vyberte si.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?