Publikované: 20.11.2022

Obyvateľstvo Zeme bude musieť čoskoro prejsť na kobylky

OSN dnes nie je len zaujatou zideologizovanou a spolitizovanou organizáciou, ale zaoberá sa aj priamym biznisom. Myslí na ľudskosť. Pravda, stále menej a menej. Podľa jej prognóz svetová populácia čoskoro dosiahne 8 miliárd ľudí, čo bude dôležitý míľnik vo vývoji ľudstva. Na summite G-20 sa v rámci B-20 vo veci nechal sa vidieť a počuť o nutnosti Great Reset ako jedinom dobrom riešení pre svet v energetickej, klimatickej a ekologickej kríze, Klaus Schwab, tiež „filantrop“. Médiá (“verejnoprávna” a mainstream) „zabudli“ informovať, venovali sa len rezolúcii, odsudzujúcej Rusko… ide o Agendu OSN/EÚ 2030 a WHO Acts… Green deal… postupne implementované do slovenskej legislatívy.

Neexistuje kontext, v rámci ktorého by bolo nasledovné možno označiť za škodlivé dezinformácie a konšpirácie. ONI sa tým už ani netaja: http://www.blogovisko.sk/o-com-media-z-bali-neinformovali.html

Hoci sa tvrdí, že bezprecedentný rast je spôsobený postupným zvyšovaním priemernej dĺžky ľudského života, iní majú stále tendenciu myslieť si, že je to výsledok vysokej a stabilnej pôrodnosti v niektorých krajinách. Demografi tvrdia, že ak trvalo 12 rokov, kým sa svetová populácia rozrástla zo 7 na 8 miliárd ľudí, potom bude trvať asi 15 rokov, kým dosiahne 9 miliárd ľudí – do roku 2037. Hovorí sa, že to svedčí o spomalení rastu svetovej populácie. Pre znižovanie jej stavu veľmi pomáhajú vojny, a hladomor v Afrike. Najbohatšia a najmenej početná časť západnej ľudskej populácie nemá pre seba stále dosť, než by jej zvýšilo na pomoc Afrike a chudobným častiam Ázie.

Krajiny s najvyššou plodnosťou bývajú krajiny s najnižším príjmom na obyvateľa. Preto sa rast globálnej populácie v priebehu času čoraz viac sústreďuje do najchudobnejších krajín sveta. Odtiaľto sa milióny migrantov sťahujú do prosperujúcejších krajín, kde radšej rodia a dostávajú všemožné preferencie na úkor niekoho iného. A je ich veľa. Samozrejme, v prvom rade ako ľudský „materiál“.

K migračnej vlne 2015: Merkelová s pohlavármi EÚ dostali Kalergiho cenu. Dáky slovenský publicista na štyri: http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky2/ann.htm

Ide o neomarxistickú ideológiu v časti multikulturalizmus. Odkazujem na Ústavu a Čl. 1 odsek 1 “Slovensko a neviaže na žiadne náboženstvo ani ideológiu”. Liberálni “demokrati” pustili sa do odluky cirkví od štátu… vrieskajú za práva LGBTI+…

EÚ riadená Domom Sion (finančne Dom Rotschild) a Komisiou 300 nevykoná nič vo veci cien plynu, ropy a elektriny, ani inflácie, lebo nesmie, má to zakázané „zhora“, táto kríza je umelo riadená. Jej účel: Pripraviť gojim o prostriedky a úspory. A väčšinu sociálne slabších aj o bývanie. Potom príde finále digitalizácie aj zrušením obeživa (aj pod zámienkou ochrany zdravia pred infekciou, prenášanou papierovými bankovkami) a total digital financial a social control… a systém sociálnych kreditov počnúc základným príjmom.
Všetky kompenzačné prostriedky (aj na plán obnovy po kovide) berie si EÚ z našich daní a odvodov do EÚ, potom ich použije na dotácie. A pre Ukrajinu. Popravde, každý národný štát si má svoje veci riešiť z vlastných zdrojov.

K súčasnej vlne migrácie a hraničným sporom na osi Česko a Slovensko: EÚ nepodnikne nič. Vôbec nič. Do EÚ prichádza politický islam pre európsky islamský chalífát. Kresťanstvo musí ísť ešte viac bokom podľa „čo sa nehodí škrtnúť“ lebo európske hovnoty. Pridajte ukrajinizáciu a ukronacifikáciu.

Na druhej strane sú to faktory, na ceste k rozkladu a rozpadu, sebazničeniu EÚ… ostatok okolo sú kecy. A toto vyhovuje USA a ich idei multipolarizácie sveta. Zachovajú si svoj regionálny vplyv. Rusko ostane regionálnou vplyvovou mocnosťou. Iný výsledok nemôžete dostať, ak proti sebe postavíte každého s každým, rozumej: civilizácie, kultúry a náboženstvá… (ich genetika nepustí). Rusko si udrží a ochráni svoje vysporiadaním sa s vnútornými konfliktmi v útrobách Kremľa (nacionalistickí jastrabi-umiernení-FŽO-RŽK) a neutralizáciou Ukrajiny. RŽK povolil. Izrael Ukrajinu vyzbrojovať nebude.

Je zrejmé, že krajiny s najvyššou spotrebou materiálových zdrojov a emisiami skleníkových plynov na obyvateľa majú tendenciu byť tam, kde je vyšší príjem na obyvateľa, a nie tam, kde populácia rýchlo rastie. Ale nebude to tak vždy. Príde čas, keď „železného koňa“ vystrieda obyčajný somárik a namiesto tulskej perinky budeme papať našich bračekov. Áno, bzum-bzum s krídlami.

Človek je univerzálny všežravec. A koľko infikovaných domácich miláčikov dostalo v poslednej dobe pod nôž kvôli všetkým možným morom, chrípkam a iným vredom? Takže pre býkov a ošípaných nie je žiadna nádej. Nie všetko je s hmyzom také bezpečné a užitočné (chitín). Niektorí ho dnes, ako my, v “civilizovaných” krajinách nechcú chovať. Včelári v Rusku už kričia, že včely umierajú. A med je podľa Macka Pú užitočná vec. Včely sú hlavné opeľovače. Cukor, vitamíny a jednoducho chutné. Príčina je známa: chemizácia poľnohospodárstva, insekcitídy a hnojivá… Plus  klíma. Od hibernácie po teplo – pár dní. Takže včely mrznú za letu a okolo klimatická zima, nie sú žiadne kvety. Ale sú tam ešte červy, larvy a iný hmyz. Lacno dostupný a chovateľný (hmyzie chovné a potravinársko-spracovateľské farmy; návod a finančná podpora: Bill Gates).

Vďaka Bohu je zatiaľ s hmyzom na Zemi všetko v poriadku. Možno nie so včelami (hrozba úhynu). Aj keď nie ste milovníkom prírody, v lete môžete vždy vidieť kobylky. A niekde sú ich milióny a miliardy. A v kŕdli sú už aj kobylky. Hovoria, že je to výživné, bielkovinové a vitamínové. Takže teraz nám ponúkajú, aby sme to vyskúšali: kobylková polievka, huby plnené cvrčkami, kotlety s krekry. Šváby namiesto hrozienok. Toto sa teraz nazýva entomofágia:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Entomof%C3%A1gia

A keď miliarda ľudí bude jesť obyčajné potraviny, stanú sa obyčajnými potravinami. Musíte vedieť, že kedysi Francúzi nejedli žaby kvôli obžerstvu, ale v skutočnosti jedli všetky druhy ustríc. Chudobné obyvateľstvo si nemohlo dovoliť chlieb a mäso, a tak prešlo na pastvu. Alebo čo zbierate na brehoch rieky. Chrobáky a mušle. A navrch petržlen a mrkva.
Nie je to vtip. Dnes už existujú ľudia, ktorí robia dobrý biznis s chrobákmi. Aj keď je to pre bohatých, ale s kritickou populáciou, môže sa stať masívnym – hamburger so švábom.

Jean-Louis Tremis, Francúz, pravdepodobne vychovaný na žabom guláši, autor kuchárskej knihy a la “kaša” (v ruštine – mucha), povedal: “Hmyz je potravina, ktorá dokonale zodpovedá moderným koncepciám zdravého stravovania. Má nízky obsah tuku, ale vysoký obsah bielkovín, vlákniny a minerálnych solí. Oveľa lepšie ako bežné mäso.” V „civilizovaných“ krajinách už môžete vyskúšať “larvy chrobákov a la Rockefeller”, “čokolády plnené cvrčkami v arašidovom masle”, „buchty so švábmi“. Existuje starý príbeh, že kedysi slávny obchodník-cukrár Filippov predal starostovi pšeničné buchty, v ktorých boli šváby. Na impozantné volanie generála Filippov bez mihnutia oka odpovedal: “Izum, Vaša Excelencia.” Takže článkonožec v cukre bude pasovať za marmeládové hrozienka.
Tá istá kulinárska „entomologická“ kniha uvádza, že je výhodnejšie použiť chrumkavé zlaté larvy v tradičnom šaláte s horúcimi bravčovými kôrkami. Samozrejme, môžete sa smiať alebo pľuvať, ale z hľadiska nutričnej hodnoty je hmyz celkom porovnateľný s obilninami. A niekedy sú šupinaté a membránové v tejto hodnote lepšie sójové bôby, kukurica, raž, pšenica. Asi ich treba len obrúsiť. Vápnika v chrobákoch nie je menej ako v mlieku, vitamíny – more. A železa a zinku v zelených kobylkách je viac ako v bežnej záhradnej zeleni. Niet divu, že sa spievalo v detskej pesničke „celkom ako uhorka“. Správne slová so správnou výživou.

V USA sú už legalizované obilniny a mäso s GMO. Na mesiac namiesto malého kurčaťa – jedno obrovské mäsové kura. Odkiaľ teda všeobecné epidémie s boľačkami, ktoré ľudstvo nepozná. A prečítajte si drobné písmo na produktoch, ktoré kupujeme. Už dáky čas je otvorené Overtonovo okno pre entomofágiu. Blokovať a indexovať tieto informačné zdroje znamená brzdiť a spomaľovať informačné procesy riadenia v časti strava. V tejto veci by mohlo prísť “no-no!”od Európskej komisie.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

https://www.pravda.ru/society/1771545naseleniju_zemli_skoro_pridetsja_perekhodit_na_kuznechikov/

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/schwab-ovladl-summit-g20-potrebujeme-restrukturalizovat-svetovy-rad/

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zatimco-lide-maji-jist-hmyz-elita-na-g20-ji-nejdrazsi-steaky-na-svete/

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/gates-ukonceme-zivot-nemocnym-kvuli-vysokym-nakladum-na-lekarskou-peci/

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?