Publikované: 12.01.2022

Ochrana proti kovidu mRNA vakcínami

Pôvod kovidu nebol a nebude známy. Prieskum v čínskom Wu-chan vykonávali osoby, podieľajúce sa na jeho vzniku. Pátranie USA bolo ukončené oficiálnym vyhlásením s odôvodnením: Čína nespolupracovala.”


Pôvodné klasické vakcíny, aplikované v rámci očkovacieho kalendára, založené na princípe mŕtvych alebo oslabených vírusov, sú overené a osvedčené ako účinné a bezpečné.
Prirodzeným spôsobom aktivujú imunitný systém a zanechávajú v ňom pamäťovú stopu, schopnú vyvolať imunitnú reakciu pri každom kontakte s väčšinou známych  vírusov…
Argumenty za povinnú vakcináciu proti kovidu v opore o klasické očkovanie sú v prípade mRNA typu vakcín liché!
Vakcíny mRNA proti nápadne neobvyklým spôsobom mutujúcemu kovidu neznámeho pôvodu, s „náhodným“ výskytom nových variantov raz tam raz inde, ktorý vykazujú znaky biologickej zbrane proti kovidu (?) vždy obsahujúce jeden a ten istý  S-proteín (!) sú pre zdravie ľudskej populácie extrémne nebezpečné. Tu nejde o omyl ale ako sa postupne ukazuje, vedomý a cielený úmysel poškodiť ľudský genóm.
Toxický agens je S-proteín (hrotový „spike“ proteín). Účinnosť mRNA vakcín s S-proteínom klesá po dvoch mesiacoch, zaniká po šiestich prirodzeným vyplavovaním S-proteínu z ľudského organizmu do okolitého prostredia splaškovými vodami a ďalej pácha škody (porovnateľné s obsahom nanoplastov vo vode).
S-proteín spôsobuje extrémnu reakciu T-lymfocytov, a mimo iné fatálny zápal pľúc (osoby na pľúcnej ventilácii). S-proteín najmä u AstraZeneca, dnes už mimo obeh a firemný biznis (!) spôsoboval trombotické zrazeniny (najvýznamnejšie vedľajšie účinky).  Dochádza k zhlukovaniu erytrocytov a ich odfarbeniu, čím klesá saturácia krvi kyslíkom. Vznikajú amyloidové ložiská v srdci a zápaly osrdcovníka (možný súvis s odpadávaním a úmrtiami profesionálnych športovcov na ihriskách na ľade a ihriskách). Aj deti môžu dostať infarkt, aj deti môžu dostať mozgovú príhodu.

S-proteín hemoencefalytickou membránou preniká do mozgu a spôsobuje nanolipidový zápal (viac Jacob-Creutzfeldova choroba – spongiformná encefalopatia – ľudovo „deravý mozog“).
Nebol spoľahlivo preverený obsah a zloženie testovacích tyčiniek. Zber biologického materiálu z nosohltana blízo hemoencefalytickej membrány pri existencii iných menej kontaktných spôsobov je „politicky“ podozrivý z cieleného úmyslu.
Spadá do rámca obsahov politickej kovidológie a budúcej náplne Ústavu pamäte národa.

Celoplošné očkovane týmito vakcínami a pokračovanie ich vývoja, výroby a distribúcie má potenciál poškodiť ľudský genóm z nedozernými následkami na ľudstvo v budúcnosti. Nemá „eugenický“ ale opačný  efekt. K svojmu vzdelaniu pridajte pojem prión (wiki).

S-proteín spôsobuje autoimunitné ochorenia  a má súvis s autoimunitnou búrkou: imunitný systém sa „hystericky zblázni a spanikárči“ čo preň má samo zničujúci efekt.
Mimochodom, dôvod úmrtia „empatívneho dobráka“ Sassoliho bolo oficiálne „zlyhanie auto imunitného systému“.
S-proteín búra a rúca štandardné klasické pomery v medicínskej klinickej praxi. Po vakcíne od Pfizeru máte pri ARR 0,8 percenta teda 99,2 percentnú šancu dostať kovid v porovnaní so stavom bez vakcíny. Takzvaný dobre informovaný súhlas je podvod.

Inak dobrý spôsob zistenia indikácie pre vakcináciu by mal byť prieskum stavu   systému jednotlivcov celoplošne alebo paralelne s testovaním. Nevykonáva sa,  ale bezhlavo sa očkuje.
Vakcinácia spôsobuje nové a novšie odolné varianty kovidu. Kovid totálne mení pomery v medicínskej klinickej praxi.

Príjemcom odmien za vakcináciu a vylosovaným: tých po dvesto-tristo či tisícky  korupčných eur si spokojne užite pokým vám je daný čas. Za seba: Hrám tiež o čas. Čakám na výsledky kovid-vakcinačnej hybridnej vojny. Mám tri možnosti: Umrieť na kovid, vakcínu alebo „normálne“ (môj zdravotný stav) mimo kovid. Je lepšie byť chudobný a zdravý než bohatý a chorý, či umrieť.
Základné ľudské právo na dôstojný ľudský život nezakladajú len jeho hmotné atribúty. Každá ľudská osoba má základné právo na život od počatia po prirodzenú smrť. Každá ľudská osoba (populačný štandard) disponuje rozumom, svedomím a slobodnou vôľou. Pozor! Je tu aj etika ľudskej osoby voči sebe samej.
Uistite sa, či vakcinácia proti kovidu a jej pokračovanie ďalšími dávkami v stanovenom režime a ad hoc dostupnými vakcínami je pre vás to najlepšie riešenie a slobodne sa rozhodnite.

Pojem antivaxer zahŕňa odmietnutie vakcinácie en bloc, teda vakcinácie ako celku, alebo len  špecifickej proti kovidu.
Patrím do druhej skupiny aj v opore o platné ľudsko-právne dokumenty, Rezolúciu Rady Európy č. 2361, Dohovor Oviedo, Norimberský kódex a ďalšie, ktoré výkonná moc „v záujme verejného zdravia“ prostredníctvom výstupov a aktov jej politickej kovidológie proti vôli a záujmu verejnosti ignoruje. S vládnou mocou a ňou vybranými tými „správnymi odborníkmi“ kolaborujú aj vládou korumpované médiá…
Podľa medzinárodnej Konvencie o biologických zbraniach, ktorej signatárom je aj Slovensko, sú biologickými zbraňami materiály, ktoré obsahujú biologické agensy alebo toxíny akéhokoľvek pôvodu alebo postupu výroby, takého typu a v takých množstvách, ktoré nezodpovedajú použitiu na profylaktické, ochranné alebo iné mierové účely.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Spracované v opore o zdroj:
https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/

Najnovšia správa WHO: Preočkovávanie proti kovidu nie je dlhodobo udržateľné, treba nové vakcíny. Už skôr som upozorňoval: ak do nás budú tlačiť štvrtú dávku vakcíny, treba spozornieť. Spozornejte. Je to celé zle. Treba to skončiť a začať odznova a inak. Podobné stanovisko k štvrtej dávke vydala aj EMA. Po ešte očakávanom útoku omikrona predpokladá sa prechod kovidu od pandémie do stavu endémie (niečo ako sústavná prítomnosť chrípky a vakcinácia citlivých rizikových a inak imunitne oslabených skupín vopred na mieru “ušitými” vakcínami pre daný sezónny variant koronavírusu).

K deklarovanému pozitívnemu efektu vakcinácie proti kovidu že „benefity očkovania prevažujú, očkovanie je bezpečné a očkovanie je sloboda“: Pod pätou pravdy klíči pochybnosť, ktorá sa potvrdzuje (článok vyššie) a od konšpiračných teórií a myslenia antivaxerov sem: Výskum, vývoj a aplikácia vakcín je mega experimentálny pokus na očkovaných osobách a skupinách podľa druhu aplikovanej vakcíny (výrobca, šarža) a od neho k Norimberskému kódexu (Dr. Fuelmich): https://nastub.cz/w/1g5VBAYSFPdpmwemBHrDoU?start=1m18s

Spoločný názor, na ktorom sa zjednotili a ustaľujú WHO a EMA, je hodný pozornosti a ďalšieho skúmania… prinajmenej, ako zareaguje slovenská vláda a ako sa zverejnené stanovisko odrazí v jej vakcinačných a ostatných anti kovidových politikách…

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?