Publikované: 04.03.2015

Ochráni Robert Fico dcéru svojho poslanca?

Parlament je plný špiny, upratovačky zrejme nestíhajú čistiť ten odpad, nestíhajú ani poriadne vyvetrať ten hrozný smrad, ktorý sa šíri z každého kúta. Kto by to dokázal urobiť, sú ľudia. Ako? V budúcoročných parlamentných voľbách si treba vybrať niekoho, kto po sebe nezanechá takú zatuchlinu. Viem, že ani nie je z čoho vyberať a otrepaná fráza, radšej zvoliť menšie zlo, je hlúpa…lebo menšie zlo neexistuje.

Pýtam sa, ako môže sedieť v poslaneckých laviciach človek, ktorý sa doma mení na agresívneho grobiana? Vladimír Jánoš zo Smeru, ak sú medializované nahrávky hodnoverné, by mal dostať od svojho straníckeho šéfa Fica červenú kartu s okamžitou platnosťou. Aby sa niekto takto surovo vyhrážal matke svojho dieťaťa, nectil žiadne hodnoty, to je naozaj trestuhodné. Kto je tento človek? Národná rada SR ho eviduje nasledovne:

  • Výbor NR SR pre ľudské práva a národnostné menšiny (podpredseda)
  • Osobitný kontrolný výbor NR SR na kontrolu činnosti SIS (člen)
  • Stála delegácia NR SR v Stredoeurópskej iniciatíve a jej parlamentnej dimenzii (Člen)

Ako podpredseda výboru pre ľudské práva by mal Jánoš vedieť, že človek je bytosť zraniteľná a zároveň si zaslúži patričnú úctu. Ak si nechce vážiť svoju manželku ako ženu, nechcem hodnotiť ich spoločný život, tak by si ju mal vážiť aspoň ako matku svojho dieťaťa. 12-ročná dcéra si rozhodne nezaslúži bolesť a traumu, ktorú jej spôsobuje tento evidentne šialený rozvodový proces. Tieto zlé mesiace si jej dospievajúca duša uchová na celý život. Jeden rodič by mal brať ohľad na dieťa, na jeho potreby a túžby. Ak mali s manželkou problémy, dalo sa to vyriešiť civilizovane. Ak ju naozaj už nedokázal tak vystáť, ako sa spomína v prepisoch medializovaných nahrávok, tak jej a ich spoločnej dcére mohol zaplatiť podnájom. Nemyslím si, že ktorýkoľvek poslanec z vládneho Smeru by mal akýkoľvek finančný problém…

Ak v tejto záležitosti Robert Fico neurobí rázne rozhodnutie, ak by celú vec prokuratúra hodila časom pod koberec, tak by si všetci mohli povedať, že platí…vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá…

A ešte jeden malý dovetok. Smerácka vláda bude schvaľovať novelu zákona o rodine…mimochodom, hlasovať o nej v NR SR bude aj spomínaný Vladimír Jánoš…ako asi bude hlasovať? Jedna z podmienok novely hovorí o tom, že rozvedený rodič sa bude môcť odsťahovať do iného mesta, alebo obce len so súhlasom svojho expartnera…chcem sa teda opýtať Smerákov, či tento návrh náhodou neobmedzuje voľný pohyb človeka? Ako k tomu príde matka, ktorej dcéra má traumu z otca tyrana, aby si ešte od neho žiadala súhlas, keď chcú obe utiecť od despotu čo najďalej? A Aliancii za rodinu, ktorá sa mala možnosť zapojiť do diskusií o novele zákona odporúčam, aby už konečne jej zanietení “odborníci” precitli do reálneho sveta…lebo mi už pekne lezú na nervy svojím nehoráznym fanatizmom a okliešteným pohľadom na život súčasnej rodiny.

  • SlabéVýborné (+10 skóre, 10 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?