Publikované: 20.01.2021

Ochranné bezpečnostné opatrenia „víťazov volieb“ k inaugurácii

Všetky telefónne linky na ruskom generálnom konzuláte v New Yorku sú od 18. januára odpojené a vyskytujú sa tiež problémy s internetom a vnútornou komunikáciou. Oznámil to v utorok korešpondentovi TASS zástupca generálneho konzulátu Alexej Topolskij.
Skrátená citácia: “V súčasnosti hovoríme asi o 30-tich vonkajších i vnútorných komunikačných linkách. Internet má tiež prerušenia, ale túto službu poskytuje iná spoločnosť. Prostredníctvom sociálnych sietí sme oslovili ruských občanov, ktorí potrebujú konzulárne služby, aby nás kontaktovali mailom.“
Ruské veľvyslanectvo zaslalo americkému ministerstvu zahraničných vecí nótu požadujúcu rýchle odstránenie situácie s prerušením komunikácie na ruskom generálnom konzuláte v New Yorku.
Ambasáda Ruskej federácie vo Washingtone:


https://tass.ru/politika/10497407

Aj o tom je medzinárodné právo, americká „sloboda a demokracia“, jej ochrana a “metre demokratov“ USA. To nie je „nevinná porucha“ ako prerušenie sčítania volebných lístkov a hlasov “v dôsledku neplánovanej odstávky vody…”
Demokrati pred inauguráciou prosto zrejme „hakli“ Rusov bez toho, že by to tajili. Dali im možnosť „revanšu“ lege artis.
Je blízo pravdepodoné, že Rusko stiahne svoju diplomatickú misiu z USA. Recipročne.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickybcan

Prílepok: USA paralelne odvádzajú pozornosť na „ruským režimom“ legálne stíhaného Alexeja Navaľného.
Naopak, pred súd chcú dostať whistleblowera Juliana Assangea.
USA porušujú medzinárodné právo vo veci Nord Stream 2.
Ak o zablokovaní telefónnych liniek nepíše Meduza (opozičný ruský web) lebo rieši „porušovanie ľudských práv“ Navaľného, zrejme sa o americkom pirátstve nedozvieme z našich „tiež médií“ lebo: „Čo sa im nehodí, škrtnúť!“.
Informácia „neprešla“ ani médiami USA. Hoax?

WASHINGTON, 20. januára. Súčasný americký prezident Donald Trump sa v stredu rozhodol udeliť milosť 73 ľuďom vrátane jeho bývalého poradcu Stephena Bannona obvineným z podvodu a sprenevery finančných prostriedkov. Zoznam rozoslala tlačová služba Bieleho domu. Assange medzi omilostenými nie je. Ďalším 70 odsúdeným osobám sa prezident rozhodol zmierniť trest.

Inaugurácia Joe Bidena bude dnes o 12-tej miestneho času a živý prenos u nás o 17-tej…

Prílepok
Ďalšia správa Ministerstvo zahraničia RF: Rusko sa voči prerušeniu komunikácie na generálnom konzuláte v New Yorku proti USA neodvolalo https://tass.ru/politika/10499275

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?