Publikované: 26.01.2020

Od pro choice k pro life

Písomné svedectvo bývalej potratárky Kathi A. Aultman, vedeckej pracovníčky Lekárska fakulty M. D. FACOG, odbor gynekológia pôrodníctvo vedecká pracovníčka inštitútu Charlotte Lozier Institute 1. novembra 2017 Snemovňa reprezentantov Výbor pre súdnictvo, Podvýbor pre ústavu a občianske súdnictvo H.R. 490, k zákonu o ochrane srdcového rytmu (plod života ženy)

Kathi A. Aultman, vysokoškolská profesorka gynekológie a pôrodníctva. Zaoberá sa aj problematikou znásilení žien z pohľadu viktimológie a post traumatického syndrómu…
https://www.youtube.com/watch?v=RZ4RAyxBhjg
https://www1.cbn.com/cbnnews/us/2017/november/im-a-mass-murderer-former-abortion-doctor-testifies-in-support-of-heartbeat-bill
Úvodná poznámka: Aj ateistický svetový názor môže mať svoje dva svety a to pro life a pro choice a môže sa meniť v opore o antropológiu a humánnu bioetiku.
Pro life nie sú spravidla len nábožensky veriace osoby;
Pro choice sú spravidla ateisti.
Pro life a pro choice je hnutie alebo za život alebo voľbu života a smrti a dotýka sa spoločnosti v časti ženské reprodukčné práva a „sloboda žien“ vo vzťahu k svojmu telu ako vlastníctvu ženy.
Feminizmus je jeden z prúdov svetskej liberálnej ideológie, smeruje k pro choice.
Liberálna teória ľudských práv neomarxistickej novej ľavice vytesňuje zo svojho diskurzu tradičné ľudské hodnoty a princípy ľudskej etiky, založenej na filozofii antropológie „zdola“ a  „zhora“ čím rozbíja ich stálu jednotu a nedeliteľnosť.
Aj tu je možné poukázať na preambulu Ústavy SR. Platný zákon o umelých potratoch ju aj s ústavou robí zdrapom papiera v pozlátenej koženej väzbe.
Liberalizmus má sex len za konzumnú komoditu, ktorá je organickou (živou) súčasťou konzumnej spoločnosti, a nežiaduce tehotenstvo za „nehodu v cestnej premávke a poistnú udalosť“.
Feministky takzvané „reprodukčné práva“ žien oddeľujú od reprodukčných práv mužov; muži sú pre hetero ženy len nástroj sexuálnej rozkoše bez práva rozhodnúť, čo s počatým ľudským plodom…
Zväčša si už zvykli a mnohým to vyhovuje (sú zbavení rovnakého podielu zodpovednosti).
Nik si nevšimol, že ide o diskrimináciu a porušovanie základných ľudských práv a práv mužskej časti ľudskej spoločnosti.
https://docs.house.gov/meetings/JU/JU10/20171101/106562/HHRG-115-JU10-Wstate-AultmanK-20171101.pdf
Z výpovede bývalej potratárky (výťažok z výpovede prinášajú pro life Hlavné správy):
„Svoju lekársku kariéru (potratárky) som začala vierou v otrepanú feministickú frázu, že ženy musia mať úplnú kontrolu nad svojim telom…“ Ďalšie útržky:  „Potraty ako antikoncepcia…“
https://www.hlavnespravy.sk/zabila-ludi-ted-bundy-svedci-byvala-potratarka/2029694
Pridávam: Pribúdajú možnosti potratov do konca tehotenstva. Ekologické a klimatické dôvody.
Pravda: Vlastníctvom tela každej ženy, aj feministky, je len jej prázdna maternica.
Hranicou slobody zdravej ženy je počatie. Na veci nič nemení ani počatím prelomená antikoncepcia. Práva spotrebiteľa neriešim. Počatému plodu je to jedno.
Za hranicou slobody tehotnej ženy je za normálnych okolností ľudské právo na život od počatia po prirodzenú smrť.
Normálne okolnosti: zdravá žena, zdravý plod, počatie nie ako následok násilia.
Ekonomické, sociálne a iné osobné dôvody nie sú kvalifikovanými dôvodmi pre umelý potrat. Nad nimi je
a/ dobre a zodpovedne plánované materstvo a rodičovstvo,
b/ sociálna a rodinná politika štátu.
Kvalifikovanými dôvodmi pre umelý potrat, prijateľné etikou zhora aj zdola, sú len zdravotné a etické dôvody, v spojení s výhradou vo svedomí (znásilnenie).
Ľudský život je hodný ochrany už pred narodením.
Slovenský zákon porušuje práva zdravého ľudského plodu proti slobode a arbitrárnemu právu (právo v opore o nič) zdravej tehotnej feministky a Ústavu SR.
Prvý trimester slobody zdravej tehotnej ženy pre rozhodnutie donosiť zdravý plod alebo ho zabiť, je čierna diera slovenského zákona.
Zákon o potratoch porušuje Ústavu SR a Čl. 1 odsek 1 v časti ideológia na pozadí feministickej rodovej ideológie. Nad ním sa vznáša humánna bioetika a klesajúca demografická celej západnej civilizácie…
A záujem spoločnosti, ktorý tento zákon porušuje.
Je možné aby nález ústavného súdu bol proti ústavný? Ústavný súd vo veci potratárskeho zákona vo svojom náleze rozhodol v prospech platného zákona ale rozpore s Ústavou SR.

Čína zistila, že jej chýbajú práve tie deti, ktoré zakázala politikou jedného dieťaťa.
Na pozadí islamizácie Európy môže byť aj rodivosť moslimských žien…
Na pozadí podpory migrácie môže byť (je) aj náhrada chýbajúcej pracovnej sily v EÚ…
Jej prebytok zariadi, zriedi, a pomery zmení ekonomická, spoločenská kríza, občianska alebo svetová vojna…
Druhá svetová vojna mala svoje zdrojové zázemie v kríze 30-tych rokov, spojené s antisemitizmom…
Potom budeme riešiť čo? Hmm…
Putinova nová ústava sa zaoberá nástrojmi na posilnenie materstva, rodičovstva a rodiny. Západná úpadková liberálna demokracia tieto atribúty spoločnosti potláča… (speje k samolikvidácii a smrti).
Na stranu pro life sa postavil vo svojej volebnej kampani aj Donald Trump.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?