Publikované: 29.01.2022

Od seba prezentácie a ľudového populizmu prázdnych rečí za fejzbúkové lajky k skutkom…

Juraj, píše mi Dušan Fafrnok Štígel: Juraj, zaujíma ma Tvoj komentár k môjmu názoru v skupine Integrovaná Informačná Spoločnosť kandidáti. Môj komentár k jeho videu znie takto: Hľadám pre členov mojej skupiny lídra. Pozorne so záujmom som si vypočul:

https://www.facebook.com/ingrudolfhuliak/videos/448189586970697
https://www.facebook.com/groups/318594929695734

Ďakujem, Dušan, máš talent na objavovanie ľudí… za seba: viac sa zamestnávam písaním, čo ma oberá o časopriestor pre to, čo robíš ty. Pokračuj v tom. Ing. Rudolfa Huliaka odporúčam osloviť. Jeho príhovor nemá chybu, môže ísť priamo do tlače. Lepšie sa mi píše, než hovorí. Ibaže nie som za verejné protesty, tobôž blokádu dopravy a podobne. Nemá to zmysel, cenu ani efekt.
Od nemého úžasu padám na zadok! Ing. Hanuliak, na rozdiel od kadejakých akože “národovcov vlastencov a slovenských hruďobijcov” ovláda spisovnú slovenčinu!!!
Som za Generálny tichý protestný štrajk, ako u seba píšem ako svoj názor a presvedčenie. Už mi z toho „prepne“! Nový líder Ivan Stanovič nevie odlíšiť štrajk od verejného protestu. Obsadenie námestia a blokáda dopravy nie je štrajk! A kecy a kecy a kecy… tridsať rokov „premýšľania“ stačilo. Kam sme sa „dopremýšľali“? Na rade sú skutky.Veľký “nežný“ November (oranžová revolúcia!) bol ukradnutý, Slovensko je dnes rozkradnuté a vytunelované. Zhubné procesy pokračujú

Zdá sa, že ostalo aj bez odborov… KOZ je nečinná. V lete sľubovala, že na jeseň… máme tu koniec januára ďalšieho roka.
Čl. 32 Ústavy občiansky odpor treba aktivovať tichým spôsobom á la Mahátma Gándhí bez „výstrelu z Aurory“. O dve hodiny môže byť po všetkom bez násilia a represií…
K spájaniu a zjednocovaniu: nemožné. Dôvod: ego a seba prezentácia len za seba, pre seba a o sebe.
A to režimu vyhovuje a „rieši extrémistov“ sprava, pričom rovným dielom by mal aj extrémistickú novú neomarxistickú ľavicu. Okrem toho, porušuje sa Čl. 1 odsek 1 Ústavy v časti ideológia (rodová ideológia).
Áno, ako vraví Ing. Hanuliak (parafrázujem): v prípade predčasných volieb je pripravená aj v prezidentskom paláci plus ambasáda USA „schválená“ nová vládna koalícia: Pelleho Hlas, Progresívne Slovensko a SaS, s nimi prípadne liberálna časť OĽaNO alebo ostatku. Fico so Smerom navzdor jeho výtlaku  bude líder opozície.

Na osi „liberáli“ vs. „konzervatívci“ a skutkovo vyprázdnení „Mor ho vlasteneckí národovci“ a kadejakí im podobní „povstalci“ pripravuje sa „konečné riešenie“. Na skutočnú zmenu, ktorou je nová druhá Ústava Slovenskej republiky so skutočnou vládou a mocou ľudu (odkaz na Čl. 2 odsek 2 platnej ale obchádzanej ústavy; referendum o skrátení volebného obdobia súčasnej vlády zmarené prezidentkou a ústavným súdom) by Slovensko muselo mentálne dozrieť. Keďže tomu tak nie je, a nič také “nehrozí“ všetko pôjde po starom pod vedením „liberálnych demokratov“ a neomarxistických progresívcov.

Slovensko sa nachádza vo fáze post demokracie a nástupu tretej totality.

V konflikte Rusko vs. transatlantický Western ide o „konečné riešenie“ vzťahu: Slovania a slovanstvo vs. euro-transatlantickí Anglosasi. Spor o Ukrajinu je zástupný. Cieľom aktivizmu USA (hlavný akcionár NATO) je zničenie Ruska. Skúsenosťou s Rusmi poučení, opatrní Germáni a Frankovia, správajú sa zdržanlivo a odťažito. Presun ozbrojencov USA do východnej Európy je takticko-strategický “ťah” Bidena, odviesť pozornosť Rusov od pevninských USA. EÚ a jej východné členské štáty aj NATO, na túto habaďúru “naleteli”.

Ing. Hanuliakovi chýba stretávanie sa s ľuďmi. Dušan, konaj. Čitateľstvu odporúčam sledovať osoby aktivistov Pavol Stankovič (Spoločný program; reálne možnosti voličstva) Pavol Baňák (Pán občan) a v neposlednom rade Jano Jelínek (Občiansky snem). Spájajme sa. Hľadajte, nájdete, klopte, bude vám otvorené, proste, bude vám dané, pýtajte sa, dozviete sa.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?