Publikované: 17.07.2022

Odhalenie agendy globalistov celosvetovo!

Je absolútne nevyhnutné pochopiť, proti čomu globálne stojíme a kto je zodpovedný za nastupujúcu totalitu a jej konečný zámer. Pandémia COVID-19 bola štátnym prevratom technokratickej kabaly, ktorá stojí za globálnou agendou prevzatia moci, označovanou ako Veľký reset! Veľký reset predstavilo Svetové Ekonomické Fórum, ktoré je úzko prepojené s OSN a WHO. Ich agendou je iplementácia globálneho typu totalitarizmu založeného na technokratických a transhumanistických ideológiách. Súčasťou tohto plánu je aj inžirnierstvo a kontrola všetkých foriem života, vrátane ľudí!

Zatiaľ čo vonkajší prejav technokracie sa bude javiť ako totalita, riadiace centrum nie je jednotlivec. Technokracia sa namiesto toho, aby vládla dekrétom, spolieha na kontrolu prostredníctvom technológie a algoritmu. Toto je veľmi dôležitý rozdiel na pochopenie, ako to v skutočnosti bude existovať. Patrick Wood, častý hosť, strávil desaťročia štúdiom technokracie – vynájdeného nového ekonomického systému, ktorý sa globálna kabala v súčasnosti snaží implementovať na celom svete. Zatiaľ čo kríza COVIDu uvrhla väčšinu ľudí do stavu zmätku, Wood nebol prekvapený reťazou udalostí, ktoré sa nakoniec odohrali.

Sledoval alarmizmus v oblasti zmeny klímy a agendu trvalo udržateľného rozvoja už dlho, a len čo tí istí ľudia, ktorí propagovali klimatický alarmizmus, naskočili do vlaku COVIDu, vedel, že sú prepojení a že COVID-19 bude používaný na presadzovanie technokratickej agendy a povedie k implementácii Veľkého Resetu. Podľa štúdie len 2 percenta ľudí má schopnosti kritického myslenia. 8 percent ľudí si myslí, že dokážu intekigentne myslieť, zatiaľ čo 90 percent by najradšej zomrelo, ako by malo intenzívne rozmýšľalť! Táto úmyselná nevedomosť vysvetľuje, prečo len 10 % danej populácie v priemere nespadá do hypnózy masovej formácie .

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?