Publikované: 13.07.2022

Odkaz liberálovi Weisenbacherovi a denníku Pravda

Pravde: Tieto Weisenbacherove ľudsko-právne negramotné polopravdy a lži zverejňujete preto, lebo je odborník na ľudské práva? Weisenbacherovi: Neumožnili ste mi na fb pridať tento komentár. Koľko komentárov ste vymazali a koľkým ste nepovolili dať názor? Podľa akých kritérií? Porušujete Ústavu SR v časti sloboda slova, prejavu a názoru a právo na informácie. Weisenbacher filtruje kto jeho “produkty” komentovať môže a kto nie, čím okolo seba sústreďuje seberovných…

Weisenbacherove chronické bludy a lži tu: https://nazory.pravda.sk/analyzy-a-postrehy/clanok/632145-prehra-zdraveho-rozumu-v-usa/
Ľudský plod od momentu počatia je ľudskou bytosťou v embryonálnom štádiu prenatálneho vývoja ľudskej bytosti. Po dobu tehotnosti má práva ľudského plodu (dôstojný život v tele tehotnej ženy a práva nascitura, ak sa dieťa narodí živé). Ľudské práva nadobúda momentom narodenia a stáva sa ľudskou osobou ako subjekt základných ľudských práv a práv.
Najvyšší súd USA rozsudkom Roe verzus Wade právo na potrat zrušil, lebo a/ inštitút potratu sa nenachádza v Ústave USA, lebo také právo an sich (osebe) neexistuje, b/ implicite a expresis verbis „potrat nie je právo“. Odpadá tým sloboda potratu po 12-tich, 15-tich a do 23. týždňov gravidity, lebo je arbitrárna, v opore o nič.
Ľudské práva delíme na základné a akcesorické. Právo na zdravotnú starostlivosť je akcesorické právo odvodené a doplnkové k základnému právu na život. Potrat sa stáva právom na zdravotnú starostlivosť v momente medicínskej indikácie pre potrat. Iné dôvody nie sú kvalifikované dôvody s výnimkou nechceného počatia po znásilnení dospelej ženy alebo zneužití maloletej osoby ženského pohlavia, dieťaťa (obligatórne základné právo na výhradu vo svedomí).
Pro choice „moje telo-moja voľba“ je lož! Ľudský plod nie je súčasť tela a vlastníctva ženy,  ním je len prázdna maternica! Ženské právo je právo neotehotnieť, dobre plánované materstvo a rodičovstvo.
Dieťa nie je vlastníctvom tehotnej ženy, matky či otca ani štátu, dieťa nie je ničie vlastníctvo!
Ak má byť potrat právo, potom ním môže byť právo na zabitie, vraždu a trest smrti. Ako kto v USA naloží s rozsudkom Roe verzus Wade naložia v USA a vo svete, ma nezaujíma. Či sa tam vystrieľajú pre právo na zbraň a druhý dodatok Ústavy USA, rovnako. Zodpovedný je politický systém USA. Obe pseudo práva majú spoločný účel, riadený globalistami: Rozdeliť spoločnosť na atómy. A ovládnuť. Nástroj: neomarxistická ideológia a politiky (liberálna  a libertariánska časť SaS plus frakcia Čekovský, Krúpa z OĽaNO a Progresívne Slovensko s jeho filiálkou Progresívni veriaci). Skrývajú sa za pseudo a neexistujúce ľudské práva! Na Slovensku v rozpore s Čl. 1 odsek 1 Ústavy časť ideológia, rodová ideológia. 
Weisenbacherovou chronickou agendou ich užitočného idiota sú dúhovisti, ich prajdy a anticena Homofób roka, nálepkovaním pripomínajúca Norimberské zákony. Dúhovizmus a dúhová vlajka sú nelegálnou agendou osobného dúhového aktivizmu bývalej ombudsmanky (Dubovcová, Patakyová) v konflikte so zákonom o verejnom ochrancovi práv! Dúhová vlajka nepatrí na štátne budovy! Nie je štátnym symbolom! A  Assange. Bol jedným z mála, ktorým Trump neudelil milosť. Tiež „neriešim“.
Potrat v USA možno definovať len novým ústavným dodatkom k Ústave USA. Tie čaká „horúca“ jeseň volieb do Kongresu. Prinesú výsledok s možnou novou artikuláciou druhého ústavného dodatku a dodatku k potratom. Alebo rozpad na modré a červené štáty a pokračovanie vojny juhu proti severu.
Slovenský potratový zákon je protiústavný v rozpore so základným ľudským právom na život od počatia po prirodzenú smrť!
Ľavicový až ultraľavicový Denník Pravda zverejňuje Weisenbacherove negramotné hoaxy a dezinformácie! Už nám prestaňte “mydliť hlavy” protiústavnou neomarxistickou ideológiou! Denníkom Nenávisť, SME (obhajoba a ochrana pedofílie), verejnoprávnej aj TA3 aj súkromným Markíze a JOJke: Prestaňte používať aj neexistujúci pojem “sexuálna menšina” ktorý nemá oporu v definícii pojmu menšina. Definiens sa odvodzuje od definienda. Conditio sine qua non je homogenita menšiny. Tzv. vaše “sexuálne menšiny” sú heterogénne. Preto ich nemožno označiť za menšiny. Denník Pravda ma kedysi zablokoval za to, že “odopieram údajné práva údajným sexuálnym menšinám” čo je lož!
Aby bolo všetkým jasno bez nedorozumení: Nie som liberál ani konzervatívec, vychádzam z univerzálnych ľudských práv definovaných základnými medzinárodne platnými dokumentmi, z ktorých vychádza Listina základných práv a slobôd, tvoriaca materiálne jadro Ústavy SR. Nie som člen, priaznivec ani prívrženec žiadneho politického subjektu, aktuálne nevolič od prvého kola prezidentských volieb. Robím si (tu) “svoje” veci. Dúhovizmus a liberalizmus na báze neomarxizmu je druh ateistického náboženstva (voluntarizmus) s fašizoidnými prvkami!
O cenzúrnych opatreniach musí rozhodnúť súd na základe znaleckého dokazovania! O blokovaní “dezinfo” webov svojvoľne z pochybného zákona rozhoduje Národný blokovací úrad. Aj v tejto veci Slovensko prestáva byť právnym štátom. Občania nemajú garantované základné ľudské práva! Ale ženy na svojvoľné “slobodné” potraty do 12-teho týždňa tehotenstva. Aj lebo potratársky biznis! Mimochodom, poslankyňa Cigániková: potratové tabletky obmedzujú zisky potratových kliník. Lebo. 

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Pozor! Nič spoločné s pluralitou názorov! Ľavicový denník Pravda prepožičiava svoju autoritu na šírenie dezinformačných obsahov neomarxistickej ideológie a propagandy. V rozpore s Čl. 1 odsek 1 Ústavy SR. K kvalite redaktorov a moderátorov televíznych diskusií  pridávam toto.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?