Publikované: 19.02.2015

Odmietačom a ignorantom referenda

Martin Krno (Pravda): „Možno sa raz bude 8. február 2015 považovať za významný historický medzník Slovenska na ceste k modernému demokratickému štátu.“
Áno, cesta k demokratickému štátu pokračuje. Dátum je poučením najmä pre zrejme negramotných odmietačov a ignorantov referenda, ľahkomyseľných hlupákov a „tiché, pokorné ovce“.
Tí, ktorí sa na referende nezúčastnili, prenechali rozhodovaciu moc tým, ktorí v referende rozhodli miliónom hlasov, čo je na počet občanov Slovenska významné číslo. To je priama demokracia, ktorej hlas bol „demokratickými elitami“ spochybnený. Občania, boli ste varovaní!
Referendum nebolo platné (pri neprekročiteľnom kvóre) ale jednoznačne úspešné. Odmietači a ignoranti sa od možnosti odpovedať NIE aktívne a “uvedomelo” odrezali sami… (ak by sa všetci, čo s otázkami nesúhlasia zúčastnili referenda a odpovedali – mohli dosiahnuť opačný výsledok). Označiť nehlasovanie za vyjadrenie postoja nie je pravda. Je vyjadrením ignorancie, lenivosti a pohodlnosti vydávanej za postoj.
Ďalej autor pokračuje: „…spochybňované postavenie sexuálnych menšín je iba jednou z mnohých kapitol, ku ktorým sa Slovensko zaviazalo na medzinárodnej úrovni.“
Na medzinárodnej a na slovenskej úrovni je Bruselom pretláčaný pojem sexuálna menšina. Ide o zjavný a scestný definičný blud a nezmysel. LGBTI nie je menšinou ale iba nesúrodou a nehomogénnou skupinou rozlične „pestrofarebných“ jednotlivcov s deviantnou odchýlkou (úchylkou) od hetero normy.
Takzvaná (samozvaná) sexuálna menšina nevykazuje znaky menšiny. Takou je len etnická alebo národnostná menšina. Ani Ústava SR pojem sexuálna menšina nepozná.
Vďaka Aliancii (plus 107 participujúcich subjektov) si referendum  vynútilo riadnu diskusiu. Čierny Peter sa ocitol v rukách vlády a parlamentu.  K odluke cirkví od štátu – treba konať.
K manželstvu – je a ostane zväzkom muža a ženy.
K právam LGBTI osôb – nie sú homogénnou menšinou (tvrdenie, že sú, je manipulatívna lož!), iba rôznorodou skupinou. Majú právo na individuálnu ochranu, ktorú im poskytuje antidiskriminačný zákon.
Ich partnerské vzťahy rovnoprávne s partnerskými vzťahmi hetero osôb a spolužitie v spoločnej domácnosti upraví a zjednoduší novela občianskeho zákona s právnou silou porovnateľnou s manželstvom muža a ženy. Dovnútra i navonok. Registrované partnerstvá nepotrebujú. Úprava nemá nič spoločné s cirkvami a náboženstvom! Je objektívnou spoločenskou nevyhnutnosťou.
3x pozor!!! Priznaním štatútu registrovaného partnerstva ich posuniete do režimu ESĽP pod právo na rovnaké zaobchádzanie (ďalšie koliesko salámy). Deň po sa budú dožadovať manželstiev. A adopcií.
Rodová ideológia je „nevinne“ prezentovaná ako rovnosť mužov a žien, maskujúc „trójske kone“ rovnosti pohlaví, a práve za ňou sú požiadavky LGBTI loby (5 rodov).
Obe sú pre starý kontinent Európu diabolským (satanským) nástrojom plánu na zničenie národných identít, tradičnej rodiny a unifikáciu pod jednotným velením (reálne alebo obrazne).
K adopciám – súčasný právny stav je postačujúci a nediskriminačný, nerozlišuje sexuálnu orientáciu, ani pohlavie (rod). Prednostne je podriadený najlepšiemu záujmu detí (Dohovor o ľudských právach dieťaťa). K eutanázii a interrupciám – rieši humánna bioetika (v sexuálnej výchove nemajú čo hľadať).
K sexuálnej výchove – nad právom na vzdelanie je právo detí a rodičov na dobre informovaný súhlas, výhradu vo svedomí, v možnosti na mieste a protokolárne odmietnuť jej prípadné pripravované a zamýšľané scestné obsahy… Takzvaná „stratégia“ sa vzďaľuje od práva na výhradu vo svedomí vo vzťahu k svetonázorovému presvedčeniu a v konflikte s humánnou bioetikou.
Slovensko nie je viazané povinnosťou manželstiev homosexuálov ani registrovaných partnerstiev. Tieto politické a ľudsko-právne akty sú plne v dikcii Slovenska. Nepriznaním registrovaných partnerstiev Slovensko neporušuje žiadne medzinárodné dohovory, tie sú len na úrovni odporúčaní a zbožných prianí homosexuálnej a LGBTI loby EP.
Podpredsedníčka Európskeho parlamentu Ulrike Lunacek, promotérka persóny nazývajúcej sa ako Conchita Wurst prezentovala otvorene nepriateľský postoj voči Slovensku. Tak sa s rovnoprávnymi partnermi v „demokratickej“ EÚ nezaobchádza.
Koláč referenda poobhrýzali médiá a privlastnili si ho politické strany. Denník Pravda sa ako ľavicovo liberálny denník vzdal svojho pohlavia a rodu, nereprezentuje Slovensko, nie je jeho hovorcom, ale ako protislovenské „mienkotvorné“ noviny reprezentuje len sám seba. A verejnosti podsúva nezmysly tiež jedného zo svojich autorov – Martina Krna. Kol-dokola omieľanú lož pred referendom i po ňom treba vždy, prípad od prípadu, označiť ako lož. Pojem sexuálna menšina nepozná ani vládou prijatá celoštátna stratégia ochrany a podpory ľudských práv na Slovensku.
http://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/346069-co-este-chce-figel/
http://www.topky.sk/cl/100157/1456559/

Jeden názor na referendum a médiá: http://www.postoy.sk/content/fero-mucka-nasi-komentatori-su-uplne-mimo

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 11 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?