Publikované: 18.03.2021

Odmietnutie fašizmu je fašizmus

Liberálno-fašistický Denník Nenávisť odsúdil a komentoval neschválený návrh skupiny poslancov ĽSNS, ktorú označujú za fašistov…

Osobné vyhlásenie: Kotlebovcov „nemusím“ najmä pre ich oslavu kléro-fašistického režimu a Jozefa Tisa ako mučeníka. Pochybnou bola aj postava Andreja Hlinku. Neodmietam ani nepopieram holocaust.
Tým vec Kotleba a ĽSNS mám za vybavenú. Odídenci formujú nový politický subjekt.

Nešlo o nič zložité, píše Denník N: Fašisti neúspešne presadzovali, aby sa do základného zákona dostala veta, že „rodičia sú len otec (muž) a matka (žena)“.
Malo ísť o ústavný zákon posilňujúci Ústavu a zákon o rodine, kde platí, že manželstvo je zväzok muža a ženy a rodinu zakladá len takýto zväzok.
Okrem toho Kotlebovci chceli „zakázať“ tretie pohlavie a možnosť, aby si homosexuáli adoptovali deti. Denník N priznal, že uznáva „tretie pohlavie“.
Takmer štvrtina koaličných poslancov (14 z OĽaNO, 12 zo Sme rodina (pridali sa aj traja poslanci zo Smeru) hlasovala za návrh zmeny ústavy, ktorý predložil Kotleba. Pripravili tak pôdu pre zavedenie matričného pojmu rodič jedna, dva…
Ibaže Denník N je skryto aj otvorene podporovateľ hnutia BLM a Antifa a agendy dúhy. Má ju za základné ľudské právo, čo je lož!
Denník N je v tejto časti jeho agendy neomarxistický denník novej, progresívnej ľavice. Toto mienkotvorné a manipulatívne médium otvorene a skryto aj otvorene podporuje extrémistické hnutie BLM, Antifa, tzv. „reprodukčné práva žien“ (proti ústavný zákon!) feminizmus  a agendu „dúhovistov“.
Na parlamentný stôl sa ešte nedostala agenda eutanázie.
Národnú radu Slovenska obchádza aj ideológia multikulturalizmu.
https://dennikn.sk/2317023/az-26-poslancov-koalicie-hlasovalo-za-politicky-manifest-fasistov/
Zamietnutý návrh ústavného zákona
https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=491492
Dokumentácia k návrhu ústavného zákona
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=zakony/cpt&ZakZborID=13&CisObdobia=8&ID=429
Text návrhu ústavného zákonaKonštatujem, že zamietnutie návrhu tohto ústavného zákona,  parlamentnou väčšinou, svedčí o indoktrinácii Národnej rady Slovenska rodovou ideológiou.
Ústava: „Slovensko sa neviaže na žiadnu ideológiu ani náboženstvo“.
Ďalším dôkazom je ideologizácia školstva jeho ministrom (Grohling); chce zaviesť vzdelávanie a výchovu detí a mládeže v intenciách agendy LGBTIQ a “sexuálnej výchovy“ namiesto posilnenia agendy dobre plánovaného a zodpovedného rodičovstva. Súbežne chce meniť údaje na vysvedčeniach o pohlaví, so spätnou platnosťou…
Poznámka: O adopcii cudzích detí rozhoduje individuálne súd, v najlepšom záujme dieťaťa; maloletá osoba v homosexuálnom a lesbickom prostredí získava dispozície sexuálnej orientácie na rovnaké pohlavie a zakladá deficit mužského a ženského rodičovského vzoru a budúce poruchy sexuality v dospelom veku.
Čaká sa na rozsudok Najvyššieho súdu v trestnej veci veci symboliky čísla 1488; dodávam: Kotlebovci (Mazurek, Kotleba) sú blbci; protagonisti inak štandardnej politickej strany sami si hádžu  polená pod nohy…
A politici, ktorí s nimi odmietajú spoluprácu, sú pozérski hlupáci.
Kotlebovci a ĽSNS sú podľa “prieskumov“ mimoparlamentnou politickou stranou…
Ako si prajú USA a Bidenovi „demokrati“ cez ambasádu: Bridget Brink, veľvyslankyňa USA na Slovensku, aj v súvise s vládnou, koaličnou a krízou parlamentnej demokracie, poskytuje konzultácie liberálke, prezidentke Čaputovej; nie sú spokojné s výsledkami parlamentných volieb 2020 ani so správaním Matoviča, podporujú jeho demisiu a sú za predčasné voľby.
USA chcú prinajmenej do parlamentu a ak sa bude dať, tak do vlády, Progresívne Slovensko/SPOLU; už má 8 percent, čo je na úrovni Ficovho Smeru.
Kto potvrdil existenciu tzv. tretieho pohlavia a v opore o čo? O promile transsexuálov, čo je lekárska diagnóza? Ide o arbitrárny pojem v opore o nič.
Antropológia pozná len pojem muž a žena. Ostatok sú anomálie a deviácie (odchýlky) od prirodzenej väčšinovej hetero normy.
Návrh ústavného zákona, ktorý mal potvrdiť prirodzenú normalitu vo veci sexualita ľudských bytostí, je podľa zákonodarcov a Denníka N (a liberálnych médií s podobnou agendou) fašizmus!
Národná rada Slovenska potvrdila zmenu definície pojmu normalita vlastne len pre zanedbateľnú „sexuálnu menšinu“. Definícia je fašistická!
Koniec koncov, parlament vo výsledku jeho zamietavého rokovania o návrhu ústavného zákona zaútočil na text Preambuly Ústavy SR a Ústavou definovaný charakter štátu.
Dátum 18.marec 2021 bude vo veci rozkladu slovenskej ústavnosti a charakteru štátu pamätným dňom!
Ide o flagrantný a vecný rozvrat slovenskej ústavnosti a materiálneho jadra Ústavy na všetkých frontoch. Varoval som pred ním!
To je ďalší dôvod akútnej nevyhnutnosti predčasných volieb.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Kdesi som, že „Fašisti  budúcnosti sa budú označovať za antifašistov“.
Máme to tu v plnej „paráde“!

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?