Publikované: 16.09.2015

Okamžité riešenia existenčnej krízy Európskej únie

Protiruská a proamerická propaganda viní Putina so zakrývania svojej činnosti proti údajnému medzinárodnému právu podľa USA. Vazalský a váhavý, Bielemu domu  podriadený Brusel pritakáva. Konečne niekto pomenoval veci ich pravými menami a bez politickej korektnosti voči svetovému “mierotvorcovi” (USA)…
Pamätajte: Neexistuje radikálny ani umiernený islam. Len islam.
Európska únia sa musí stať ozbrojenou baštou proti islamizmu, islamskému terorizmu a islamskej svetobažnej expanzii. Tak, ako kedysi Viedeň. Proti Veľkému islamskému Kalífátu (štvrtá islamská ríša).
Treba prísne prehodnotiť azylovú politiku. Dublin: ekonomigrantov okamžite zastaviť a poslať späť do bezpečných krajín (bez nároku na pobyt v EÚ).
Treba ihneď uzavrieť vonkajšie a vnútorné hranice.
Lisabonská zmluva a Schengenská dohoda sú už len smiešnymi a bezvýznamnými zdrapmi papiera.
Zintenzívniť aktivity Frontex a Triton.
Posilniť spravodajské, informačné a bezpečnostné služby a zjednotiť ich pod jednu nedeliteľnú veliteľskú a riadiacu právomoc (nie podľa “vzoru” USA).
Jednotnú bezpečnostnú službu napojiť na rovnakú v Rusku a SNŠ.
Vytvoriť jednotnú vojenskú koalíciu EÚ a Rusko, hoc aj bez USA a predsunúť ju na hranice EÚ, Ruska.
Vytvoriť špeciálne likvidačné a zásahové jednotky s nich aktivitami priamo v centrách islamského štátu.
Ibaže, bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN a NATO sa nedá. Lebo.
OSN je impotentné, neschopné a nespôsobilé konať. Okrem toho mrnčí, že nemá peniaze. Kto sú ich sponzori? Kde sú?
Európa nepotrebuje NATO ale vlastnú armádu. Dohoda s NATO je zdrap papiera. NATO nie je náš skutočný spojenec. Má vlastné, iné, svoje záujmy, ktoré nie sú v súlade s našimi.
Začať s úvahami o príprave na výstup Slovenska a V4 z EÚ a NATO s cieľom vytvorenia vlastného bloku nezávislých štátov V4 najmä na politikách Brusela a USA a vlastnou armádou. Hypotéza: Rakúsko sa rado pridá (spoločná história).
Za seba: Pas, víza a strata vymožeností Schengenu mi vôbec neprekáža. Ak som chcel, cestoval som kde som chcel aj pred Veľkým Novembrom. Dvetisíc slov, Chartu 77 a Několik vět som nepodpisoval. Otázka: Načo? Komu prospel slávny Veľký November 1989?
Zjednotenej V-4 ani Bruselu nebude nič brániť vo vzájomnej výmene osôb, tovarov a služieb, “truc podniky” a embargá Bruselu voči V4 by nemali logiku, lebo by šli proti prirodzeným existenčným záujmom už menšieho a slabšieho Bruselu (zredukovanej EÚ).
Vyhrážky o pozastavení alebo krátení štrukturálnych fondov EÚ boli jednoznačným  prekročením akceptovateľnej hranice vo vydieraní voči Bruselu „neposlušných“ štátov V4.
EÚ dnes už nie je EÚ včera. Ani nebude. Toto je ostrá skúška funkčnosti pudu sebazáchovy Európskej únie. Na konci vždy býva: Zachráň sa kto môžeš! Vydieračské frázy o hodnotách EÚ, Schengenu a solidarite sú len prázdne propagandistické, vydieračské a manipulatívne kecy. Otázka znie: Solidarita? S kým? Krajiny V4 nemajú žiadny diel viny na začínajúcom horore. Ak pôjde Bruselu o krk, krajiny V4 a Slovensko Brusel okamžite „pustí k vode“…
Ak by sa nebolo rozpadlo Rakúsko-Uhorsko, bolo by dnes mocnejšie ako EÚ.
Ak sa tak nestane ešte dnes, lebo už je päť minút po dvanástej, zbohom Európa a dobrú noc.
P.S. Nacvičujte adoráciu Allahu Akbar! Začnite sa päťkrát denne modliť. K Mekke. Študujte Korán. Pripravujte svoju konverziu na islam. Rozíďte sa so svojou rodinou a príbuznými. Ateistami aj kresťanmi. Stanú sa nevercami. Dištancujte sa od nich. Preventívne.

  • SlabéVýborné (0 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?