Publikované: 27.04.2015

One Day Jazz Festival

Chcete zažiť zábavu na vysokej úrovni ?

To by ste si určite nemali nechať ujsť kultúrny zážitok One day Jazz Festival. Bude to už 10 ročník a sľubuje veľké veci.  Pozvánky prijali osobnosti svetovej scény. Meno ako Achinoam Nin (NOA), alebo newyorské trio Ron Affif. Títo interpreti sú známi po celom svete a teraz  budeme mať možnosť prísť sa na nich pozrieť v Bratislavskom klube. Usporiadatelia predpokladali, že jeden deň takéhoto festivalu nám nebude stačiť, tak pridali ešte jeden deň navyše.

Za celým podujatím stojí úžasný slovenský hudobník Martin Valihora. Jeho slabosťou sa stali bicie nástroje a perkusie. Sám Martin to robí pre to, aby pozdvihol slovenskú hudobnú scénu. V pláne má pozvať aj začínajúcu slovenskú kapelu, zatiaľ sa nevyjadroval o jej názve.

Malé predstavenie najväčšieho lákadla na festival One day Jazz. Je to vyššie spomenutá Achinoam Nini, umeleckým menom NOA.

Najuznávanejšia speváčka z Izraela, žijúca v USA. Spolupracovala s rôznymi hudobnými velikánmi ako napríklad Sting.  Vydala 15 albumov, prvý už ako 21 ročná v roku 1991.  Podporuje a bojuje za mier na celom svete, začo dostala nie jedno ocenenie.

Dúfam, že jej prítomnosť pomôže nejakou zvláštnou silou vyriešiť spor aj u našich susedov.

Pre mňa je One day Jazz Festival jedna z najkultúrnejších akcií, ktoré sa v Bratislave a možno aj na Slovensku konajú. 21. mája sa nám blíži, chystáte sa aj vy podporiť túto hudobnú akciu ?

http://onedayjazz.sk/

 

Facebook Fanpage:  372109982913609?fref=ts

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?