Publikované: 04.04.2021

Otvorené ohlasy na otvorený list

Nič proti, ale: S liberálnou propagandou médiá spustili propagandu LGBTIQ osôb a skupín. Aj otvoreným listom matky dvoch synov, z nich jedného geja

https://dennikn.sk/2338129/moj-syn-je-gej-ale-v-prvom-rade-je-to-nekonecne-dobry-clovek-hovori-matka-ktora-adresovala-otvoreny-list-poslancom/

Poznámka: Nejde o žiadne “sexuálne menšiny“ ani komunitu, nie sú ako menšina/menšiny definované! Hetero štandard je prirodzená väčšina, ktorá sa nedefinuje, lebo je, ostatok sú odchýlky (deviácie) od hetero normy.
Sú ale neomarxistami chránenou, údajne diskriminovanou (lož) utláčanou (lož) súčasťou nového „proletariátu“ novej, neomarxistickej liberálnej „lavice“. Porovnajte marxizmus a neomarxizmus; chránenou vrstvou a proletariátom marxistov bola robotnícka trieda. Proletariát neomarxistov sú vrstvy pod hnutím BLM a Antifa a kadejaká sociálne neprispôsobivá, sama na okraj spoločnosti sa vytesňujúca luza! A s ňou jej kultúra a subkultúra a spôsob života!
Liberáli a ich médiá už „cítia“ blízkosť predčasných volieb. Pracujú pre Progresívne Slovensko (PS/SPOLU) a ich filiálku: Progresívni veriaci.
Však aj my, normálni heteráci, sme dobrí ľudia! Mimochodom, podobných článkov v Denníku N pribúda. Denník SME zasa obhajuje pedofíliu; bilancia: zatiaľ tri články.
Na otvorený list matky geja, a Denníku Nenávisť, odpovedám otvoreným príspevkom. Aby bolo jasno: Nejde mi o nič iné, len o ich právo na súkromný život (základné ľudské právo). Ale v súkromí! Nie na verejnosti a v médiách. Ani na Gay prajdoch..! Obťažuje ma to. Pácha na mne násilie. Tu sú výsledky. Majte to za petíciu. Koľko toho ešte chcete? Treba k tomu ešte aj nechutné a nevkusné obrázky z dúhových prajdov??! A ešte aj prepojenie na satanizmus? O tom ale Denník Nenávisť ani len necekol…

                

               

               

              

               

                

                 

               

               

               

               

               

               

              

               

                     

                 

                

Ctené občianstvo a voličstvo! Ak chcete mať Slovensko po akom túžite, porobte si poriadky (1) s médiami. Počnúc Denníkom N, Sme (…) A (2) aj so svojimi volenými zástupcami, politickou reprezentáciou a prezidentkou…
Slovensko v dobe kovidovej nepotrebuje ešte aj byť huckané a štvané proti bielej hetero normalite. Nepotrebuje Antifu ani BLM, ani LGBTIQ agendu.
Nestačí vám, že USA a Bidenova administratíva pokračujú v štvavej kampani proti Rusku, sústreďuje svoje ozbrojené sily v blízkosti hraníc s Ruskom..?
Zámienka: Územná celistvosť Ukrajiny; pre USA nie je žiadna korisť cudzia.
Ukrajinu a Donbas má za miesto možného epicentra III. svetovej vojny! Či áno-nie, závisí už len od trpezlivosti Ruska!
Uvedomte si, že toto USA organizujú mimo svojho územia! Európu aj celú EÚ majú „na háku“ a na odpis v prvom slede! Lebo do Pobaltia sú hnané jednotky NATO!
Porobte si urýchlene poriadky so svojou volenou a nevolenou reprezentáciou a administratívou, ministrom obrany a zahraničia…
Pokračujte v petičnej akcii k predčasným voľbám.
Svoje zdravie a životy, bezpečie a sociálne istoty vaše a vašich rodín, máte vo svojich rukách..! A v nohách: Sú to hlasovacie lístky a volebné urny.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?