Publikované: 08.07.2015

Overtonovo okno a pedofília

Téma konferencie bola údajne označená ako Debata o DSM-5, klasifikujúca sexuálne zameranie, orientáciu, vraj hostila niekoľko prednášajúcich, ktorí sa vyjadrovali v prospech sexu s deťmi…
Veta: „Pokrokové ľudstvo úplne prirodzene prijalo práva homosexuálov a ich subkultúru ako ľudské práva, ich právo uzatvárať manželstvá, adoptovať deti a obhajovať svoju sexuálnu orientáciu v školách a materských škôlkach.“ Ide o voľný, účelový pre tu a teraz „slohový produkt“ blogera, ktorých je všade dostatok, ako príklad manipulácie…
Všimnite začiatok vety: „Pokrokové ľudstvo“. Neuveriteľná ľahkosť a pritom sila slova. Tvorí jadro manipulácie. Máte odvahu protestovať? Veta pokračuje (posilnenie tvrdenia) : „úplne prirodzene“. Máte odvahu prostestovať? Ďalej: „ľudské práva“ (samozrejme, už na nás vyskakujú zovšadiaľ, sú ako sopka, ktorá svojou erupciou zasypáva samú seba…)… „adopcie detí“ (príslušníci skupín LGBTI sa ho dožadujú ako základného ľudského práva, pričom oficiálne ide o akcesorické, dodatočné, rozhodnutím súdu získané doplnkové, obligatórne právo)… „obhajoba“ čoho? Máte po tejto vete ešte odvahu ceknúť?  Má presný význam a zmysel. I logiku.
To je sila! Ak aj po tejto zdrvujúcej sile vety máte odvahu protestovať – ste homofób, homofóbka!
Príklad 1.: Ak vás budú presviedčať, že kanibalizmus je normálny a prirodzený – čo urobíte?
Príklad 2.: Ak vás budú prehovárať už vo vašom okolí pribúdajúce nosorožce, aké je dobré, úžasné a správne byť nosorožcom (Eugéne Ionesco Nosorožec), kam sa podejete?
A toto sa dialo paralelne v procese boľševizácie Ruska a neskôr súbežne s nástupom hitlerovského nacionálno-socialistického fašizmu v Nemecku…
Buďte si istí, že na pozadí presadzovania homosexuálnych manželstiev prebieha príprava na kampaň za polygamiu, pedofíliu a incest. Homosexualita (lesbicita) bola násilníckym spôsobom jej loby, ktorá má dnes s odstupom 50-tich rokov, už prinajmenej 5 skupín (LGBTI), úspešne vyňatá zo zoznamu psychiatrických (APA) a neskôr aj zoznamu chorôb (WHO).
Momentálne beží nenápadná mediálna kampaň (zdroj: Inštitút ľudských práv), ktorú ticho preberajú slovenské tiež (akože inak!) pokrokové médiá: ide o sexuálnu menšinu (!) majúcu porovnateľné práva s právami etnických a národnostných  menšín.
Oni sa nezastavia. Ekonomická a geopolitická situácia im je úplne ukradnutá, ich teplý, dúhový cynizmus nemá hraníc. A ich saláma (salámová metóda) je ešte veľmi dlhá, … prinajmenej ako lovecká…
Pripravte sa na presadzovanie práv pedofilov a dekriminalizáciu pedofílie, neskôr incestu a pedo incestu. Ste predsa súčasťou pokrokového ľudstva!
S úprimným záujmom očakávam ich konfrontáciu s islamskými prisťahovalcami. Ako sa tento teplý a dúhový predvoj „pokrokového ľudstva“ vysporiada s islamom a islam s ním na pôde EÚ a USA?
Toto raz bude minulosťou? Títo budú rehabilitovaní (?):
http://otvorenesudy.sme.sk/decrees/1057709/pages/1/text
Ja len, lebo: http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11133-zapad-bastou-moralniho-upadku-od-homosexualu-k-pedofilum-a-zoofilum-vychod-zvrhlosti-stale-odolava.aspx
Európski a transatlantickí  pedofili majú ale s islamom spoločnú pedofíliu – sobáše s maloletými.
O to to bude zaujímavejšie. Islam je trpezlivý. Čaká na posilnenie svojich už etablovaných buniek, skupín, do silných komunít.
„Väčšina mužov je pravdepodobne pedo a hebofilná, a pedofilná náklonnosť je u mužov normálna a prirodzená…“
Článok z 27.6.2015 (zdroj): http://truthuncensored.net/university-academics-say-pedophilia-is-natural-for-males-aroused-by-children/#sthash.TxbgR8cs.TabQhkIF.dpbs

Vysvetlivky:
Pedofília je sexuálna deviácia so zameraním na „prepubertálne objekty”, teda chlapcov a dievčatá bez sekundárnych pohlavných znakov (bez ochlpenia intímnych miest, prsníkov a podobne). Môže byť homosexuálna, heterosexuálna, ale aj ambisexuálna, ak „je na chlapcov aj na dievčatá”.
Hebefília je sexuálna preferencia post-pubertálnych dievčat, teda dievčat s už vyvinutými sekundárnymi pohlavnými znakmi.

Ilustračná poznámka k jednej „novej“ menšine: Inštitút ľudských práv na fejzbúku moju otázku odignoroval). Ale „slobodné a nezávislé“ a najmä „pokrokové“ denníky Pravda, SME, Denník N, „sexuálnu menšinu“ tlačia do hláv čitateľov. Navzdory tomu, že medzinárodno –ľudsko-právne dokumenty takú menšinu nepoznajú a, nepozná ju ani Ústava SR.
Nový orwellovský newspeak a tento pseudo pojem má takú silu, že si ho osvojujú už aj „odborníci“ na ľudské práva…

Na dôvažok: Ako sa mení zloženie Európskeho parlamentu (a najmä Európskej komisie): najnovšia požiadavka belgického podpredsedu na vytvorenie tlaku voči všetkým štátom EÚ, za uzákonenie manželstiev párov rovnakého pohlavia? Nemáte pocit, že po správach typu Lunacek, Estrella, Tarabella, pribúdajú ďalšie? Aký je už veľký podiel a sila LGBTI loby v európskom parlamente?
Kedy doň pribudnú dobre “socializovaní a do EÚ integrovaní” moslimskí poslanci a eurokomisári?
A, čo sa deje vo výboroch komisie?
Bude pedofília legálna?
A, koľkí už slintajú..?

Príklad infekčného mému v tomto lákavom a úžasnom výroku sľubujúcom všetky pôžitky a rozkoše, aké si len vo svojich predstavách a fantáziách možno predstaviť (pozri manipulácia, indoktrinácia, Overtonovo okno, memetika, relativizmus, individualizmus, sloboda, individuácia). A, čo takto pedofília a hebofília ako tiež zdroj šťastia (?):

S poukazom na “vetu” z prvého odseku blogu sa pýtam: No, ste schopní odolať tej úžasnej a lákavej výzve?

Táto “dáma” je zrejme tiež šťastná (má výhody, o akých sa nám, obyčajným ľuďom ani nesníva. nevieme spievať ani lietať). Netreba druhým závidieť:

https://www.youtube.com/watch?v=SaolVEJEjV4

Aj títo tu: ide o už konečne šťastné manželské páry?

 

  • SlabéVýborné (0 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?