Publikované: 10.02.2015

Overtonovo okno

Homosexualizmus sa postupne šíri v celom západoeurópskom a transatlantickom svete. Vznikla LGBTI komunita. Nechala si zrušiť homosexualitu ako chorobu. Prišla požiadavka na toleranciu. Akákoľvek kritika homosexuality je v USA trestným činom. Zaviedla pojem homofóbia, ktorý sa v spoločnosti postupne etabluje, tá si ho zvnútorňuje. Od 1.7.2013 je trestným činom (Matovič, Sulík). Homofób roka (anketa z dielne IĽP) „fičí“ už od r. 2012. Ideológia rodových rovností je už implementovaná do antidiskriminačných politík (zákon). LGBTI komunita sa vyhlásila za menšinu v konflikte s definíciou menšiny. Gejovia si všade dosadzujú svojich ľudí (politika, štát). Súbežne je pripravovaná celoštátna stratégia ochrany a podpory ľudských práv v gescii štátu.
LGBTI komunita oslavuje „debakel“ referenda, ale aj víťazstvo funkčnosti Overtonovho okna (dva v jednom za 6 miliónov). Pridajte salámovú metódu a metódu slabnúcej pružiny.
Po referende ich predáci okamžite štartujú s požiadavkou na registrované partnerstvá. Následne adopcie detí a surogátne materstvo, potom manželstvá…
Väčšina ľudí už radšej mlčí. Nad nimi sa vznášajú ľudské práva – Human Rights Campaign je najagresívnejším inštitútom podpory práv homosexuálov, hlavným štábom ich kampane. Sídli tu: Human Rights Campaign 1640 Rhode Island Ave. N.W. Washington, DC 20036-3278.
Žiadne ľudské práva vo svete nie sú tak chránené, ako tie ich. Ozajstné ľudské práva tam nemajú miesto. Ani práva na zdravie a životy ľudí (v Európe trebárs Ukrajina).
Dnes slogan svetovej „elity“ znie, že práva homosexuálov sú ľudské práva. Ale prečo šliapu po právach všetkých ostatných?
Wikileaks zverejnil memorandum vlády USA, ktorá garantuje úplnú finančnú bezpečnosť mimovládkam, ktoré propagujú homosexualitu a LGBTI práva…
…ostatok a podrobnosti si môžete pozrieť vo videodokumente…
Príklad masívnej mediálnej manipulácie: faktory – počet čitateľov a predplatiteľov tlačeného vydania, počet čitateľov elektronickej verzie printového vydania, veľká titulka – a obsah je už nezaujímavý. Niet času, chuti a záujmu (a doba je rýchla). Zväčša listujeme ďalej. Čítaním sa príliš nezdržiavame. Pre tých, ktorí majú šajn o psychológii vnímania vedomom i podvedomom (recepcia-príjem, apercepcia-aktívny príjem exteroceptormi zraku) je to jasné… nasleduje zvnútornenie (interiorizácia – vnútorné prijatie a stotožnenie sa s ňou).
Čo iné si trebárs SME môže priať. Informácia (heslo) pracuje samé… pre koho pracuje SME? Robí to vedome alebo z „nevinnej“ nevedomosti?
Pozrite, ktorý zo „slovenských mienkotvorných“ denníkov a prečo mal najväčší vplyv na výsledok referenda: Denník Pravda je mienkotvorný celoštátny titul s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Priemerný tlačený náklad Pravdy v roku 2013 bol 67 566 výtlačkov, priemerný predaný náklad 49 516 výtlačkov. On-line verzia pravda.sk má 1 318 265 reálnych užívateľov podľa aktuálnych čísiel AIM z októbra 2014.
Každé vydanie denníka Pravda prečíta asi 305-tisíc ľudí, čo predstavuje takmer 7 percent populácie obyvateľov SR vo veku 14 – 79 rokov. Asi 55 percent čitateľov Pravdy (približne 168-tisíc ľudí) predstavujú muži, Pravdu denne číta približne 137-tisíc žien. Noviny sa profilujú ako liberálno-ľavicové. Od roku 2010 je šéfredaktorkou Nora Slišková, zástupcom šéfredaktorky je Jakub Prokeš.
Denníky SME a PRAVDA majú svoj gender, identitu, neznámu štátnu a národnú príslušnosť. Pôsobia na Slovensku a manipulujú verejnosť v slovenskom jazyku. Pravdu nehľadajú, lebo ju „poznajú“… a tlačia ju do hláv verejnosti. Takzvané “slobodné, nezávislé ” noviny , údajne “bojujúce“ za svoju slobodu a nezávislosť jedným dychom berú právo na názor a presvedčenie iným.
Pribudol Denník N, ktorý pre zmenu vykresľuje “pravdivý obraz” spoločnosti (riadna blbosť).
Odkaz TGM: “Demokraciu by sme mali. Ešte by to chcelo demokratov”.
Pozrite – goebelsovská propaganda (100x opakovaná lož sa stáva pravdou a teóriu Overtonovho okna – odkaz dole). A máte v tom jasno. Každú, i stú lož, treba namieste a okamžite vyvrátiť. Trebárs tú, že LGBTI je menšina. Je iba papagájovitou pestrofarebnou nerovnorodou skupinou. Ak vám ju aj vedome či nevedomky budú médiá a kade-kto denno-denne vtĺkať do hlavy a nič nepodniknete – použijem slovenský írečitý výraz – “uondajú vás…” (preložené do spisovnej slovenčiny: unavia vás…). A o tom je aj “slabnúca pružina”. Sú v tom majstri. Majú to v povahe a v “popise práce” (tlačenie na pružinu je príznačné pre homosexuálov).

Myslíte si, že fašizmus je mŕtvy?! Alebo, viete, čo je totalita tretieho druhu? Referendum ju malo zastaviť aspoň na tri roky.
Odmietačom (tým, čo hlasovali nohami) a ignorantom: Viete, aký horor ste neplatným (hoc úspešným referendom) aj na Slovensku) spustili?!

https://www.youtube.com/watch?v=3afaUqVdGzk&feature=share
http://www.lifenews.sk/content/met%C3%B3da-overtonovho-okna-ako-presadi%C5%A5-nepresaditeln%C3%A9-napr-kanibalizmus

Obrazová príloha – Titulka nového “nezávislého” Denníka N a úvodníka SME:

Pravda víťazí vymysleli víťazi. Pravdu má, kto najviac kričí. S krikom dosiahnete viac, než len dobrým slovom. Luhári (denník Pravda) vymysleli debakel.

P.S. Čo hľadali v ústrednej komisii pre referendum politické strany? Referendum bola výlučne občianska iniciatíva Aliancie a 107 pridružených spolupracujúcich podporných mimovládnych subjektov:

 

  • SlabéVýborné (+15 skóre, 15 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?