Publikované: 13.11.2014

Pán Fico, bezplatné cestovanie vlakmi dôchodcov určite nespasí!

Ak sa skutočne chcete správať sociálne, tak tlačte na oligarchov a tiež na svojich ministrov, z ktorých sú poniektorí už „miliardári“ aby oni na tento účel prispievali svojimi peniazmi. (Zožeriem kefu ak tie peniaze nadobudli legálnou cestou).

Nejaký čas Vás budú dôchodcovia za tento prepych chváliť – aj vianočným balíčkom sa nechajú zaslepiť, no ak ich životná úroveň bude klesať naďalej takým prudkým tempom (hlavne kvôli drahým potravinám a liekom), tak veľmi rýchlo pochopia, že ich iba vodíte za nos. Výnimkou nie sú ani učitelia, (lebo zaslepiť im oči 100 eurami navyše a aj to nie všetkým), tak toto ich z biedy naozaj nevytrhne…., a to isté sa týka aj zdravotných sestier…..

Pokiaľ Vám to nedošlo už pri prezidentských voľbách, že nie ste občanmi až tak obľúbený ako sa nazdávate, tak mali ste možnosť presvedčiť sa teraz, po tom trojdňovom rokovaní v parlamente, že to už s Vami a Vašou stranou ide poriadne dolu vodou. (Dovolím si typovať, že aj komunálne voľby pre Vašu stranu dopadnú fiaskom, lebo občania nie sú ovce, aby nevedeli kde je pravda).

Mali by ste sa vážne zamyslieť nad tým, prečo skončili na smetisku dejín Mečiar s Dzurindom?! (Tí dvaja veľmi rýchlo stratili kontrolu nad svojimi podriadenými – hlavne na ministerstvách – nechali sa učičíkať, že všetko je v na prostom poriadku).

Vy ste teraz na príliš tenkom ľade a môžete sa veľmi rýchlo ocitnúť pod nim. A dopadnete presne tak, ako tí dvaja hore menovaní.

 • SlabéVýborné (+2 skóre, 4 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Zdenek Janecek

  to neni jen bezplatne cestovani, ale taky podpora neefektivniho podnikani zeleznic. Mame zhruba trojnasobek zamestnancu u zeleznic, jako porovnatelne Svycarsko. Takze produktivita prace je trikrat nizsi jako ve Svycarsku a to je setsakra dost. A potom se divime, proc mame nizke platy !!

  1. Ladislav Serenča

   Je to pravda, všetko spočíva v tom, že ak by vlastnil železnice súkromník, tak ten by celkom určite ponechal len toľko zamestnancov, koľkých by potreboval, ale červeným tento stav vyhovuje lebo by bolo podstatne viac nezamestnaných a dupľom by nevedeli čo s nimi robiť. :-(

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?