Publikované: 30.03.2014

Pán Fico, nedali ste na radu staršieho, tak Vám treba

V mojich blogoch som Vám radil – nekandidujte na prezidenta, ale zostaňte pekne v premiérskom kresle a začnite konečne plniť tie sľuby, ktoré ste v roku 2012 sľubovali občanom pred parlamentnými voľbami. Okrem iného som v nich písal aj to, že máte na to ešte 2 roky a tak by ste to mohli stihnúť…..

Ale Vy ste sa rozhodli zbaviť zodpovednosti a naivne ste uverili svojim poradcom, že si Vás občania zvolia za prezidenta. Lenže bolo potrebné načúvať hlasu bežných občanov a presvedčili by ste sa, že z tých Vašich sľubov už mnohí občania boli dávno prejedení. Dôkazom je výsledok prezidentských volieb – prevažná väčšina voličov – svoje hlasy dali pánovi Kiskovi a nepomohlo Vám ani kupovanie rómskych hlasov, (aj keď medzi nimi je veľa negramotných, aj oni pochopili, že zo sľubov sa vyžiť nedá).

Takže, čo nevidieť aj Vy nám zaspievate podobnú pesničku ako pán Mečiar: „s pánom Bohom idem od vás, neublížil som, neblížil som, žiadnemu z vás“. (No tí prezieravejší ľudia si o Mečiarovi mysleli niečo iné – čiže, že klame, veď nakoniec sa to potvrdilo tým, že sa stal Vaším koaličným partnerom.)

P.S.

Zostáva nám veriť iba v to, že ste sa už dostatočne poučili a že už v jeho stopách ďalej nepôjdete.

  • SlabéVýborné (+10 skóre, 10 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?