Publikované: 20.03.2014

Pán Fico, prestaňte sa už strápňovať!

V opačnom prípade sa Vám začnú chrbtom obracať aj tí voliči, ktorí sú zatiaľ rozhodnutí dať Vám svoj hlas v druhom kole prezidentských volieb.

Na dnešnej tlačovke ste tvrdili, že Andrej Kiska klamal, keď tvrdil, že vie len o jednej pokute v hodnote 15-tisíc korún pre splátkové spoločnosti, ktoré zakladal.

Ďalej ste povedali, že Kiska „chudobe nepomohol, on chudobu využil na svoje vlastné obohatenie.”

Nejdem teraz polemizovať o tom či Vaše tvrdenie je pravdivé, skôr sa pozastavujem nad tým či ste sa niekedy a či vôbec pozastavili nad tým, že ani Vy nie ste bez viny a ak by sa Vám začalo pripisovať ako a koľko ste chudobu využili na svoje vlastné „obohatenie“, čiže vo svoj prospech, tak som presvedčený o tom, že ak máte čo len trošku svedomia, tak by ste sa pred národom museli červenať tak, že by ste boli červenší ako čípoš paprika. (Iba tak namatkovo stačí pripomenúť J&T alebo zimný štadión pána Širokého ….)

Jeden čitateľ sa v debate k článku o tejto tlačovej konferencii vyjadril takto: Fico mal pravdu. Kiska mal vyjsť s pravdou von sám. Môže vedieť, že v dnešnej dobe sa nič neutají. Takto je Kiska klamár a stratí časť voličov. –

Nedalo mi a tak som na tento príspevok nasledovne zareagoval:
Nechcem pána Kisku obhajovať, je totiž možné, že to, čo sa o ňom píše, že to je pravda, ale pán Fico iba potvrdzuje tú skutočnosť, že je strašne zákerný a falošný človek. A prečo tak hovorím? Preto, že o Kiskovi veľmi dobre vedel (ako aj my všetci), že svoju kandidatúru na prezidenta prezentoval na bilbordoch už takmer rok pred prezidentskými voľbami, takže pokiaľ by mal v sebe čo len trochu charakteru, tak o týchto veciach by už hovoril minimálne pred 3 – 4 mesiacmi. (Totiž neverím, že pán Fico sa o týchto veciach dozvedel iba v týchto dňoch, a pokiaľ by bol naozaj čestný človek, tak jeho povinnosťou (ako premiéra) bolo dať to prešetriť trestnoprávnymi orgánmi).

P.S.
Z toho jednoznačne vyplýva, že ak by pán Kiska nepostúpil do druhého kola, tak pánovi Ficovi by trebárs vôbec nevadilo ani to, že pán Kiska niekoho zavraždil a že sa tým doteraz nikto nezaoberal.

  • SlabéVýborné (+16 skóre, 18 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?