Publikované: 20.01.2014

Pán Fico už by bolo na čase dodržať sľub, ktorý ste mi dali!

To Vám nie je hanba hlásať tie Vaše kresťanské prívlastky?

Pokiaľ by ste sa takto ku katolíctvu hlásili ešte aspoň pred 10 rokmi, (tak ako to robíte teraz vo volebnej kampani), možno by Vám tie rozprávky mnoho občanov uverilo, len neviem čo si mám myslieť o týchto Vašich slovách: „Zastávam prísne ateistické stanovisko,” ktoré ste napísali v prihláške do Komunistickej strany Československa.

Neviem ako iní občania, ale ja už mám tých Vašich klamstiev naozaj plné zuby a preto sa Vám takto verejne prihováram a chcem Vám pripomenúť tú udalosť, keď som sa s Vami zhruba pred 5 rokmi rozprával krátko pred Vašim rokovaním s rómskymi predstaviteľmi z ich rómskych politických strán v Košiciach …..

Pre čitateľov len priblížim ako to prebehlo: premiérových ochrankárov sa mi podarilo prehovoriť, aby mi dovolili porozprávať sa s ním, postačia 4-5 minútky…….

Keď si pán premiér vypočul, čo ma trápi (a nielen mňa, ale aj ďalších niekoľko tisíc bežných občanov), tak mi len povedal: „viete, teraz sa ponáhľam na rokovanie, ale dajte mi to, čo máte napísané na papieri a ja sa na to pozriem, a potom vás budem informovať, čo sa dá s tým  robiť a ako to budeme riešiť”……. iba mi potvrdil ako vie krásne sľubovať, totiž dodnes som sa od neho nič nedozvedel, aspoň keby mi poslal písomnú odpoveď, ale ani na tu si chudák nevedel nájsť čas pre tú svoju pracovnú vyťaženosť. (Hlavná vec, že si vie nájsť čas na tie primitívne videa, ktorými chce ohúriť voličov pred prezidentskými voľbami). :-( (

Ešte taký malý detail pre tých, ktorí ho aj napriek takýmto veciam zbožňujú: Na jeho vyjadrenie som čakal viac ako pol roka, a keď mi nič neprichádzalo, tak som sa za nim vybral priamo na úrad vlády. Lenže tí z vás, ktorí s tým nemáte skúsenosti a neviete ako to tam chodí, tak verte, že k nemu vás nepustia, iba ak sa mu idete jednoznačne len poklonkovať a chváliť ho, aký on je vynikajúci premiér….

…. keď som ochrankárom vysvetlil dôvod kvôli čomu  s ním chcem hovoriť, tak zavolali riaditeľke do jej kancelárie úradu vlády, tá prišla ku mne a začala ma prehovárať, že pán premiér dnes nemá čas a že nemôže ma prijať….., povedal som jej, že som sa sem trepal až z Košíc, dokonca bicyklom, (ktorý aj videli lebo som ho mal zaparkovaný pred vchodom úradu vlády, tak aby na neho bolo dobre vidieť cez presklené dvere) a na náš rozhovor naozaj nepotrebujem viac ako 2 minútky, no hoc by som ich aj na kolenách prosil, jednoducho boli neústupní a nechali ma tam sedieť vo vestibule ako pohodenú špinavú handru, ktorá im tam iba zavadzia…… vo vestibule som sedel ešte takmer 2 hodiny a nádejal som sa, že ak sa náhodou Fico predsa len niekde na chodbe objaví, tak ho znovu oslovím ako v spomenutých Košiciach, lenže on sa pre istotu vôbec neukázal a bol zalezený vo svojej kancelárii ako potkan ……

P.S.

Len nech ma niekto nejde presviedčať, že pán Fico vôbec nemusel vedieť, že som bol na úrade vlády a že som sa k nemu „dobíjal“.

  • SlabéVýborné (+19 skóre, 19 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?