Publikované: 16.02.2014

Pán Kaliňák, túto informáciu už nevyvrátite!

Veľmi rád si pozriem ako sa budete vykrúcať a popierať, že ministerstvo nedalo policajtom príkaz na vyberanie väčších pokút, ale my bežní občania skutočne nie sme ovce za aké nás Vy a zopár ľudí Vášho ministerstva pokladáte.

Listy s príkazmi spustili vlnu kritiky

Listy s príkazmi spustili vlnu kritiky

Totiž na webe kolujú príkazy policajných šéfov, ktorými svojim podriadeným prikazujú aby vyberali oveľa vyššie pokuty a viac ako doposiaľ!

O takýchto informáciách sa už písalo a hovorilo aj v nedávnej minulosti, no vtedy sa policajní šéfovia bránili tým, že policajti vo výkone služby musia dosahovať výsledky v práci aj odhaľovaním priestupkov. Teraz sa však na internete objavili ďalšie dokumenty s podobným obsahom.

Na internete sa objavili dva listy, ktoré slovenských vodičov vytáčajú do nepríčetnosti. Jeden z nich pochádza z dielne okresného riaditeľstva trnavskej polície, pod druhým je podpísaný náčelník mestskej polície v Dunajskej Strede. Oba sú adresované policajtom v službe: nadriadení šéfovia nie sú spokojní s aktivitou svojich podriadených pracovníkov a nenápadnými „vyhrážkami“ ich nabádajú k vyššej aktivite – (jednému z tých „nešikovnejších“  policajtov bolo vytknuté, že za mesiac apríl vybral na pokutách „iba“ 67 eur, jeho  nadriadený sa rozhodol zakročiť a v liste, ktorý spracoval veliteľ výkonu hlavnej služby bolo aj toto vyjadrenie: „Je potrebné, aby každý z policajtov mesačne uložil blokové pokuty minimálne v hodnote 200-250 eur.“ - Ak pre niekoho nie je táto informácia dostatočne dôveryhodná, predkladám sem ďalšiu, ktorú som dostal mailom od mojej dobre známej priateľky a pevne verím, že ju získala z dôveryhodného zdroja:  AK VÁS ZASTAVÍ POLICAJNÁ HLIADKA NA CESTE NEZABUDNITE – IHNEĎ ZAPNÚŤ VÝSTRAŽNÉ SVETLÁ -UŠETRÍTE 30,- EUR

AK VÁS VYZVÚ ABY STE VYTIAHLI LEKÁRNIČKU A MÁTE JU V KUFRI, NEZABUDNITE SI NATIAHNUŤ REFLEXNÚ VESTU – UŠETRÍTE 50,- EUR

TOTO JE (vraj) ŠPECIALITA POLICAJTOV V OKRESE GALANTA, ALE MOŽNO AJ  inde na Slovensku………

Už sa teším nato, ako to budete vysvetľovať a ako budete prekrúcať fakty. Veď s takými praktikami už máte dostatočné skúsenosti a musím uznať, že ich perfektne ovládate.

P.S.

Odkaz čitateľom, ak máte priateľov vodičov, pošlite im túto správu, vás to nebude nič stáť a priateľom ušetrite peniaze, ktoré by takto museli zbytočne cvakať našim „milým policajtom“, ktorí nám tak iba pomáhajú a chránia nás od všetkého zlého….amen :-)

  • SlabéVýborné (+13 skóre, 13 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Zdenek Janecek

    ty vystrazne svetla je hadam blbost, nie ?? vsak, kdyz mne poblicajt zastavuje, je povinny zabezpecit moji bezpecnost. Je to jeho problem a ne muj.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?