Publikované: 21.03.2014

Pán premiér, zamysleli ste sa nad tým, čo robíte a čo hovoríte??

Zamysleli ste sa nad tým, prečo bolo a je mnoho Vašich bilbordov poškodených, resp. zničených a prečo z bilbordov pána Kisku nebol zničený ani jeden bilbord???

Pre nás bežných a obyčajných ľudí je odpoveď veľmi ľahká a logická – nám pán Kiska nesľuboval žiadne istoty, ale Vy ste nám ich za krátky čas stihli nasľubovať toľko, že už ani sám neviete aké to boli a čoho sa týkali, no neviem ani o jednej, ktorú ste splnili. Aj mne osobne ste už pred 4 rokmi niečo sľúbili, ale dodnes čakám na to kedy ten sľub splníte a preto som aj ja mal sto chutí aspoň niektoré Vaše bilbordy poškodiť, lenže som si povedal, že tým by som nič nedosiahol, (lebo na rozdiel od dôležitejších veci sa na poškodené bilbordy peniaze vždy rýchlo nájdu) – verejne sa priznávam, že radšej by som Vám dennodenne priamo do oči pripomínal ten Váš sľub, ale na niečo také šťastie nemám – a hoci by som býval priamo v Bratislave, tak určite ani tam by som nemal to šťastie dostať sa k Vám veľmi blízko lebo Vaša ochranka by ma k Vám nepustila. :-(

Pán Fico, tak ako Vy sa teraz správate ku svojmu protikandidátovi v prezidentských voľbách, tak to Vaše správanie mi zreteľne pripomenula fotografia, ktorú som (počas chatovania) objavil na internete.

Presne tak ako sa správate k pánovi Kiskovi, tak sa správa aj ten krokodíl k tej rybe – a tá ryba mi až príliš pripomína pána Kisku, ktorý sa pred Vami ocitá v podobnej situácii.

Verím, že väčšina čitateľov mi dá za pravdu, keď toho krokodíla porovnávam s Vami, ako aj to, že tú rybu, ktorá v zúfalstve už sama skáče do otvorenej krokodílej tlamy porovnávam s pánom Kiskom. (Ficokrokodíl naháňa svoju korisť a tá je už z tých jeho útokov v takých koncoch, že v zúfalstve mu už samá skáče do jeho roztvorenej tlamy). Dalo by sa to prirovnať napríklad aj k slonovi a myši. – Myš  nad slonom zvíťaziť naozaj nemôže (najmä ak na strane slona sú tisícky ďalších slonov). Avšak teoreticky no možno aj praktický by tá myš nad slonom vyhrať mohla, ale len vtedy, ak by sa k tej myši pridali aj ostatné myši, a aby ich bolo omnoho viac ako tých slonov, ktorí sú na strane slona. (Tú väčšinu myši, ktorú spomínam, snáď nemusím vysvetľovať, že koho mám tým na mysli – verím, že každý čitateľ si to veľmi ľahko domyslí).

P.S.

Pán premiér, už len malá poznámka na záver: To, čo pán Kiska ponúkal resp. sľuboval občanom, tak toto oni od neho nemuseli prijímať a bolo to len na ich vlastnom rozhodnutí, či do toho pôjdu alebo nie?! No Vás si národ zvolil za „hlavu štátu“ – a žiaľ ak neplníte to, čo ste občanom sľubovali, tak národ – čiže občania Vám dávajú (respektíve chcú dať) zreteľne najavo svojimi verejnými protestmi, ale Vy miesto toho, aby ste ich vypočuli a robili to, čo od Vás očakávajú, tak na nich posielate policajtov a kukláčov….! :-(

  • SlabéVýborné (+12 skóre, 14 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?