Publikované: 14.02.2014

Páni – Hrušovský, Bugár a Frešo, naozaj si myslíte, že my Slováci žerieme seno?

Skutočne si myslíte, že všetci sme hlupáci a že naozaj nevieme o čo vám všetkým ide?

Nože, vysvetlite nám – čiže širokej verejnosti: čo ste tým odvolávaním Fica z premiérskeho kresla chceli dosiahnuť? Veď každému normálnemu človeku bolo už vopred jasne, že toto je iba fraška, ktorou chcete zakryť skutočné chyby, a hlavne tie, ktoré ste vy sami narobili, (je totiž úplne jedno, či to bolo v čase, keď ste sedeli v parlamentných laviciach počas vládnutia vašich politických strán, alebo keď ste boli v opozícii).

 

 

 

Naozaj ste takí naivní, že ste verili tomu, že Fica odvoláte? Každému normálne zmýšľajúcemu Slovákovi je totiž jasné, že SMER – SD má v parlamente svojich 83 tajtrlíkov a že tí by proti svojmu predsedovi nikdy nezdvihli svoj palec – a to ani v takom prípade ak by si boli na 100 % istí, že tým spravia dobrý skutok?! (Jednoducho – kým je Fico premiérom – vec nemožná aleluja.)

Incident v parlamente

Incident v parlamente

Nespokojná žena po hlasovaní kričala do sály na poslancov: “Hanba, hanba. Ľudia tu umierajú od hladu, my to už nebudeme tolerovať”. Potom sa z balkóna pokúsila zhodiť stoličku na poslancov, ale v poslednej chvíli jej v tom zabránila ochranka. Keď ju vyvádzali z parlamentného balkóna, tak skupina ľudí tam kričala „my sa vrátime a s nami príde zákon“! Ľudia vyčítali poslancom, prečo odvolávajú Fica a prečo nedajú trestné oznámenie sami na seba?! Podľa nich sú politici rovnakí, bez ohľadu na farbu straníckeho trička. „Aj červení, aj modrí aj zelení, všetci patríte do jedného vreca!“

Celý svoj život dávam verejne najavo, že som proti násiliu, ale odvážny čin, ktorý predviedla tá neznáma žena na balkóne parlamentu počas tej vašej odvolávajúcej frašky, keď z balkóna nad vami chcela na vás hodiť stoličku, tak toto naozaj schvaľujem. Totiž vy všetci 150ti poslanci si ani nič iné nezaslúžite a možno sa zobudíte až vtedy (a všetci začnete robiť naozaj to, čo občania od vás očakávajú), až vtedy ak nahnevaní občania, (ktorých sú už 10tisíce a dovolím si tvrdiť, že aj niekoľko 100tisíc) začnú hádzať stoličky na vaše hlavy všade kde sa ukážete a budú ich hádzať nie len z toho vášho parlamentného balkóna.

Pochopiteľne aj ja už mám dosť tej Ficovej politiky a tých jeho sociálnych istôt, veď pomaly niet dňa aby niekto nespáchal sociálnu samovraždu. Je to už takmer na dennom poriadku a akoby toho bolo málo, tak tomu chaosu najviac napomáhajú samotní asociáli, ktorí vraždia slušných a bezbranných dôchodcov a vy všetci sa staráte len o to ako čo najviac nahrabať! (A je to jedno či pre J&T a Pentu..  alebo kohokoľvek iného, kto v danej chvíli s vami spolupracuje – čiže ľudovo povedané: bije s vami bandu.)

Socialisti zo Sderu – SD (lepšie by pasovalo Zderu – SD) majú plné papule sociálnosti, ale realita …zvyšovanie cien, zdieranie, uťahovanie opaskov, (ktoré sa už naozaj ani viac utiahnuť nedajú), likvidácia živnostníkov, dohodarov, nezamestnaných, vyvážanie peňazí do euro valu, stimuly z našich dani pre veľké zahraničné korporácie, likvidácia malých slovenských podnikateľov…sú to vlastizradcovia a zapredanci nadnárodných bankových korporácii a probruselskí zapredanci, arcizločinci, ktorí zdierajú vlastný národ, len aby slúžili zahraničným bankárom a mediálnym prostitútkam.

Tento smerácky smrad sa nám smeje a pľuje do oči, hovory že nemá na učiteľov, sestričky, úradníkov, tvrdo pracujúcich robotníkov, ale do eurovalu a rotchildským bankárom posiela miliardy, ktoré zdiera chudobným Slovákom!

P.S.

Prečo ste Fica neodvolávali už oveľa skôr? Odpovedať mi ani nemusíte lebo odpoveď už dávno viem: Všetko, čo robíte, tak len z vypočítavosti a iba vtedy, keď vám až príliš začína „zatekať do topánok“!

  • SlabéVýborné (+32 skóre, 62 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?