Publikované: 13.11.2013

PÁR SLOV KU KOTLEBOVI

Za vzostupom Kotlebu nie je ani lavica, ani pravica a už vôbec nie nieriešenie rómskeho problému. Keď sa pozriete kde Kotlebu ľudia volili, zistite že o rómsky problem vôbec nejde!
Za vzostupom Kotlebu su najmä pseudoliberálne a pseudointelektuálne media typu SME, či pokrytecki ludsko-právni aktivisti a to len z jedného dôvodu.
Jednoducho nemôžete takmer 5rokov vytrvalo ľudom čo žijú s príjmom 400euro na mesiac nadávať do rasistov!
Ľudom, ktorí chodia do práace na 12hodinove smeny a v živote nič od tohoto štátu nechceli.
Ľudom, ktorí musia uživit svoje rodiny, vychovať svoje deti a v druhej polovici mesiaca premyšlať o tom, kde kupit lacné udené rebrá, aby mohli navariť fazulovicu na 5dní pre celú rodinu, aby im vydalo peniaze na prežitie vobec.
A týmto ľudom potom také hovná ako Hvorecky, Kostelny a spol. nadávajú do rasistov, len preto že sú tí ľudia už zufalí z toho, že im niekto hovna a splašky hádže na dvor!
Tak sa nečudujte!
Nečudujte sa  Vy pseudointelektuáli onanujúci a moralizujúci o živote Oskara Dobrovodského, že nakoniec tí ľudia poodišli v  jednú sobotu od tej fazulovice pozbierali tie Vaše hovna z toho dvora a jebli Vám ich do ksichtu v podobe hlasovania za Kotlebu!
V krajine, ktora stratila svoj sen a nebo, kde elity nemajú žiadnu pokoru lebo spolu s Nietzschem kričia, že Boh je mŕtvy a Pravda stratila svoju absolútnu hodnotu, zostávaju už iba pseudoelity podriadené čistej svojvôly a exhibicionizmu.
Pseudointelektualizmus, pokrytecke moralizovanie a bohorovne uzurpovanie si hovorit v mene spolocenstva a jeho perspektívy a podivná pseudoliberálna hra na bielu vinu!
V takej krajine potom prichádza reakcia, pretože všetko je naopak a prieči sa prirodzenému poriadku a prirodzenému mravnému kompasu, ktory majú ľudia v sebe nesúci si zo svojich rodínn a ktorý je overený vžitou tradíciou!
Predsudky, inštinkti, orálna historia, historicka rodinná pamäť – to všetko tvorí transcendentno ľudského spolocenstva.
No toto sociálni inžinieri ľudských duší nikdy nepochopia, pretože tým pohrdajú!
No pohŕdať tým či sme, znamená byť odsudení na neúspech a plahočiť sa v nihilizme na veky vekov!
  • SlabéVýborné (+20 skóre, 22 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?