Publikované: 14.11.2015

Paríž, Charlie Hebdo a včera…

Ako bloger varujem už skoro dva roky, že tie „najuvedomelejšie a najpokrokovejšie“ štáty západného a severného pásu EÚ, ktoré si na svojich územiach ako prvé vytvorili experimentálne a overovacie laboratórium multikulturalizmu (dôsledku ich kolonializmu), stanú sa prednostne (za odmenu!) cieľom prvého sledu islamského terorizmu a hybridnej vojny.
Muamad Kaddáfí pred svojou smrťou varoval Európu: “Vy hlupáci! Ak zničíte Líbyu, ktorá vás chráni, tí, ktorých ste svojou kolonizáciou okradli, ožobračili, si to, čo ste im vzali, ukradli, prídu vziať späť ku vám…!”
Charlie Hebdo a židovský kóšer obchod boli len začiatkom rozsiahleho a pokračujúceho terorizmu…
Boj s terorizmom je veľmi ťažkou, asymetrickou a hybridnou vojnou. Nepozná štandardné bojové pole, prvú líniu ani zápolie.
Nedá sa vedieť a štandardnými spravodajskými metódami zistiť, možno len predpokladať a odtušiť, kde sa nachádza a čo práve robí nepriateľ. Je ihlou v multikultúrnej kope sena…
Spravodajské a informačné služby budú musieť zmeniť metodiky, skvalitniť svoju robotu, ktorú už beztak nezvládajú, a prispôsobiť (rozšíriť) svoju aktívnu agentúrnu sieť. Teroristi prestanú komunikovať mobilmi a cez sociálne siete…
Občania EÚ sa budú musieť rozlúčiť so svojimi ľudskými právami na súkromie a nedotknuteľnosť vlastných osôb, osobnej integrity a obydlí.
Nastupuje reálna orwellizácia spoločnosti a obávam sa, že aj jej post demokratická totalizácia…
Prečo (?): Lebo to je dielo a pokračovanie práce a plánu Globálneho prediktora…
Garantujem rozpad Lisabonskej zmluvy, Charty práv EÚ, ekonomické oslabenie EÚ, sociálne a občianske nepokoje, pokračovanie rastu anti multikulturalizmu, označovaného ako xenofóbia a islamofóbia a extrémizmu (sprava, zľava) v politike a na verejnosti.
Verbálny a brachiálny extrémizmus na pozadí “nacionalizmu” je sekundárnym dôsledkom bezmocnosti voči rozhodnutiam bruselských „elít“ (EP,EK,RE) pod vedením „generálnej riaditeľky“ EÚ Merkelovej a jej „zástupcu“ Hollandeho.
Obávam sa, že zmena vnútorných politík a zahraničných politík Európskej únie žiaľ, nehrozí, lebo by museli byť zásadne prehodnotené základné hodnoty EÚ, ktoré už dávno neexistujú a iba sa o nich tára (vlastne aj po atentátoch v Paríži)…
Európa sa musí vrátiť k svojej pôvodnej nacionalite a jednotlivé štáty si musia chrániť svoje národné, homogénne a vzájomne kompatibilné kultúrne identity, inak sa Európska únia ocitne v podobnom pekle občianskej a hybridnej vojny tak, ako Ukrajina a krajiny blízkeho Východu…
Európska kultúra je totálne nekompatibilná s islamskou kultúrou! Kresťanstvo a židovstvo sú absolútne nezlučiteľné a neekumenizovateľné s islamom!
Na Slovensku treba ihneď zastaviť činnosť amerických pseudo ľudsko-právnych mimovládnych organizácií, pracujúcich proti Slovensku, obhajujúcich  extrémne ľavicové neomarxistické ideológie multikulturalizmu a genderizmu…
Slovensko potrebuje vlastnú silnú armádu nezávislú na NATO, súčasne legálnu domobranu, tak, ako ju má Švajčiarsko, lebo NATO je reálne nebojaschopné a článok 5 o tom, že napadnutie jedného štátu je napadnutím celého spolku, je vo vnútri Schengenu a Európskej únie nepoužiteľný.
Európska únia bola napadnutá zvnútra, nie zvonka. Okrem toho, útok Ruska sám osebe ako prvý, nehrozí, iba, ak nebude vyprovokovaný zo strany USA, a okrem toho, prípadná odvetná reakcia Ruska, beztak nebude primárne vedená proti Slovensku.
Pokým je čas, Slovensko musí uzavrieť svoje hranice a posilniť ich ochranu a obranu aspoň tak, ako hranicu s Ukrajinou.
Ak Slovensko nezačne vo veci svojho vzťahu k EÚ okamžite konať, a bezodkladne a za seba zbrojiť, ak bezodkladne nenastúpi cestu okamžitých bezpečnostných opatrení, dá očakávať rast sekundárneho verbálneho a brachiálneho extrémizmu, ktorý môže mať ako jeho dôsledok totálny rozpad slovenskej vnútornej politiky a krach parlamentných volieb 2016…
Odkaz politikom: Prestaňte už konečne tárať a konajte. Alebo odstúpte!
Odkaz občanom: Ak vás budú označovať za xenofóbov a islamofóbov, pošlite ich kde len chcete, lebo:
1. Xenofóbia a islamofóbia je dôsledok vašich osobných a sprostredkovaných zmyslových zážitkov a poznania vecí, denne sledujete spravodajstvo (veľmi skromné a mnohé, STV a TA3 neprezentované skutočnosti sa dozvedáte z CNN, ČT24 a z webu…)
2. Xenofóbia je umelo vytvorený pojem, represívny nástroj ochrany presadzovania multikulturalizmu aj prostredníctvom trestného zákona. Ak nie je preukázaný konkrétny dôsledok (následok) verbálneho alebo brachiálneho (fyzického) naplnenia skutkovej podstaty trestného činu xenofóbie (následok na majetku, zdraví a živote), nie je reálne trestne stíhateľná. A má validitu, trebárs, Ankety Homofób roka. K nej poznámka: Vykazuje znaky praxe Norimberských zákonov, a je fašistická. mala by byť okamžite zakázaná. Ministerstvo vnútra, OČTK a prokuratúra by mali bezodkladne konať!
Obávam sa, že dôjde k hromadným prejavom xenofóbie a extrémizmu najmä tam, kde „zaúradovali“ teroristi, najmä v dôsledku nečinnosti vládnucej moci, stále nečinne a bezmocne stojacej najmä na čele EÚ…
3. Xenofóbia je s psychologického hľadiska úplne normálny, zdravý a prirodzený ochranný mechanizmus (softvér), ak kto chce, atavizmus po živočíšnych predkoch, ktorou „trpí“, a je ňou „postihnutá“ väčšina zdravých a normálnych živočíšnych druhov…
Opakom xenofóbie je nekritická, voči sebe a okoliu nebezpečná a nezodpovedaná psychická porucha, zvaná xenofília, strata prirodzeného ochranného a obranného inštinktu a pudu sebazáchovy, ktorá sa týka nielen a konkrétne „slniečkarskych“ jedincov a organizácií tretieho sektora, ale aj ľavicového krídla “slniečkarskych” osobnostne narušených politikov a neomarxistov …
Všetkým reálnym a potenciálnym xenofilom: Vo vlastnom záujme a v záujme spoločnosti a bezpečia občanov, urýchlene vyhľadajte odbornú pomoc  poradenského a klinického psychológa, prípadne psychiatra.
http://www.blogovisko.sk/xenofobia-a-imigracna-kriza-europy.html
http://www.blogovisko.sk/opatrenia-proti-xenofobii-a-odstranenie-jej-pricin.html
Ak nedôjde k urýchlenej reverzibilnej zmene rozhodnutí a politík Bruselu vo veci imigračnej krízy Európy, vymením klávesnicu za čosi iné, rýchlejšie, účinnejšie, čitateľnejšie, jasnejšie a zrozumiteľnejšie, v záujme ochrany a obrany svojej vlasti a potom sa tu „majorom“ stanem ja. A budem chrániť bezpečnosť občanov, rodín, žien, matiek, svojich a ich detí a vnúčat.
Za daných okolností mi nezáleží na Eure, členstve v EÚ, NATO ani Schengene. Lebo.
Poznámka (poznatok): Za akýkoľvek extrémizmus (aj v prípade „nacionalistickej“ strany Marine Le Pen vo Francúzsku) je vždy zodpovedná vláda (aj v prípade údajného pravicového extrémizmu na Slovensku!), ktorá je jeho prvým hýbateľom v dôsledku svojich politík, činnosti, resp. NEČINNOSTI vlády SR! Nečinnosťou nechápem represiu vedenú voči “extrémistom” ale aktívne a účinné odstraňovanie príčin a zdrojov extrémizmu!
Platí to aj v prípade BBSK na Slovensku, rodiny Oskara Dobrovodského na Družstevnej v Malackách, militantizmu a rasizmu Rómov voči bielym gádžom (rasistická nadávka a pomenovanie).

                                                       

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?