Publikované: 15.05.2014

Pasáci, ktorí si roky robia z tejto krajiny štetku, patria do basy!

Nájde naša krajina niekedy stratenú dôstojnosť? V 50-tych rokoch si urobili komunisti na kňazoch, rehoľníkoch a nepohodlných občanoch politický holokaust…pracovné tábory priniesli utrpenie, bolesť a smrť mnohým. Tí, ktorých sa to bezprostredne týka, ako aj ich rodiny si na to ešte dnes so zármutkom spomínajú. Niektorí odpustili, no nezabudli…lebo to sa nedá. Komunisti sa vtedy nezastavili pred ničím…kto vráti poškodeným tieto stratené, zlé roky? Dnes nemôžu mať obete tohto odporného politického holokaustu ani pocit zadosťučinenia. Pýtam sa, kto z ich trýzniteľov skončil vo väzení?!! Ako plynul čas, ani jedno zverstvo neostalo potrestané…

Teraz, po mnohých rokoch, sú bývalí komunisti a ich potomkovia opäť na výslní, pri moci, patria k najbohatším ľuďom v tejto krajine. ŠTB-ákom sa vždy darilo a aj sa im vždy dariť bude…až kým sa tento národ nespamätá a kým nebude donekonečna pred všetkým zatvárať oči.

Kam sme vlastne pokročili? Desí ma naše zdravotníctvo, rovnako ako tá naoko milá figúrka, ktorá ho “vedie”…Dôchodca, ktorého doslova zničila lekárka v nemocnici v Prievidzi, si takúto jeseň života určite nezaslúžil. To, že mala nemocnica údajne pokazené CT, predsa lekárku nemôže ospravedlniť. Keby táto krajina mala svoju hrdosť…táto osoba by už v živote nemohla žiadneho pacienta ošetriť…rovnako by bol už dávno odvolaný riaditeľ, aj celé vedenie nemocnice…ale aj keby to tak bolo, ešte stále by neplatila rovnica : oko za oko, zub za zub…

Na Slovensku je to tak, že chudobným berú a bohatým dávajú…dôchodca, kým nepatrí do elitnej rodiny neelitného skorumpovaného ministra, alebo poslanca, alebo inej hávede…nemá pomaly šancu na prežitie…politici už dávno páchajú na všetkých slabších ľuďoch eutanáziu a potom majú ešte tú drzosť, že sa s úsmevom na tvári pretŕčajú pred kamerami a hrajú divadlo, ktoré je lacné a trápne.

v Rakúsku dôchodca nemusí nič doplácať za lieky…nádherná staroba. U nás lieky zhltnú dôchodcom aj posledný krajec chleba…a keď si dovolia odtrhnúť tri bobule hrozna v supermarkete, bezcitný sudca odvolávajúci sa na zákony našej bezprávnej republiky, ho kruto pošle za mreže…no a ďalší sudca v tej istej krajine, ktorá už naozaj stratila aj poslednú štipku hrdosti, pre procesnú akože chybu, oslobodí vraha…ktorý si  medzitým môže “pochutiť” na ďalšej obeti.

Pýtam sa vás všetkých…prečo bývalí ŠTB-áci a komunistickí pohlavári behajú po slobode a ešte patria aj k elitnej vrstve? Prečo majú rozhodujúcu moc v tomto štáte? Prečo im na čele s ich figúrkami,ktoré nám vládnu dovolíme, aby nám kradli s úsmevom na tvári aj posledné zvyšky ľudskej dôstojnosti?

Revolúcia v ´89 bola nielen o rečiach, ale aj o činoch…ktoré žiaľ neboli dotiahnuté do konca…a tu máme za trest výsledok.

 

 

 

  • SlabéVýborné (+18 skóre, 22 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?