Publikované: 16.10.2019

Pasívny príjem

Pasívny príjem, reziduálny príjem, alebo príjem, ktorý si vybudujete popri zamestnaní. O tom všetkom sa vedú rôzne dlhé debaty. Je to naozaj tak, že pasívny príjem spadne z neba? Samozrejme že nie. Je to príjem, ktorý si môže každý človek vybudovať za určitý čas. Aké máme teda možnosti?

Viete spievať? Pretože v tom prípade môžete nahrať album, ktorý sa bude predávať a Vy budete zarábať. Radi píšete? Napíšte knihu, ktorá sa stane bestsellerom a znova budete zarábať za predaj tejto knihy. Máte zvyšných niekoľko desiatok tisíc eur? Môžete si kúpiť nehnuteľnosť na prenájom, ktorá Vám bude generovať pravidelný mesačný zisk. Sú to krásne predstavy no málo pravdepodobné, alebo finančne náročné.

How-to-grow-passive-income

Existuje veľa možností, ako si vybudovať pasívne príjmy. Ale čo keď pracujete? Viete si vytvoriť pasívny príjem aj popri zamestnaní? Áno. Dokonca aj popri štúdiu, či dôchodku. Aj študenti hľadajú príjem popri škole. Je predsa 21. storočie a priemyselná doba je dávno preč. Kvôli pár eurám už nemusíte ísť vo voľnom čase umývať poháre do kaviarne, alebo dokladať tovar do regálov v nákupnom centre.

Presne to bol dôvod, prečo som sa ja rozhodol začať s network marketingom. Pracovať usilovne a po čase získať príjem, ktorý mi zabezpečí to, aby som mohol na mesiac vypnúť a aj tak mať o všetko postarané.

Výhodou je to, že aj zamestnaný človek môže venovať pár hodín týždenne práci popri zamestnaní, ktorá mu v konečnom dôsledku prinesie pasívny príjem. Ten môže byť samozrejme omnoho vyšší ako príjem v práci. To Vám umožní dosiahnuť také ciele, o ktorých ste snívali už veľmi dávno, no museli ste sa ich postupne vzdať.

Ale to nie je jediný dôvod, prečo je dobré vytvoriť si pasívne príjmy. Štatistiky už dávno hovoria to, že ľudia dnes žijú z výplaty do výplaty. To chcete? 40 rokov čakať na 480 výplat a potom čo? Vieme, že rodičia trávia menej času so svojimi deťmi, pretože pracujú 8-10 hodín denne na sny niekoho iného. V zamestnaní už nikto nemá istotu. Dokonca už existujú plne robotizované továrne. Tento trend sa bude rozširovať po celom svete, pretože je to lacnejšie a efektívnejšie. Ešte stále to však nie je všetko. Čím viac zarobíte, tým viac zaplatíte na daniach. Prakticky celý jeden týždeň v mesiaci pracujete zadarmo. Všetko ide na dane. Ale už dosť negatívnych informácií. Podstatné je uvedomiť si, že každý môže mať svoj život vo vlastných rukách.

Couple on a beach

Predstavte si, že máte:

  • lepšie zdravie
  • viac peňazí
  • viac času
  • viac slobody

To sú výhody, o ktorých som písal v článku Ako zarobiť vďaka MLM. Naozaj si však predstavte životný štýl, v ktorom máte všetko čo potrebujete, trávite viac času so svojou rodinou, jazdíte vo vysnívanom aute, dovolenkujete kde chcete, kedy chcete a ako dlho chcete. To Vám zabezpečí pasívny príjem.

Ako si vybudovať pasívne príjmy, príjmy popri zamestnaní formou network marketingu to sa už dozviete ak nám napíšete.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?