Publikované: 07.01.2013

Pavel Paška=výsmech=fraška!

Neviem, čo tohto ficovho mopslíka napadlo tak rýchlo určiť dátum novej voľby generálneho prokurátora. Súdruhom zo Smeru nevadili Gašparovičové výhovorky vyše roka. A teraz zrazu majú akosi naponáhlo a prekvapujúco nečakajú ani na výrok ÚS.

Falšovateľ uznesenia parlamentu je dnes za zásluhy predsedom Smeráckej národnej rady. NR SR z ktorej si spolu s prezidentom robia frašku resp.  výsmech z jej demokratických princípov a  zákonov. To predseda parlamentu neporušuje ústavu?  Snaď nebudeme mať dvoch generálnych prokurátorov? Teraz nečakajú na výklad resp.pozastavenie novej voľby GP od  ÚS. Určite je  už  pripravená nejaká  smerácka novelizácia zákonov, aby si to ošetrili vo svoj prospech. Prečo im tak vadí Čenteš?

Zamyslíme sa nad tým. Ak majú čisté svedomie tak by im to malo byť jedno. Boja sa, aby niečo nekalé, možno aj súvisiace s kauzou Gorila nevyplávalo na povrch. Boja sa verejnej kontroly, či obžaloby? Asi je to tak. Im nejde o demokraciu, ale iba o svoje kšefty a korytá! Dehonestujú zákony a ústavu. Je to už horšie ako za Mečiara, mnoho ľudí to nevidí, lebo to zakrívajú heslami o istotách a robia to sofistikovanejšie. Opozícia proti tejto valcujúcej arogancii moci veľa možností, cez choré zákony a parlament, ani nemá, alebo ich nedostatočne využíva. Občan ju však má. Je čas, ako to povedal politológ Kusý na občianskú nespokojnosť. Musíme sa ozvať, nie iba sa nečinne prizerať a ísť aj do ulíc, aj to máme zakotvené v Ústave. Opoziční polanci by mali odovzdať svoj mandát, keď im ide o slobodu a demokraciu a nie iba o plat. Mali by bojkotovať tento parlamentný buldozér , ktorí nás tlačí k múru náreku. Alebo sme právny a demokratický štát, alebo ružová totalita. Vyberme si. Toto máme iba preto , lebo sme sa so súdruhmi dodnes nevysporiadali. Tak sa oni vysporiadajú s mlčiacími jahniatkami. A nebudú brať ohľad. My starší sme pocitili boľševickú diktatúru.  Toto fakt chceme dopustiť v dnešnej dobe?

 • SlabéVýborné (+72 skóre, 80 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

4 Komentárov

Komentárov 1 - 4 z 4Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Ak je niekto marxleninský filozof, inak nemôže. Raz darmo

 2. Ján Gaborčík

  Neviem, čo sa deje na Vybrali sme, ale je tam daný 2 krát tento článok, čo nie je fér.Hlasuje sa aj ne jedbom aj na druhom.

 3. Juantorena

  Budíček, bojovník proti boľševizmu. Nekoštoval si ty niečo zo svojho arzenálu, ktorý pumpuješ do tých nevinných zvieratiek, ktoré prechádzajú pod tvojimi (snáď) šikovnými prstíkmi. Krvavé oči a amokálne slohové práce ešte nie sú zárukou toho, že si aj ty nevymýšľaš podobne ako tvoj už budúci kamarát a basman Poláček. Ale kladivo božie postupne dopadá na všetkých tvorcov alternatívnej skutočnosti.

  1. Ján Gaborčík

   To je červené kladivo ,také ako Ty. Skoda sa baviť….a nevyhrážaj sa, lebo …..ty kubánsky posera daj meno.

  2. boľševik alberto juantorena si riadne nervózny z príspevkov na tvojich bossov ktovie prečo akoby ti tie udalosti niečo pripomínali, akoby trafili presne na tvoje citlivé miesto. Tvoje “chlapské” reakcie by chceli aj chapský postoj takže …. ty kubánsky posera daj meno…

 4. Vzal by som do ruky jednu múdru knihu o väčšej hrúbke, Biblia sa volá, a trieskal by som po hlave každého klamára, zlodeja, podvodníka a všetkých , čo sú na prospech nikomu inému len sebe a svojim záujmom. Hodnota charakteru je ozaj malá v dnešnej dobe, dúfam že sa stihneme odsťahovať na Mars až si tí “zvestovatelia spravodlivosti so sídlom hniezdo na kopci” začnú s krikom trhať navzájom vlasy. Kam to ten svet speje? Ľudia sú tak zahletní množstvom špiny, že nad kdejakým podvodom za milióny už každý len mávne rukou. Kto je hoden držať meč spravodlivosti? Smejte sa koľko chcete, ale možno by bolo dobré mať zopár Supermanov, Batmanov a ďalších – teda ľúdí s pevným charakterom. To by aj svet bol na tom inak a pre vlastné presvedčenia by sme neurážali iných.

Komentárov 1 - 4 z 4Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?