Publikované: 11.07.2019

Pedofilný aktivizmus Denníka SME

Čo urobíte, ak vám na stole pristane tlačené vydanie denníka SME s titulkou „Pedofília nie je zločin?“ Vo svojich troch článkoch v elektronickej verzii snaží svojej čitateľskej obci vysvetliť, že pedofília je prirodzená a normálna, vyžaduje ľudskú empatiu, dá sa ju žiť aj bez ubližovania deťom a je hodná spoločenskej akceptácie a podpory…

Lebo: „Aj človek s poruchou sexuálneho výberu, ktorou odchýlka od normy sexuálneho výberu a preferencií pedofília je, má právo na život bez predsudkov, odsudzovania a perzekvovania.“
https://komentare.sme.sk/c/22162410/aj-pedofil-ma-pravo-na-zivot-bez-predsudkov-a-odsudzovania.html#ixzz5tLB5INjA
Denník SME otvoril dokorán Overtonovo okno. Aj s diskusiou. Tak, ako vo veci údajných „základných ľudských práv“ ostatných údajných „sexuálnych menšín“.
Sleduje reakcie a podľa nich bude debatu ďalej moderovať. Zahorúca alebo neskôr. Pravidlo: Len netlačiť na pílu. Posúva tým aj ombudsmanku schválením jej práva na dúhovom prajde rozšíriť osoby a skupiny, označované skratkami LGBTI, o skratku P (pedofili).
https://domov.sme.sk/c/22161004/ako-pedofili-dokazu-prezit-plnohodnotny-zivot.html
https://domov.sme.sk/c/22159054/hovorili-sme-s-pedofilnym-ucitelom-niektorym-z-nas-nedochadza-ze-sex-dietatu-ublizuje.html
Denník SME prechádza od otvoreného liberalizmu a podpory LGBTI agendy už aj k normalizovaniu pedofílie.
https://www.hlavnespravy.sk/hanzelova-tvrdi-ze-o-pedofiloch-sa-musi-citat-s-porozumenim-namiesto-okamziteho-hnevu-som-presvedcena-ze-ak-vytvorime-spolocnost-v-ktorej-hovorime-aj-o-pedofiloch-inak-ako-o-hnusnych-uchy/1812480

Americký sociológ a bývalý viceprezident Mackinac Center for Public Policy – Joseph P. Overton (1960 – 2003, zomrel pri leteckom nešťastí), sformuloval politickú teóriu zmien verejnej mienky – posmrtne nazvanej „Overtonovo okno“. Progresívne orientovaní priekopníci sociálnych technológií si osvojili tento dokonalý systém postupného posúvania tzv. „okna možností“ z „nemysliteľného“ štádia, tzn. verejnej morálke úplne cudzieho a ňou úplne zavrhnutého, až do štádia „aktuálnej politiky“, kedy sa nejaký fenomén vynesený zo smetiska verejného opovrhnutia opráši a nakoniec aj legislatívne uzákoní. Nejde pritom o obyčajné vymývanie mozgov ako také: technológia je oveľa delikátnejšia. Postupná systémová aplikácia je efektívna, pretože jej pomáha nenápadnosť jej pôsobenia na spoločnosť, ktorá sa stáva jej obeťou.
Vďaka extrémistickému denníku „Sme“ sa tak dozvedáme, že pedofília už nie je odpadom zo smetiska verejného opovrhnutia, ale je legitímnou témou „Československej pedofilnej komunity“ (ČEPEK), ktorú spravuje dotyčný 40-ročný učiteľ základnej školy, skrývajúci sa za falošnou identitou „Petr Kasz“. Ako sa dalo predpokladať, pedofili „nie sú žiadni sexuálni predátori“, ale vo svojej väčšine sú „normálni ľudia, ktorí sa snažia byť blízko deťom“. Sexuálna príťažlivosť je vraj len jeden diel z celej skladačky pocitov. Petr Kasz priznáva, že sa mu veľmi páčia malé dievčatá a iba veľmi nerád by im akokoľvek ublížil nejakým sexuálne nevhodným správaním.
Téma vzbudila rozporuplné reakcie, vrátane varovných hlasov o faktickom začiatku plazivej legalizácie pedofílie podľa rovnakého scenára, ako bola legalizovaná homosexualita, keď nás mainstreamoví novinári denno-denne kŕmia oslavnými ódami o gejoch, ktorí si adoptujú deti. Nepriamo sa nám tiež podsúva, že ide o jednu z fundamentálnych hodnôt západného spôsobu života, na ktorú ešte iné východné autoritatívne spoločenské systémy nedorástli. S určitosťou sa teda dá povedať, že v Európe bude v ďalších rokoch zavŕšená nielen legalizácia pedofílie a incestu, ale aj detská eutanázia. Zdá sa, že hranice toho, čo ešte môžeme akceptovať v našom „progresívnom“ svete pomocou techniky, o ktorej píše Overton, nie sú nijako obmedzené. „Overtonovo okno“ totiž v spoločnosti organizovanej na báze „stádovitého inštinktu“ funguje absolútne spoľahlivo.
https://www.hlavnespravy.sk/mainstream-posuva-povestne-overtonovo-okno-testuje-prijatelnost-spolocenskej-diskusie-o-akceptovatelnosti-pedofilie/1812166
Nemám komentár. Iba som písal, že legalizácia pedofílie popri homosexualite a ostatných odchýlkach od hetero normy sa stane súčasťou salámovej metódy.
Ak nenaplní znaky trestného činu sexuálneho zneužívania, osobitná láska k deťom,  pedofília, môže sa stať až spoločensky prijateľnou a žiaducou pozitívnou deviáciou, ktorá pootvorí dvere aj k jej dekriminalizácii.
Bývalý poradca liberálky Radičovej marián Balázs vyprodukoval definičný guláš obhajoby liberálnych slobôd, hodnôt ako cností, etického kódexu liberálov, v opore o teoretika liberalizmu Steophen Macedo.
Balázs cituje: „Liberalizmus v sebe obsahuje individualitu, náboženskú a sociálnu rozmanitosť“, a to tým, že „uchováva toleranciu a osobnú slobodu ako jadro politických hodnôt“, pripomenul pred časom americký profesor politických vied Stephen Macedo v knihe Liberálne cnosti.
Má ísť o individualizáciu a individuáciu práv, ako základné ľudské právo a etický kódex správneho liberála.
https://dennikn.sk/1522591/co-su-liberalne-cnosti-a-preco-ich-potrebujeme/?ref=mpm
Debata je pod článkom je otvorená ale prázdna. Nik sa „nechytá“…
Pedofília je porucha, deviácia, odchýlka od štandardnej hetero normy. Podobne ako ľudsky a eticky neprijateľná a ľudsky nedôstojná zoofília, nekrofília a koprofília (koprofágia). Budú patriť do rámca salámovej metódy? Pribudne na dúhovej vlajke ďalšia farba?
Ľudské poznanie už od antiky a spred nej pozná typológiu emočných, citových vzťahov so sexuálnym podtextom a mimo neho, lásku ako fíliu (záľuba) storgé (rodičovská, materská) agapé (… viac tu):
https://eupareunia.jogin.cz/2011/04/typologie-lasky/
Pedofili tú „svoju“ kamsi „upracú“. S požiadavkou na jej spoločenskú akceptáciu ako základné ľudské právo. Ako “sexuálna menšina”. Toľko k možnej budúcnosti ďalšieho rozvoja liberalizmu.
Budete ich voliť.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Česká pedofilná komunita ČEPEK už na pražskom dúhovom prajde 2014 prišla s požiadavkou na legalizáciu (dekriminalizciu) pedofílie, takže už nič nové, nič nezačína, len pokračuje:
https://www.hlavnespravy.sk/progresivno-uchylacke-eldorado-sa-zacina-dalsie-overtonovo-okno-sa-otvara-pedofili-vitajte/1813060
https://www.euportal.cz/Articles/12432-cesti-pedofilove-ucastnici-se-prague-pride-zadaji-legalizaci-detske-pornografie-a-sexu-s-detmi.aspx
https://www.pedofilie-info.cz/cepek-ceskoslovenska-pedofilni-komunita/
takzvaný „konšpiračný denník“ Denník Hlavné správy (www.konspiratori.sk) mapuje bezprostredné reakcie na pedofilnú manipulačnú kampaň Denníka SME, arbitra jeho pravdy:
https://www.hlavnespravy.sk/bojkot-dennika-sme-pre-obhajobu-pedofilie/1813976
https://www.hlavnespravy.sk/na-snahy-o-akceptaciu-pedofilie-reaguju-zdesenim-dalsi-analytici-politici-nemozem-tomu-uverit-hovori-chmelar-pedofili-nie-za-perverzakov-ma-sme-len-cirkev-knazov-reaguje-kollar/1813023
Denník N je v liberalizme dvojča SME, Filip Struhárik vznáša „jemnú“ kritiku voči otvorenej agende pedofilov, vie, že SME to „prepálil“:
https://dennikn.sk/1522927/sposob-akym-sme-napisalo-o-pedofiloch-len-prispel-k-sireniu-paniky/?ref=list
Symbolika pedofílie:
https://spuntik.zoznam.sk/cl/1000706/1543573/Odhalenie–Tajne-symboly-pedofilov-na-socialnych-sietach
Petícia
https://www.podpisem.sk/petition/peticia-zastavte-propagaciu-pedofilie-a-chrante-nase-deti/?ts=06130209
Trestné oznámenie
https://www.infovojna.sk/article/bolo-podane-trestne-oznamenie-na-redaktora-dennika-sme-ktory-pisal-o-pedofilii?fbclid=IwAR196rT2k8tUnyzjZMMGaaYFr3SjfAigMnOjWOof7wB778XdadB0tdZt7Xc
Pedofília je mužská aj ženská
https://www.cas.sk/clanok/860128/rozhadane-slovensko-ako-vidia-pedofilov-odbornici/
https://www.cas.sk/clanok/860128/rozhadane-slovensko-ako-vidia-pedofilov-odbornici/2/
Zdroje neuvádzajú, že existuje gay, lesbická aj hetero pedofília. S aktívnou alebo pasívnou spoluúčasťou žien aj matiek. Aj samotných objektov pedofílie, súhlasiacich a spolupracujúcich detí.
https://www.hlavnydennik.sk/2019/07/10/jana-teleki-poziadala-som-znalcov-o-posudenie-textov-sme-o-pedofilii-niektori-sa-zhodli-ze-ich-pisal-pedofil/
https://magazin1.sk/mlada-slovenka-livia-pedofilia-je-stale-choroba-ako-zoofilia-ci-nekrofilia-video/
https://magazin1.sk/dokument-o-lgbti-ktory-vam-v-tv-nikdy-neukazu-online-video/

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?