Publikované: 19.02.2014

Perfektne načasované!

V médiách sa objavila informácia, že Kiska vlastní luxusné lietadlo za milión dolárov!

Andrej Kiska

Andrej Kiska

Ficovi už naozaj nestojí nič v ceste, aby prezidentské voľby vyhral  a to hneď v prvom kole.

Judášske Topky dnes zverejnili, že sa im podarilo zistiť, že Kiskova firma KTAG kúpila lietadlo Piper Seneca V. Priviezli mu ho priamo zo Spojených štátov. „Pred siedmimi rokmi za približne 1 milión dolárov.“

Aby nevzniklo podozrenie, že Topky o tejto informácii vedeli už oveľa skôr, tak poukázali nato, že Kiska toto lietadlo zatajil a neuviedol ho na zozname majetku, ktorý vlastní. (A aby to vyznelo ešte vierohodnejšie tak napísali: „Nepovažuje to Kiska za luxus, alebo sa hanbí, že by ho ľudia automaticky zaradili do skupiny s Jánom Slotom, ktorý je zrejme na Slovensku najznámejším politikom, ktorý mal lietadlo?“

Avšak Kiska sa vyjadril, že lietadlo viac využíva jeho brat, ktorý lieta pravidelne medzi Bratislavou a Popradom…. a ako ostrieľaný politik to uzavrel týmito slovami: „Lietadlo je dopravný prostriedok v majetku spoločnosti, v ktorej som spoločníkom, nie je mojim osobným majetkom ani pôžitkom.“

Agentúra FOCUS zverejňuje výberové vzorky z prieskumu verejnej mienky – Ktorého kandidáta na prezidenta by volili? V dňoch 15.01. – 20.01. 2014 pre RTVS (Rozhlas a televíziu Slovenska) uviedla telefonický prieskum verejnej mienky. Výberovú vzorku tvorilo 1010 respondentov, ktorí reprezentujú populáciu SR vo veku nad 18 rokov.

Respondentom bola položená nasledujúca otázka:  „Prezidentské voľby budú na Slovensku v polovici marca. Predstavte si však, že by sa prezidentské voľby konali už tento víkend a na prezidenta by kandidovali nasledujúci kandidáti, ktorých mená vám prečítam v abecednom poradí. Ktorému z nich by ste dali svoj hlas?

Výsledky tých, ktorých by volilo viac než 5 % voličov boli nasledovné:

Kandidáti:

Róbert Fico 36,6% – 43,3%

Andrej Kiska 10,7% – 15,2%

Milan Kňažko 9,6% – 14,0%

Pavol Hrušovský 6,3% – 10,0%

Radoslav Procházka 5,9% – 9,5%

Helena Mezenská 4,0% – 7,1%

Gyula Bárdos 3,8% – 6,8%

Ján Čarnogurský  2,9% – 5,7%

Takže po zverejnení správy, že Kiska vlastní lietadlo bude najbližší telefonický prieskum verejnej mienky vyzerať najskôr takto:

Kandidáti:

Róbert Fico 43,3% – 57,6 %

Andrej Kiska 4,5% – 5,2% …..

Takže voliči, ktorí sa rozhodnú nedať svoj hlas Kiskovi a budú chcieť predsa len zabrániť tomu aby sa stal prezidentom Fico, tak im nič iné nezostane iba dať svoje hlasy tomu kandidátovi, ktorý sa po Ficovi ocitne na druhom mieste, čiže hneď za ním. (Lenže nie je vylúčené, že ak Agentúrou FOCUS zverejni výberové vzorky z prieskumu verejnej mienky tesne pred voľbami a ak bude hroziť druhé kolo prezidentských volieb, tak Topky zase niečo vytiahnú a zverejnia nejakú “pikošku” o  kandidátovi, ktorý sa ocitne v tesnom závese Róberta Fica….)

P.S.

Verí niekto ešte tomu, (že po zverejnení informácie, že Kiska vlastní luxusné lietadlo), že novinári nespolupracujú s vládnou stranou a že jej nenadŕžajú??

 

 • SlabéVýborné (+7 skóre, 7 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Zdenek Janecek

  no a co, je lepsi ho vlastnit a za svoje financovat, jako se vozit za nase do Ruska a zpatky, jako nase SMERacke podsvincata.

  1. Ladislav Serenča

   samorost, veď práve o tom je ten blog, len som zvedavý kedy sa zobudia tí, čo SMERu a hlavne Ficovi tak slepo veria.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?