Publikované: 25.10.2014

Perla europarlamentu a slovenskej politiky

Na fejzbúk „zavesila“ príspevoček hodný tejto sociálnej siete. Také sa „chytajú“. Jednoduchý – ako Mária. Vkladateľka príspevku to vie. Ním má postarané aj o svoju publicitu a popularitu.
Jej „telenovelka“ žije, mnohými zdieľaná, sledovaná, lajkovaná a komentovaná v prúde aktuálneho mainstreamu, sklamaného a opovrhujúceho Vatikánom, ktorý svetu iba oznámil, že nastolenými otázkami sa bude naďalej zaoberať.
Europoslankyňa „priložila“ svoje duchaplné „postrehy“ do pahreby „flamewars“ proti kresťanskej (katolíckej) cirkvi v rámci kolektívnej, najmä naivnej ateistickej kresťanofóbie.
Pre brvná vo svojich očiach nevidia les a pre les stromy a hrozbu totality tretieho druhu, ktorej sa agresívne domáhajú požiadavkami na represiu údajnej „homofóbnej“ väčšiny paranoidní predáci jednej, okolo seba a už do každého kopajúcej, dúhovej, neurotickej a hysterickej, pestrej sexuálnej menšiny.
Svojím príspevkom Monika Flašíková-Beňová maeterlinckovských „slepcov“, zatiaľ márne čakajúcich na Godota perfektne referenčne „zasieťovala“.
Názory europoslankyne a fejzbúka sú pre Vatikán irelevantné. Nová Zmluva sa prepisovať nebude. Vatikán na to nemá žiadny úmysel ani oprávnenie. O rok vydá svoje stanovisko, ku ktorému dospeje na veľkej synode a bude v súlade s kresťanským Písmom a vieroukou.
Nastal čas triedenia zrna od pliev a heretickej buriny: Vatikán nastúpil cestu sebareflexie a vnútornej očisty najmä katolíckej cirkvi, a v dobrej viere najmä jej návratu k biblickosti a pôvodnému apoštolskému kresťanstvu spred čias, kedy bolo prijaté ako rímske štátne náboženstvo (a opustí herézy pohansko-kresťanského eklekticizmu). Tá cesta bude dlhá a náročná…
…..
Praví kresťania, žijúci podľa Novej Zmluvy nemajú „v pracovnej náplni“ násilie a extrémizmus. Ten je príznačný pre islamské učenie. Reálne xenofóbny, agresívny, násilnícky a extrémistický je radikálny a geopoliticky nenávistný a expanzívny islam, nie kresťanstvo.
Na Slovensku (príznačné pre fejzbúk) kvitne antisemitizmus založený na kolektívnej vine Židov za všetko zlo na Zemi aj s príslušenstvom (popieranie holocaustu).
Sem-tam operujú extrémisti a tupé, duté proti rómske a rómske trupky, rasistický kontext je zjavný na oboch stranách. Ibaže rómske sú viac chránené „ľudsko-právnym“ imperatívom „politickej korektnosti“ voči sociálne slabým, nesamostatným (nonasertivita alebo „asertivita“ vedená iným smerom) a prevažne mentálne poškodeným jednotlivcom a rodinným skupinám (dôsledky incestu) žijúcim v málo podnetnom a do seba v gethách a na okrajoch municipalít vylúčených spoločenstvách a komunitách.  Za neúspech „rómskej reformy“ nesú priamu zodpovednosť vládnuce elity. Tie sa utiekajú k násiliu voči dobre a riadne socializovanej majorite súdnymi žalobami pre segregáciu (precedens Šarišské Michaľany…). Vyhýbavými rečičkami zastierajú neschopnosť zlepšiť situáciu a šance Rómov na pracovnom trhu, čo však neumožní samotná povaha a podstata trhovej ekonomiky (eufemizmus surového vykorisťovateľského liberálneho kapitalizmu…) zmiernená údajnou sociálnou orientáciou (blbosť príznačná pre ľavicovo orientovaných mačkopsov ako sociálna demokracia).
Tvrdá pravda – November a „nežná“ definitívne odstavil väčšinu Rómov od šancí na prácu a trvalé zamestnanie. Úplná zamestnanosť už vôbec, prípadne nezamestnanosť pod 8-10 percent „nehrozí“. Čakanie na svetlejšiu budúcnosť je už 25 rokov márna ilúzia iba pre naivných hlupákov a utopických socialistov. Euroatlantický svet stojí pred totálnou zmenou spoločenského a hodnotového systému a spôsobu vládnutia, alebo pred treťou svetovou vojnou. A po nej tma.
Štátne a európske finančné zdroje určené na asimiláciu, sociálnu inklúziu a integráciu Rómov do spoločnosti a prostredia bežného populačného a priemerného spoločenského štandardu bezúčelne kamsi miznú…  Vláda zahmlieva pravdu a vyviňuje sa z osobnej zodpovednosti jej prenášaním na hlavy iných „vinníkov“ (predošlé vlády)… a tak, kol-dokola, každé štyri roky…
Nacionalizmus je synonymum vlastenectva, národovectva, patriotizmu, jeho prejavy sú výrazom špecifických osobných konotácií ich protagonistov rôzne, avšak so spoločným dôrazom na ochranu a obranu slovenskej štátnosti, slovenskosti, autonómnosti (samostatnosti) a autochtónnosti v priestore EÚ – odmietajúce úplnú integráciu do euroatlantických štruktúr a postupné odovzdávanie kompetencií do rúk Brusela,  v dôvodnej obave zo zániku pôvodného slovenského štátotvorného autochtónneho národa, straty slobody a kompetencií a jeho konečného zániku rozplynutím sa v akomsi „paneurópanstve“.
Národný socializmus (nacizmus) je prehnaný nacionalizmus, vyvyšujúci národné záujmy nad záujmy iných národov. Jeho reprezentantmi nie sú ani „extrémistické“ politické strany ako maďarský Jobbik (Hnutie za lepšie Maďarsko) alebo slovenská ĽSNS.
Klérofašizmus typu HSĽS na Slovensku neexistuje. Ničím neodôvodnené sú extrémistické nálepky pre slovenský katolícky klérus – KBS ako „katoliban“ a „klérofašisti“. Majú rovnakú trestnoprávnu validitu ako rasizmus, antisemitizmus a xenofóbie.
Xenofóbia je na Slovensku málo rozvinutá, Slovensko nie je dotknuté multikulturalizmom tak, ako štáty západnej a severozápadnej EÚ, ktoré ho umožnili, a v dôsledku rastúcej kriminality nie sú schopné zvládnuť pouličnú kriminalitu a teror prisťahovaleckých gangov žijúcich v gethách najmä imigrantov z afrických a islamských krajín tretieho sveta a nútené sú urýchlene revidovať a sprísniť vlastné a redukovať „otvorené“ imigračné politiky (ich jediný úmysel bol zisk lacnej pracovnej sily z tretích krajín) a prijímať účinné opatrenia na ochranu ľudských práv svojho autochtónneho obyvateľstva.
Reálny homofóbny extrémizmus Slovensko nepozná. Úporne sa oň usilujú predáci LGBTI komunity. V dôsledku nenávistných aktivít  „ľudsko-právnych“ mimovládok odohrávajúcich sa v mediálnom priestore (osobitne „pravdoláskarska“ Pravda), fejzbúku a webe, v spoločenskom diskurze vzniká nepravá, sekundárna (vyprovokovaná) „homofóbia“, spoločnosť sa stále už až zlovestne rozdeľuje. Zopár až neuveriteľne negramotných totálnych hlupákov sa dovoláva zákazu kresťanstva.
Takzvaný „pokrokársky“ euro a transatlantický Západ zberá ovocie a žne svoju úrodu a rovnako ako Vatikán stojí pred imperatívom vlastnej sebareflexie – vo vzťahu k ultraliberálnemu kapitalizmu, ľudským právam, ideológiám scestného multikulturalizmu a bludom pseudovedeckej genderológie.
…..
K vašim fejzbúkovým „perlám ducha“, pani europoslankyňa, ak si myslíte, že Vatikán je hlúpejší než vy, zabudnite. Na Vatikán netlačte. Jemu a božím mlynom to ide pomalšie. Ale ide a mlyny melú…
Hoc by ste mali aj zbla pravdy, ste pomätená a nezodpovedná ľavicová extrémistka, ktorá na Slovensku politicky neobstála, žiaľ, máte mandát europoslankyne a ním škodíte Slovensku.

https://www.facebook.com/monikaflasikovabenova/posts/10150477532229969
http://www.sme.sk/c/7455330/miklosko-interpeloval-ciznara-pre-flasikovej-status-na-facebooku.html?ref=trz
http://www.beo.sk/sloboda-prejavu/1897-ludskopravni-aktivisti-navrhuju-zakazat-alianciu-za-rodinu-a-ludovu-stranu-nase-slovensko
http://beo.sk/sloboda-prejavu/1879-lgbt-aktivistka-romana-schlesinger-pozaduje-trestanie-ludi-s-inymi-nazormi
http://beo.sk/sloboda-prejavu/1552-sest-weisenbacherovych-aktivistov-udrelo-za-pravo-hlupani-z-pussy-riot-robit-opicky-na-miestach-piety
http://beo.sk/domace-udalosti/1649-institut-ludskych-prav-pozadie-a-suvislosti
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/331180-aktivistka-za-prava-lgbti-schlesinger-vstupila-do-sas/
http://www.topky.sk/cl/100535/1421373/Aktivisti-chcu-novelu-zakona-pre-prejavy-proti-inak-orientovanym
http://sekty-okultizmus.webnode.sk/news/aktivista-homo-loby-vyhlasil-vojnu-krestanom/
http://www.hlavnespravy.sk/homo-aktivista-peter-weisenbacher-vyhlasil-vojnu-krestanom/199614/

 • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Zdenek Janecek

  mily a rozmily bloger, pletete dohromady dve veci, vieru v Boha a cirkev. To jsou naprosto rozdilne a spolu nesouvisejici veci. A pokud si myslite, ze jakakoli cirkev zastupuje neco jine, nez svoji moc a pozitky, tak se chodte lecit.

  1. Juraj Režo

   Najväčším problémom spoločnosti sú negramotní (hoc aj vysokoškoláci), psychicky narušené persóny (psychopati), trollujúci diskutéri (škodná), agenti provokatéri, zjavní hlupáci, im pokrvne príbuzní “mudrlanti” a ignoranti. Vy ignorant nie ste.  Naopak, prisali ste sa na mňa ako zamilovaná pijavica, majúca ma za negramotného hlupáka. Podobných “machrov” je dosť najmä v diskusiách SME. Liečia si tam svoje choré egá. Aj vo svorkách. Vyhliadli ste si ma ako “obeť” svojho chorého záujmu. Mali by ste vyhľadať odborníka z odboru psychologického poradenstva, prípadne klinického psychológa. Možno vás pošle k psychiatrovi. Ako samozvaného “diagnostika”. :-) Rozlišujem “normálnych” a korektných diskutérov od otravných, obťažujúcich, lepkavých a urážajúcich buzerantov. Zaraďte sa.       

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?