Publikované: 28.08.2020

Piaty inšpirovaný list Ježiša Krista – Kresťanskému zboru v Sardách!

“Zapíš, čo si videl, čo je teraz a čo sa stane potom. Toto je význam svätého tajomstva siedmich hviezd, ktoré si videl v mojej pravej ruke, a siedmich zlatých svietnikov: Sedem hviezd predstavuje anjelov siedmich zborov a sedem svietnikov predstavuje sedem zborov.” – Zjavenie 1:19, 20.

“Anjelovi zboru v Sardách napíš: Toto hovorí ten, ktorý má sedem Božích duchov a sedem hviezd: ‚Poznám tvoje skutky. Máš meno, že žiješ, ale si mŕtvy. Buď bdelý a posilni to, čo ostalo a je na pokraji smrti, lebo vidím, že nerobíš všetko, čo od teba môj Boh očakáva. Preto si pripomínaj, čo si prijal a počul. Drž sa toho a rob pokánie. Ak sa neprebudíš, prídem ako zlodej…

…a ani nebudeš vedieť, v ktorú hodinu to bude. Ale máš v Sardách niekoľko ľudí, ktorí si nepoškvrnili odev. Tí budú so mnou kráčať v bielom rúchu, lebo sú toho hodní. Kto zvíťazí, bude oblečený do bieleho rúcha a jeho meno nevymažem z knihy života, ale pred svojím Otcom a jeho anjelmi vyhlásim, že poznám jeho meno. Nech každý pozorne počúva, čo hovorí duch zborom.‘“ – Zjavenie 3:1-6.

Ako už bolo predtým zdôraznené, Ježiš Kristus buduje a venuje svoje inšpirované posolstvo svojim pomazaným bratom žijúcim pred jeho druhým príchodom v čase konca na celej biblickwj symbolike! Preto pochopiť jeho inšpirovaným (neomylným) slovám vyžaduje spoznať celé Božie Slovo, ale hlavne posolstvo starovekých prorokov Jehovu Boha!

 

http://www.jehovajekralom.com

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?