Publikované: 11.01.2014

Plagát Hrušovského – zatiaľ najväčší prešľap prezidentskej kampane

Prezidentská kampaň ešte ani poriadne nezačala a už máme na stole kandidáta na najhoršiu chybu politického marketingu za rok 2014.

Prezidentské plagáty sa síce objavovali po Slovensku už koncom minulého roka, ale hoci je portrét R.Fica viditeľný z každej diery, frekvencia výskytu plagátov Pavla Hrušovského je oveľa menšia. Takže až teraz sa začali objavovať pochybnosti o zdravom rozumu tých, ktorí kampaň Pavla Hrušovského pripravovali

Ak sa chcem odlíšiť od protikandidáta, asi by som nebol spokojný so zameniteľnosťou. Plagáty Hrušovského a Fica ako keby to robila tá istá agentúra – rovnaky vizuál, rovnako nerealisticky upravené portráty. Je len zmenená farba písma a Hrušovský, tváriaci sa ako pravičiar na rozdiel od Fic stojaceho naľavo, pozerá na Vás z opačnej, pravej strany.

Je to omyl, prehliadnutie alebo zámer?

Aby toho nebolo dosť, ľudová umelecká tvorivosť okamžite zareagovala s heslami :

 • “Komulíci, katolisti na Slovensku spojte sa!”
 • “Smer má dvoch kandidátov – za ľavicu Fico, za pravý prúd Hrušovský”
 • Vrcholom je spoločný plagát, ktorý sa objavil na sociálnych sieťach, hovoriaci sám za seba

 

Fica ľudia budú voliť, jeho voličská základňa je stabilná a aj tento blog si nikto z Ficových voličov neprečíta. Ovšem u Hrušovského je to iné. Nie dosť, že je nechceným oficiálnym dieťaťom politického kšeftu strán Ľudovej platformy. Neoficiálnym kandidátom členov KDH je aj tak Ján Čarnogurský, členov SDKU Milan Kňažko a členov Most-Hid Gyula Bardos.

Schválne, ak by ste neboli skalopevne rozhodnutý voliť Hrušovského, volili by ste ho? 

 

 • SlabéVýborné (+35 skóre, 89 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Zdenek Janecek

  oba dva jsou politicti neznabozi a farizejsky svatuskari. Ani jeden nic neumi a to co do ted dokazali je uplne k nicemu a mozna na dve “veci”. Neni co resit, je mi z nich na grc.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?