Publikované: 20.06.2013

Plamienok nádeje zo 17 novembra 89 nám definitívne vyhasol!

Prežili sme „Noc dlhých nožov“ za vlády Mečiara, ale prežijeme aj takú demokraciu, akú nám teraz nastolila Ficová vláda?!

Poslanci Národnej rady SR počas tajnej voľby generálneho prokurátora.
Autor: SITA

So zármutkom si dovolím tvrdiť, že terajšie zvolenie generálneho prokurátora (vládnou stranou) bolo tou najdokonalejšou kópiou Mečiarovej noci dlhých nožov.

Celý život sa snažím vo svojom okolí upozorňovať svojich blízkych spoluobčanov, že nikdy nehájim a nestojím za takými výsledkami, ktoré škodia celej našej spoločnosti a je mi úplne jedno akého politického zafarbenia sú trička tých, ktorí to spôsobili!!!

Za tých necelých 6 rokov počas ktorých strana SMER vládla sa voliči mohli dostatočne presvedčiť o tom, že Fico je presnou kópiou V. Mečiara a, že postupuje jeho smerovaním, len s tým malým rozdielom, že on na verejnosti neprezentuje takú výbušnosť, akú prezentoval Mečiar a preto ho tak mnohí zbožňujú.

Nejdem sa teraz rozpisovať tým scenárom, ako to vidím a ako to bude na Slovensku v neďalekej budúcnosti, no podstatu som naznačil titulkom, ale podľa môjho názoru a ako to vidím ja, tak tým posledným klincom do rakvy bola tá (zatiaľ) posledná voľba generálneho prokurátora…

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?