Publikované: 10.10.2015

Plán pre LGBTI ľudí

Čl.1 (1) Ústavy SR: „Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo“.
Článok prvého oddielu základných ustanovení  Ústavy SR je v časti ideológia lož, v časti náboženstvo polopravda (dôkaz a vysvetlenie: školstvo a štátny program vzdelávania obsahuje povinnú voliteľnú alternatívu: náboženstvo alebo etika. Na pôde štátnych škôl náboženstvo nemá čo hľadať. Etika má v sebe svetský aj náboženský aspekt v jednom. Som za dôslednú odluku náboženstva a cirkví od štátu najmä v časti štátne školstvo).
Hlavnou ideologičkou Slovenska je Oľga Pietruchová, riaditeľka Odboru rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí na MPSVaR, ktorého už názov je zavádzajúci…
Odbor v jej gescii vyprodukoval pochybnú Celoštátnu stratégiu ochrany a podpory ľudských práv, ktorú vláda SR schválila na tretí deň po februárovom referende.
Protagonisti „stratégie“ odignorovali množstvo vecných pripomienok, flagrantne dokazujúcich ľavicový, neomarxistický ideologický charakter „stratégie“.
V roku 1989 sme sa rozlúčili s komunistickou ideológiou, ktorú plazivým spôsobom nahradili totalitné, potenciálne fašistické ideológie (hneď dve v jednom): ideológia multikulturalizmu a gender ideológia.
V súčasnosti prebieha celoslovenská kampaň za ratifikáciu rodovou ideológiou a viacerými trójskymi koňmi poznačeného Istanbulského dohovoru (v rámci kampane proti „homofóbii“ a „transfóbii“) a kampaň proti „xenofóbii“. Petíciu podpisujú nepozorní, málo ostražití a ľahkomyseľní, pseudo celebrity a „osobnosti“ verejného spoločenského a kultúrneho života (herci, raperi, kadejaká pseudo inteligencia…), ktorí Istanbulský dohovor ani nečítali (znenie dohovoru, pre istotu, nie je jej prílohou).
Tieto kampane a pojmy, vyprodukované neomarxistickou pseudovedou, sú bezprostrednou prípravou na celoplošnú represiu (ďalšia novela trestného zákona, rozširujúca novelu z r. 2013 z dielne populistov Sulík-Matovič a spol.) proti odporcom Nového svetového (globálneho) poriadku a jediného „štvrtého“ monoteistického (satanského) náboženstva.
Domnelý Satan používa nástroje lži, podmanil si mienkotvorné médiá (sú už vo vlastníctve oligarchokracie), mediálnu manipuláciu nástrojmi memetiky a Overtonovho okna…
Pán dicis et non facis, Ten, ktorý sa tvári, že nie je, is a liar and murderer. Diabolus non esset mendax et homicida (klamár a vrah) je extrémne inteligentný. Ak si to neuvedomíme a nepochopíme, a nespojíme sa proti Nemu, má nás všetkých v hrsti a izolovane nás po jednom alebo hromadne (občianske vojny v Európe, islamizácia Európy) vyzabíja…
https://www.postoj.sk/6300/stat-ukazal-plan-pre-lgbti-ludi-pozrite-sa-co-navrhuju
Hypotéza (verme, že sa nenaplní): tie “kňazské sutany” (katolícki fundamentalisti, dokonca klérofašisti) by raz ešte mohli byť útočiskom a záštitou aj pre LGBTI a ich predákov. Kresťanská TV NOE “prichýlila” aj Hríbovu Lampu.
K vyjadreniam predsedu vlády vo vzťahu k kvótizmu (utečenci): Osobne som tiež presvedčený, že kresťanskí utečenci (Irak, Sýria a pod.) majú oprávnený dôvod na azylové konanie a vyššiu šancu na integráciu do spoločnosti, než moslimovia.
K moslimom a islamu: globálna islamizácia je reálny fakt. Je súčasťou islamského učenia a jeho piatich pilierov (jedným z nich je džihád). Má tri fázy: ale o tých neskôr, v inom blogu. Tu iba toľko: Islamský štát (ISIS, ISIL) vznikol a v súčasnosti koná pod vlajkou USA, ako nástroj aj na likvidáciu režimu Bašára al-Asada, ktorú podporujú vyzbrojovaním a vojenskou podporou islamistov a Asadovej  opozície. A Rusi to veľmi dobre vedia. Asad nesmie skončiť ako Husajn a Kaddáfí…
Odoporúčam: vyhľadajte a čítajte Kaddáfího prejav v OSN 2009 a Kaddáfího Zelenú knihu. A dozviete sa viac, než z RTVS alebo TA3.
Plus „navyše“ Turecko je zločinecký štát. Ako prípadný budúci islamský kalifát do EÚ nepatrí. A ešte: Kurdi majú právo na samostatný štát rovnako ako Palestína.
Pevne verím, že EÚ si začína uvedomovať rolu USA v dnešnom svete a ich podiele na imigrácii do Európy. Sledujú jej oslabenie a zničenie. EÚ sa nesmie podriadiť vôli a diktátu USA, ktoré už vo svete významne stráca autoritu.
S Ruskom treba komunikovať úctivo, s rešpektom, ako so seberovným partnerom, nie iba akousi „len regionálnou“ mocnosťou.
A toto, prosím, preneste do svojho, samostatného a kritického myslenia, analýzy a vyhodnocovania politík V4, jej postavenia v rámci EÚ smerom dnu i von…
Prejavy Merkelovej a Hollandeho (posolstvo): „Zachráň sa kto môžeš! My už nevládzeme, podcenili a veľmi zle sme vyhodnotili situáciu, nemáme riešenia, svojou liknavosťou sme zmeškali prevenciu a včasné primerané opatrenia smerom dnu i von.“
K výsledkom stretnutia rady ministrov: EÚ: nemôže, nesmie a nebude fungovať pod diktátom Nemecka a Francúzska. Všetkých 28 štátov EÚ musí v zásadných existenčných otázkach postupovať spoločnou dohodou a konsenzom, nie kvalifikovanou väčšinou, ani silou ekonomiky veľkosťou štátu. O tom je rovnosť, rovnoprávnosť a demokracia. Inak sú bratstvo, rovnosť, sloboda, teda základné idey EÚ založené na ideách VFR lož a prázdny bluf.
Žalobu na EÚ už zvažuje aj Maďarsko (statoční Maďari!)
EÚ sa nachádza v štádiu pred svojím totálnym ekonomickým, politickým a sociálnym zrútením. Idey EÚ sa rozsýpajú na prach. Už neexistujú.
A na dôvažok: násilie (aj v politike) je kontraproduktívne. Tak píšu učebnice. A život.

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?