Publikované: 01.08.2020

Po Hagia Sofia Mezquita-Catedral de Córdoba

V tureckom Istanbule bolo prednedávnom víťazoslávne premenené múzeum pôvodne kresťanského chrámu Hagia Sofia na mešitu. Niektorým moslimom to však nestačí. Šejk Sultan bin Muhammad Al-Qasimi otvorene hlása, že na mešitu by mal byť premenný aj kresťanský chrám v španielskej Cordobe, Mezquita-Catedral de Córdoba

https://www.hlavnespravy.sk/hagii-sofii-dalsia-provokacia-moslimky-sejk-chce-zmenit-mesitu-aj-krestansku-katedralu-spanielskej-cordobe/2248830
Chcel som k zdieľanému článku pridať porovnanie križiackych s islamskými výpravami, metodiky evanjelizácie s islamizáciou, ale postačí len konštatovanie: Islamizácia Európy pokračuje.
EÚ ani necekne, lebo „európske hodnoty“ v opore o základné náboženské ľudské právo…
Ibaže: EÚ s rozhodnutím moslimov verzus kresťania, nepohne ani prstom.
Neurobí tak ani OSN/UNESCO: Vydalo dve rezolúcie, ktorými má Chrámovú horu v Jeruzaleme za moslimské územie a vlastníctvo islamu.
Vo veciach „dúhy“ je pre „sexuálne menšiny“ väčšou hrozbou islam či kresťanstvo? Akým spôsobom chráni EÚ sexualitu queers pred islamom?
Všimli ste si, že verejnoprávna STV a TA3 nás začali „vychovávať“ k láske a porozumeniu k islamu? Sledujete na TA3 každú stredu o 20-tej dokument Ježiš a Islam? O čo tu ide? Prečo? Odpoveď. Lebo.
Pridávam: Islam je jednotou náboženstva, ideológie a politiky. Islam nepozná pojem sekulárny štát. Môžete toto o kresťanstve?
Turecký a otvorene ho možno nazvať sultánom a neo Osmanom, Erdogan, sa netají úmyslom islamizovať Európu. Nemecko už má vo vrecku.
Nemci a ich „elity“ sa tvária ako chytené myši, s ktorými sa islamská „mačka“ pred ich konzumáciou ešte trocha hrá… (“riešia” AFD nie problém).
Nemienia to zastaviť, majú v úmysle cukor a bič. To sú závery summitu EÚ k fondu obnovy, ktoré vo vyhlásení precizoval európsky parlament Maďarsku, Poľsku…
Islamizácia Nemecka prechádza do politickej fázy. Tá prinesie obmedzovanie sekulárnych práv autochtónnych obyvateľov a občanov Nemecka a šarianizáciu nemeckého svetského práva.
Európske právo sa bude nútené negociovať a aproximovať s islamským právom šaría, alebo: prinajnenej potvrdiť a legalizovať islamské no-go-zones. Pekná perspektíva…
Turecko v Nemecku pritvrdzuje
Friedrich Merz
(CDU) v prednáške: „Problém s integráciou cudzincov a najmä Turkov sa nevyriešil.“ Toto užv skôr priznali aj najvyššie nemecké politické „elity“.
Ku koncu programu informoval politik CDU o stretnutí s dvoma učiteľmi základných škôl. Priznali mu svoj problém integrácie s tureckými študentmi v triedach. Merz zdôraznil, že nejde o strednú školu. Tie deti nie sú pripravené zapojiť sa do komunity a sú úplne neúctivé voči učiteľkám. „Problém v škole nemôžeme vyriešiť s deťmi z Turecka a moslimských rodín,“ uviedol Merz.
Sťažuje si na krajiny EÚ, ktoré nespolupracujú s príjmom utečencov.
https://www.focus.de/politik/deutschland/im-zdf-talk-von-dunja-hayali-beim-fluechtlingsthema-klagt-merz-gleich-drei-mal-ueber-die-schande-von-europa_id_12268898.html
Samozrejme, toto Spolková nemecká Ústava nedovolí, ale islam ju má „na háku“. S odkazom na základné ľudské práva. A európske „hodnoty“.
A vôľu Allaha, ktorá je nad svetským právom a zákonmi.
K problémom s našimi Rómami by nám mali pribudnúť ďalšie, s utečencami z moslimských krajín a islamom.
Takže:  Čaká nás spolupráca na integrácii, a k nej, ako vyhlásil Martin Klus „viac vzdelávania o holocauste“.
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/367765/klus-extremizmus-a-nenavist-zastavime-len-ak-zlepsime-postavenie-romov-v-spolocnosti/
Táto agenda je laboratórny experiment, v domnení, že sme všetci „na hlavu“.
Cesta k nekonečne šťastnej totalitne liberálnej spoločnosti bude ešte tŕnistá a bude mať ešte veľa nevinných obetí…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?