Publikované: 27.12.2013

Po Maňkovom vreci zemiakov dozrel čas na vrecko Hranolčekov zn. Fico.

Strach Fica, starousadlíka v politike so sociálnodemokratickou imitáciou a novozbohatlíka bez škrupúľ, je tu. Prichádza v čase, kedy sa jeho osobné zlyhania pri riadení štátu stávajú pravidlom. Spolu s poznaním postoja verejnej mienky a rozmeru nedôvery k jeho sľubom. Normou nebezpečne ohrozujúcou záujem vlastníkov neštandardnej strany Smer-SD do tej mieri, že ho hodili cez palubu. Po súdruhovi Maňkovi aj Fico, ako druhé vrece hranolčekov. Aj s tým známym výkrikom – „Muž cez palubu – no bez známok ochoty hodiť mu záchranné koleso.

Úzkosť predsedu vlády z fiaska vo voľbách prezidenta prechádza aj na najbližších straníkov s poznaním termínu Bodu zlomu. Toho kritického punktu, kedy chaos štátu čaká na posledné gesto humánnosti, na Motýli efekt. No nádej u imitátorov socializmu s Ficovou tvárou, zomiera predposledná. Vzor všetkých po diktatúre túžiacich vodcov našiel živnú pôdu aj na Slovensku. V tej chvíli sa aj vystrašení kolesíkovci zhodli, že jediným kto spĺňa kritéria obetného baránka je Róbert Fico.

V samotnej neštandardnej strane je viera úspechu naštrbená, ako stará kosa a tak nikoho neprekvapuje, že plynový pedál míňania verejných peňazí je na samej podlahe.

Súdruh Richter, vyučený brúsič, má veľa peňazí, dôchodcovia ich majú málo, no a súdruh Borguľa, člen Smer-SD, ešte ďalej do dôchodku, čo nie je prekážkou, aby mu bol vyplatený špecifický „vianočný príspevok“ pre dôchodcu vo výške takmer 300 tisíc eur.

Súdruh Glváč vetrí nebezpečenstvo „napadnutia“ Slovenska a roztáča ruletu nákupu nových stíhačiek a vrtuľníkov, lebo jeden z vlastníkov Smer-SD je unudený dennodenným vysedávaním v úrade predsedu vlády. Ešte že pár dni naspäť minister ubezpečil občana o úspechu pri Mokyse, nefunkčnom systéme, ktorý začal svoj život málo nad 300 miliónov Sk a dnes je z neho neduživý starec za viac ako 11 miliárd .

Z informácií, ktoré sa ešte nedostali do médií, neprekvapuje nový podnikateľský úspech troch členov vlády, ktorých očarilo stavebníctvo. Samozrejme s už overeným financovaním cez PPP projekty.

Priehrštie aktivít tých, ktorých povinnosťou je služba občanovi so skrývaným protipólom. Povinnosťou občana splácať dlhy vyrobené kýmsi iným na dlhé obdobie desiatok rokov.

Veľká noša strachu Róberta Fica, že do volieb bude prichytený pri korunnom klamstve iba dosvedčuje existenciu väčšieho bláznovstva, ako jeho nositeľ. Pri lži, kde nepoprel, že bol v konšpiračnom byte Penty.

To je svet komunistického miliardára Róberta Fica a vlastníkov neštandardnej strany Smer-SD, spoločnosti s veľmi obmedzeným ručením.

Vo svete občana, voliča, dozrieva poznanie, že Hranolčeky sú jedlom zdraviu škodlivé napriek ubezpečeniu, že sú vyrobené z vreca slovenských zemiakov.

  • SlabéVýborné (+120 skóre, 136 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?