Publikované: 11.05.2013

PODPORTE VÝZVU NR SR ZA ZRUŠENIE VÚC

Vážení poslanci Národnej Rady SR,

Žiadame Vás, aby ste ešte do obdobia letných prázdnin prijali ústavný zákon, ktorým by sa zamedzilo vykonaniu volieb do orgánov samosprávnych krajov (VǓC) a zákon o zániku samosprávnych krajov a delimitácii ich majetku.

Žiadame Vás aby ste tak urobili neodkladne a zastavili tak zákulisné kšefty politických strán o tom, kto bude na kandidátkach a kto s kým pôjde v koalícii.

Žiadame Vás, aby ste prestali z nás naďalej robiť ovce, ktoré vám v tomto bezobsažnom divadle maškár akým voľby do VUC sú, majú len mlčky asistovať a vybrať vašich “skvelých” kandidátov na ktorých sme tu nedočkavo desaťročia čakali. Naša dlhodobá ignorácia týchto volieb jasne  hovorí, čo si myslíme!

Žiadame Vás, aby ste nám prestali tvrdiť ako to s nami dobre myslíte, aké sú vaše úmysly čisté a ako keď nebodaj odmietneme vám odovzdať v týchto krajských voľbách náš úplne bezvýznamný hlas, si privodíme katastrofu. Práve naopak katastrofou pre Slovensko je naďalej živiť z daní občanov 8 byroktických celkov, ktoré svojou doterajšiou existenciou preukázali že reálne niesú schopné vykonávať s ohľadom na efektívnosť a zmyslupnosť ani jednu kompetenciu ! V čase krízy považujeme za nehorázne, aby  jej dôsledky boli neustále na pleciach občanov a pritom štát si tu z peňazi občanov živil nefinkčný a chorý prvok.

Žiadame vás zrušte VUC, ktoré sú zbytočným prerozdeľovacím medzičlánkom, ktoré sústavne generujú dlh a ktoré služia na krajské nechutné zkázky ako sú napríklad peniaze určené na propagácie krajov rádovo v miliónoch euro a aj to zvláštnym a netransparentným spôsobom!

Nehovorte nám, že to nepôjde, neveríme vám!

Nehovorte, že nie je čas, neveríme vám!

S pozdravom a úctou,

občianska inicitíva Bod Zlomu – Liberáli Menia Slovensko

V Bratislave 11.05. 2013
———————————————-
Vážení priatelia, ak máte rovnaký názor ako my, podporte nás na našej FCB stránke https://www.facebook.com/BodZlomuLiberaliMeniaSlovensko a to tak, že pod uvedenú výzvu pripojíte svoj hlas. Nepodlahnime dojmu, že už nič nemá význam, dajme spolu najavo takýmto počinom svoj názor!

 

  • SlabéVýborné (+33 skóre, 55 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Vážení priatelia, ak nemáte rovnaký názor ako my, z našej FCB stránky vás vymažeme :) Heh, lepší názov pre vás, milí zlomoví bodoví, by bol Zhavranení bratia v socializmu anarchizmu :)

  2. uz davno som prezentoval nazor.ze VUC-ky su zbytocny prepych. 

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?