Publikované: 25.02.2020

Podsúvanie volebných koní Denníkom Nenávisť a SME

Marcinková zo Za ľudí: Andreja Kisku poznám dobre a videla som, že na videu so Šuligom je zmätený.V ostávajúcom predvolebnom období sa mimoriadne zintenzívnili útoky Denníka Nenávisť na JUDr. Harabina a stranu Vlasť.
https://dennikn.sk/1769441/vladimira-marcinkova-zo-za-ludi-andreja-kisku-poznam-dobre-a-videla-som-ze-na-videu-so-suligom-je-zmateny/?ref=tit
Máte pocit, že volebná kandidátka strany Vlasť Monika Sofiya Soročinová alebo jej stranícky šéf JUDr. Harabin, sú zmätení? https://stranavlast.sk/
Máte pocit, že dôvody na zmätenosť majú eticky čistí politici?
Časť za celok
: Neuveriteľné lži Samuela Mareca, zopsutého blogera, dnes presstitúta a bieleho koňa Denníka SME a Denníka N:

V čom smutný? Príbehy niekoľkých sudcov a prokurátorov zvaných Kočneriáda sú veselé? Bol aj sudca Harabin právoplatne disciplinárne vyriešený, trestne stíhaný? Samuel Marec a všetci teba podobní, ste “na hlavy”? Alebo len nemáte kože na vašich plechových ksichtoch, spredu obaľujúcich a maskujúcich vaše vygumované mozgy??!


Kto je cynický demagóg? Harabin alebo vy? Vás v tej temnote treba podržať. A nechať sa tam žrať medzi sebou.
Tie lži nemá zmysel vyvracať, zvraciam na Samuela Mareca a predvolebné denníky N a SME
:
Väčšina novinárov píše o všetkom, aj o tom, čomu nerozumie. Ide účelové, písačky so zjavne politickým podtextom. Denník N a SME sú stranícke denníky Kiskovej Za ľudí a PS/SPOLU.

                                             

Mgr. Mgr. Monika Sofiya Soročinová, expertka strany pre diplomaciu a zahraničné vzťahy
Mám ju za novú politickú superstar 2020. Vyštudovala právnickú fakultu univerzity Komenského v Bratislave a fakultu medzinárodných vzťahov Štátnej univerzity v Sankt-Peterburgu v Ruskej federácii, kde štúdium ukončila červeným diplomom. Na Štátnej univerzite v Sankt-Peterburgu vyštudovala aj ašpirantúru, počas ktorej aktívne publikovala a prednášala najmä na témy verejnej diplomacie, Rusko-Slovenských vzťahov a idey zjednotenia Slovanov. Počas štúdia sa aktívne venovala aj dobrovoľníckej a charitatívnej činnosti. Od roku 2016 sa stala ambasádorkou pre Medzinárodné mládežnícke právnické fórum v Sankt-Peterburgu a ako prvá v histórii tohto fóra na ňom zorganizovala účasť zástupcov Slovenských a Českých právnických fakúlt, čím podstatne prispela k rozvoju vzťahov na univerzitnej úrovni najmä medzi mladou generáciou slovenských, českých a ruských študentov a mladých právnikov. V roku 2017 bola riaditeľkou Slovenského pavilónu na medzinárodnej špecializovanej výstave EXPO 2017 v Astane v Kazachstane, kde pod jej vedením Slovenský pavilón získal po celkovom hodnotení druhé miesto v kategórii dizajn. V súčasnosti pracuje na Ministerstve hospodárstva SR na pozícii zástupkyne generálneho komisára Slovenskej expozície na svetovej výstave EXPO 2020 v Dubaji. Je expertkou strany pre diplomaciu, zahraničné vzťahy a obchodnú spoluprácu najmä so zameraním na členské štáty bývalého Sovietskeho zväzu.
Doktoráty, docentúry a profesúry (ako trebárs Radičová) nepotrebuje. Tie ambície nemá. Stačia jej dve vysoké školy magisterského typu. Zbytočnosťami sa nezdržiava. Najlepšou profesúrou je prax a život.
JUDr. Štefan Harabin Volebný líder strany Vlasť, špičkový právnik a nikým, ničím, ani disciplinárkou, skorumpovanej justície, neohrozený sudca  s prerušeným výkonom sudcu, nádejný začínajúci politik pre Slovensko:
JUDr. Štefan Harabin, sudca Najvyššieho súdu SR. Bývalý predseda Najvyššieho súdu SR a minister spravodlivosti SR. Sudca so 40 ročnou praxou, jeden z najväčších slovenských odborníkov na trestné právo. Vo svojej praxi vždy vášnivo bránil právo a spravodlivosť, lebo jeho životným krédom je, že pred Bohom a zákonom sú si všetci rovní. Ako sudca v medziach zákona vždy bránil bezbranné obete bezcharakterných úžerníckych šmejdov, ktorí zneužívajú ťažké sociálne postavenie a dôverčivosť ľudí zo slabších sociálnych vrstiev. JUDr. Štefan Harabin je hlboko veriacim človekom, ktorý miluje Slovensko, jeho tradície a kultúru. Je rodákom z Ľubice v okrese Kežmarok. Na svoje rodisko je veľmi hrdý a s radosťou sa tam vracia nielen kvôli kráse rodného kraja, ale najmä kvôli svojim milým rodákom.

Voľte číslo 17, stranu Vlasť. Treba ju v parlamente ako štartovaciu a hybnú silu hybnú silu pre konečne nielen kozmetické a naoko ale hlboké systémové zmeny prokuratúry, policajného zboru a justície (voľby funkcionárov, zrušenie špecializovaného súdu) zvonka a zvnútra.
Namiesto špecializovaného súdu Slovensko potrebuje správny súd. Má ho Česko (kasačný súd).
Politická a výkonná moc sa nesmie podieľať ani na voľbách funkcionárov prokuratúry, policajného zboru a justície.
Výkonná moc (exekutíva) v časti prokuratúra, policajný zbor, inšpekcia ministerstva vnútra a súdnictvo musia byť reálne oddelené od politickej a zákonodarnej moci.
Vláda má z ústavy mať len legislatívnu právomoc (zákony, ústavné zákony a ostatné akty Národnej rady Slovenska).
A Benátska komisia a Európska komisia ani neceknú (napr. Poľsko).
Máte pocit alebo presvedčenie, že by ktorákoľvek kandidujúca strana či hnutie mali toto v úmysle?
Ja nie. Lebo vždy predtým, už 30 rokov, to boli a aj dnes sú, len predvolebné kecy, a po voľbách vždy štandardné vecné a politické vykrúcačky a kšefty.
A takto prišla Gorila, Kočneriáda a Threema. A s ňou poznatky a skúsenosť, že slobodu a nezávislosť prokurátorov, policajtov a sudcovského stavu nezakladá výška príjmu ale etika a ľudský faktor.
Obe sa dajú kúpiť za akýchkoľvek okolností.
Žiadam ubrať sudcom a pridať učiteľstvu a sektoru sociálnych vecí a rodiny.
Poznámka pre voličstvo:
Harabinov program na odpolitizovanie exekutívy v časti prokuratúra, policajný zbor a justícia bude realizovateľný, ak sa strana Vlasť dostane do parlamentu, a potom cestou vládnych návrhov zákonov, návrhov skupín poslancov alebo jednotlivých poslancov s podporou skupiny poslancov a poslaneckých klubov.
Dá sa očakávať silné parlamentné zastúpenie a podpora ĽSNS.
Úspech procesu závisí od počtu mandátov strany Vlasť a strany ĽSNS. Podporte preto stranu Vlasť; bude garantom odbornosti a ústavnosti legislatívnych riešení…
Potom môžu byť postupne systémovo (!) nie v skrátenom predvolebnom konaní, upravené aj sociálne veci (dôchodky, sociálne dávky, rodiny s deťmi, osamelé matky a otcovia a pomáhajúce osoby v odbore sociálna starostlivosť).
Národno-vlastenecké tradičné (!) strany môžu byť garantmi ochrany Slovenska pred agresivitou liberálnej a rodovej ideológie so zárukou, založenou na ich už preukázanej hodnotovej orientácii.
Otázka SNS a jej existencie v parlamente a spôsobu ďalšej existencie Smeru sú otvorené.
Nedbajte na výsledky predvolebných prieskumov.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickybcan

 

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?