Publikované: 12.11.2014

Pokiaľ nepríde volič voliť, nemôže sa ani nič zmeniť

Keďže tu máme tému komunálnych volieb, musím sa jej dotknúť aj ja. Sám som kandidátom a nikdy som ním nebol. Človek však žije v nejakej spoločnosti a prostredí, ktoré nefunguje ako má a tak chce priložiť ruku  k dielu. Ja sa aktivity a ani práce nebojím a prajem to všetkým kandidátom, ktorý kandidujú na Slovensku. Aby sa práce pre svoje okolie nebáli.

Od roku 2013 som súčasťou politického hnutia NOVA a moje rozhodnutie kandidovať prišlo tesne po novom roku. To rozhodnutie som ani raz neoľutoval a  pristupoval som k nemu zodpovedne . Viac ľudí v uliciach mi povedalo, že  treba zmenu . Niektorí sa vyjadrili, že treba mladých a podobne. To je všetko pekné a milé a dobre sa to počúva. Problémom je však to, že  všetko záleží na voličoch . To znamená, že  pokiaľ nepríde volič voliť, nemôže sa ani nič zmeniť , ani byť lepšie, ani tam mať mladých a šikovných  a podobne.

Preto chcem vyzvať všetkých voličov.  Príďte prosím   v sobotu 15.11.2014 voliť vo svojom meste, vo svojej mestskej časti, alebo obci. Nenechajte o vašom okolí rozhodovať iných. Vy máte také isté právo sa vyjadriť, ako hocikto iný. Využite to. V niektorých krajinách by oslavovali, keby sa mohli takto vyjadriť ako my.

Na čo si prosím dajme pozor: 

1. Je predlžený víkend. Neodchádzajte preč z miesta bydliska, ale obetujte tu chvíľku voľbám. 

2. Voliť môžete od 7:00 ráno iba do 20:00! To je novinka. 

3. Krúžkujte kandidátov podľa stanoveného počtu. 

Chcem ešte upozorniť ľudí v okrskových komisiách, majte oči otvorené a nenechajte manipulovať s výsledkami a nenechajte robiť iných nejaké podvody vo volebnej miestnosti.

Ja pevne verím, že sa Slováci zmobilizujú a prídu voliť dobrých kandidátov.  

Na záver mi dovoľte zdieľať video s prezidentom Andrejom Kiskom, ktorý taktiež vyzýva všetkých, aby išli voliť: http://tv.sme.sk/v/31024/prezident-kiska-zvolava-k-sobotnajsim-volbam.html

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?