Publikované: 13.01.2014

Politici, respiračné choroby 5 724 ľudí vám nič nehovoria?!

Ešte ani toto číslo vám nič nehovorí, že je najvyšší čas začať sa zaoberať rómskym problémom, ale naozaj smrteľne a vážne?!

V Prešovskom kraji stúpla chorobnosť, a epidémie žltačky a mumpsu pretrvávajú!

V Prešovskom kraji len za minulý týždeň stúpol počet pacientov s akútnymi respiračnými chorobami a v porovnaní s predchádzajúcim týždňom pribudlo o 2 600 chorých viac. Epidémia vírusovej žltačky pretrváva v Starej Ľubovni, nové ochorenia mumpsu majú v Humennom, vo Vranove trvajú hnačkové ochorenia a v Prešove sa objavil nový prípad žltačky u drogovo závislého muža. (Takže počas minulého týždňa v Prešovskom kraji na akútne respiračné choroby už ochorelo  celkovo 5 724 ľudí, pričom najčastejšie išlo o deti do 5 rokov).

Myslím si, že viac o tejto situácii sa ani nie je potrebné nejako detailnejšie rozpisovať k tomu, aby ste sa konečne zobudili a začali sa naozaj seriózne a vážne zaoberať rómskym problémom! (Hádam, že veci, ktoré mám na mysli, myslím si, že nie je potrebné stručnejšie ich tu opisovať a každý Slovák, ktorý prichádza do kontaktu s neprispôsobivými občanmi rómskeho etnika chápe veľmi dobre, že ktoré veci to sú). V opačnom prípade budú tieto choroby stúpať a rozšíria sa aj medzi majoritu!!!

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?