Publikované: 08.10.2015

Politická objednávka alebo idiocia médií?

Neviem čo si mám o tom myslieť, že médiá ako napr. TV Joj – televízne noviny, Aktuality, Topky napísali o pár poslancov, ktorí už po voľbách 2016 nebudú. Medzi nimi bola vždy poslankyňa Mária Ritomská.

V čom spočíva moje podozrenie na politickú objednávku? Desiatky strán chcú uspieť v marcových voľbách, ale uspieť môžu iba pár. Ja nemôžem byť taká hlupá, aby som niekoho konkrétne uviedla. Ani sa to nedá. Alebo je to iba idiocia médii? Písať o politickej objednávke či idiocii médií sa oddelene nedá. Dá sa to písať iba spolu.

Marika Ritomská sa venuje pre mobérov veľmi nepríjemnej téme – Mobbing. Mobbing je aj v médiách. Televízie a televízne stanice by boli blbé, keby Mariku vysielali s jej vysoko odbornou témou a veľkými skúsenosťami v tejto oblasti. Bol by to začiatok konca mobbingu v týchto médiách. Keby mali čisté svedomie, mobbing by sa tam nenachádzal. Tak by Mariku pozvali  bez problémov.

Mária Ritomská – citované Aktuality http://www.aktuality.sk/clanok/305495/desat-politikov-ktori-sa-s-miestom-poslanca-definitivne-rozlucia/

Väčšina poslancov sa viac či menej nakoniec vtesnala do pomyselnej politickej škatuľky, no Mária Ritomská časom začala vyčnievať z tohto radu. Niektorí voliči by to mohli vnímať ako pozitívum, v parlamentných kuloároch skôr dostala nálepku výstrednej osobnosti.

V čom Marika Ritomská vyčnieva z radu poslancov NR SR? Robí si iba svoju robotu. V na hrade vo svojej kancelárii rieši problémy občanov a súčasne sleduje rokovanie NR SR. Nálepka výstrednej osobnosti: Nuž kto buchá topánkou o stenu, takmer sa pobije s dvoma politikmi, dostane facku od ex poslankyni A. Belorosovovej alebo neprístojné správanie sa iného poslanca. Tak títo nemajú nálepky výstrednej osobnosti.

Bez ohľadu na to, aký bod sa v programe parlamentu ocitol, táto poslankyňa to často dokázala stočiť na tému obťažovania na pracovisku. Práve táto oblasť, ktorej sa venovala dlhé roky, sa jej stala srdcovkou aj v parlamentnom ringu.

Ostatní poslanci, ktorým bude zvoniť umieráčik ako napr. Dzurinda, Mikloš, Frešo, Miškov, Krajcer, Novotný. O nich sa tieto netové noviny nemýlia. Svoju šancu mali. Mali veľké predpoklady, aby zotrvali ďalej ako úspešní v politike. Ale svoju šancu premárnili ako márnotratnici synovia..

Poslankyňa Vašáryová – nemá už ambície kandidovať, podobne je to aj u poslanca Hubu. A poslanci z Olano Kuffa a Mezenská, títo ž nezodpovedajú predstavám Igora Matoviča, lídra Olano. Matovičovi títo dvaja vyhovovali predtým, ale prišiel na to, že vytvorenie klasickej strany – štandardnej, uspeje lepšie. Tak sa títo dvaja poslanci Kuffa a Mezenská stáli nežiaduci. Predtým Matovičovi vyhovovali

Televízne Noviny na Jojke v lete priniesli reportáž, kde si tiež pochovávali politickú budúcnosť Mariky Ritomskej.  Tá nič netušiac, že akú buďu to na ňu našili, im pekne odpovedala na otázky.

 

Admini blogu Sme už mesiace klamú čitateľov aj samotnú blogérku Ritomskú. Manipulujú jej čítanosťou. Jej články sú v skutočnosti čítané najmenej o pár stoviek viac, ako pri jej článkov – 160. Toto je vedomé poškodzovanie Ritomskej.

Hacker jej pravidelne napadá účet na Facebooku. Mňa napadajú takto, že na Facebooku mi najprv sčernejú fotky, zmrazí sa net a potom sa mi surovo reštartuje počítač. Stáva sa to najmä potom, keď napíšem komentár v prospech Mariky.

Zrejme to nebude idiocia médii, ale politická objednávka. Čo iné môže človeka napadnúť? Voľby sa blížia. Média masírujú verejnú mienku, a označiť Ritomskú ako politickú mŕtvolu bez najmenšej šance sa dostať do parlamentu je zámerné poškodzovanie.

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?