Publikované: 18.03.2016

Politickí zradcovia poprosili Fica o kostičku

Psy z niekdajšej opozície si sadli k nohám pána a s vyplazeným jazykom ho prosili o maličkú kostičku. Keď im ju napokon celý otrávený ich večným prosíkaním hodil, vďačne a s úctou mu olizovali nohy. Keďže pána už začali nudiť , kopol do nich a kričal, nech vypadnú von a neotravujú. Nezabudol dodať, že ďalšie žrádlo tak skoro nebude a tiež im zakázal vstupovať do paláca Bonulparte. Ako by to vyzeralo, keby sa so zašpinenými labami dotýkali vyleštenej podlahy? Keď pán skríkol, fena ktorá prešla predtým z modrého krídla cez most až k “vyššiemu” cieľu, sa pocikala od radosti, lebo jej pán dovolil ľahnúť si a potom možno aj vyskočiť na stoličku, na ktorej kedysi sedávala. Úbohé, nič netušiace stvorenia…pán R, ako ho všetci volajú, ich plánuje zavrieť do malej klietky, ktorú oblepí obrázkami záhrady, aby mali pocit, že sú vo väčšom priestore, no reálne sa tam budú náramne tlačiť  a bojovať o prežitie. No a potom ich pán R dá do útulku (to je tá lepšia možnosť), alebo ich kruto vyhodí na smetisko. Nuž, mali na výber , ale radšej si zvolili zlý smer. Mohli si žiť slobodne v krajine, kde by ich ľudia aj pohladili, teraz do nich budú len hádzať  kamene. Ulakomili sa na drievko napáchnuté mäsom, ktoré im hodili do siete kumpáni pána R. Zvyšok príbehu poznáte…stratili svoju psiu identitu, namiesto mien dostali obojky s číslami a zavrteli chvostíkom len preto, aby urobili na pána R dobrý dojem. Takto by som opísala rokovania po parlamentných voľbách 2016, ktoré sa bezpochyby zapíšu do análov tejto malebnej krajinky v srdci Európy.

Procházka, Bugár, Žitňanská, Šebej zradili svojich voličov. Vyhovárať sa na Kotlebu a na možný nárast extrémizmu v  prípade konania predčasných volieb, je naozaj úbohé…tak ako samotní aktéri zrady. To, čo už mali údajne pripravené po lete, teraz len dokončili. Vlastne, skutok sa stal, no páchateľov nemožno poslať za mreže…lebo v čase vykonania zločinu na celej spoločnosti, trpeli schizofréniou. Najskôr nenávidený Fico a jeho družina, ktorú vyššie spomínaní roky osočovali a označovali za skorumpovanú bandu, sa teraz mení na ich “rodinu”. Staré krivdy sú zabudnuté, nové budú prehliadnuté…zasiahla vyššia moc, prišla choroba mysle a útok mimozemšťanov na šedú mozgovú kôru. Vyšetruje ich v pomyselnom zámku Bonulparte František Šebej, ktorý o sebe hovorí, že sa rád moce okolo psychológie.

Nuž, aj majster tesár sa veru neraz utne. A František sa uťal poriadne. Vo svojom blogu svojho času písal toto, citujem: “…Mečiar zvyšoval tým čo robil úroveň hnevu v celej spoločnosti…Preto škodil zdraviu. Dnes môžem len zopakovať ako ozvena. Fico zvyšuje celkovú hladinu hnevu v spoločnosti, lebo z neho hnev prakticky neustále vyžaruje, a aj preto, lebo sa časť z nás musí permanentne hnevať nad tým,čo robí a hovorí. Fico škodí zdraviu…”

Aj lekár – psychiater alebo psychológ sa môže jedného dňa stať pacientom na svojom oddelení…mám pravdu, pán František? Alebo Fico už neškodí Vášmu zdraviu? Viem…veci sa zmenili, treba ochrániť Slovensko pred Kotlebom, rovnako ako to bolo v prípade migrantov, aby sme všetci mohli pokojne spávať…

Chorí ľudia by sa mali liečiť a nie vládnuť tejto krajine…

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 10 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?