Publikované: 14.01.2021

Porážka Trumpa a konzekvencie

Prezidentské voľby mám za tak dôležité ako pre USA tak celý svet. Píše o tom najnovší článok Aeronet o porážke Trumpa systémom cabal a deep state.
Zdieľam už bez zaváhania. V opore o právo na informácie. Aeronet, hoc je za taký označený, nie je konšpiračný web.
Poznámka: Denník N samozrejme, má Aeronet za dezinformačný web. Hoops! Aeronet pravdu nepozná ale ju hľadá…
Zverejnil len to, čo v danom čase dostal; vraví sa tomu informácia a informačná príprava v rámci verejného diskurzu.
Ak by médiá mali zverejňovať len výsledky vyšetrovania príčiny smrti generála Lučanského, a nič iné predtým, aby sa vyhli označeniu, že sú konšpiračný denník, viete si predstaviť to ticho?
Alebo aspoň redaktorku Denníka N Moniku Tódovú? Veď tá zverejňuje aj čo nevie! A nelegálne (úniky zo živej trestnej spisovej agendy)!
Investigatívci a „investigatívci“ (Tódová) sa obhajujú odkazmi na verejný záujem (vo veciach trestných konaní v opore o nič!).
Rovnakým spôsobom koná aj Aeronet a Vedúci kolotoča…
Ibaže veci vidí inak, než DenníkN, ktorý nemôže veci vidieť ako Aeronet, lebo DenníkN je vlastníctvom Esetu. A Eset… (vyberte sa do USA); tak ako a eko?
Tím VK excelentne dohľadáva a sleduje informácie, majstrovsky s nimi pracuje, analyzuje ich a vyhodnocuje, a z faktov skladá puzzle reálneho obrazu stavu slobody a demokracie v USA (voľby prezidenta).
Končiaci Trump v Texase v Alamo svojím prejavom rezignoval:

               
https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-symbolicky-u-mesta-alamo-skoncil-beznadejny-boj-proti-obrovske-presile-nepritele-stejne-jako-obranci-stejnojmenne-pevnosti-v-roce-1836-padli-uplne-vsichni-ale-jejich-odpor/
V krátkom videu 14. 1. po tom, čo členovia Snemovne reprezentantov schválili návrh na ústavnú žalobu  ešte vyzval Američanov, aby boli „jednotní“ a vyhli sa násiliu.

Ak kto, že „USA nie sú náš problém“ odpoveď: SÚ! Na to môžete vziať jed, že sú! Tak už konečne prestaňte naprázdno tárať a správať sa akoby sa vás veci USA netýkali, a robte s tým voľačo!
A predtým, než znova pôjdete k volebným urnám a pôjdete, oboznámte sa s pojmom davoelitárske riadenie… (znova varujem!).

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Prílepok: Ak sa Fico a jeho vlády nevzopreli keď mali a mohli a včas nevykonali nevyhnutné legislatívne opatrenia typu zákon FARA USA (sic!), stav vecí dnes je tento:
Slovensku vládne Sorosov „neziskový“ politický tretí sektor s jeho médiami, na pozadí s americkou ambasádou a judášskymi grošmi z USA, a jeho vláda bude legalizovaná a potvrdená inauguráciou Joe Bidena.
Svoju moc a jej chápadlá má aj nad Slovenskom cez politikárčiacu časť tretieho sektora a dúhovistov  (Progresívne Slovensko). Čaká na vaše voličské hlasy.
Fico je dnes zľaknutý a zdesený… (varoval som).
Tódová si sťažuje, že ju sleduje Fico. Nuž, investigatíva ako investigatíva. Vo verejnom aj osobnom záujme. Každý si sleduje svoje veci a ľudí…
(vyčkáme si, čo z toho vzíde).
Neviem, kto tu ešte má aspoň minimálne právo hovoriť čosi o etike…
Na nepráve nemožno založiť právo.
Ficovi stále nie a nie na dvere klopať NAKA. Možno ho a jeho vládnutie podrobiť kritike, ale má obrovskú verejnú podporu.
A na svojom piesočku hrajúci sa Pellegrini, tiež.
K otázke zjednotenia všeobecne: Predbežne „nehrozí“. Ale stane sa. Lebo bude musieť.

Národno-vlastenecký front, ktorý by Slovensko kvalifikovane a účinne chránil pred zahraničným vplyvom „slobodného“ Westernu, neexistuje; zlikvidoval sám seba, cez egá jeho dnes osamelých lídrov na púšti…

Občianstvo a voličstvo je ohlúpnuté falošnými pseudo-liberálnymi slobodami a pseudo demokraciou; a pridajte: systémom deep state a cabal (NWO).
Deep state a cabal USA pochybným víťazstvom „demokratov“ legalizovali svoju moc aj nad vami…
Sloboda a demokracia tobôž pod vládou Matovičovcov covidom končia…
Vládna koalícia s bezprecedentnou ústavnou väčšinou sa na demokraciu už ani nehrá…
Slovensko má poslednú šancu vzoprieť sa.

Poznámka (predikcia): Joe Biden  sa zdráhal použiť proti Trumpovi Dodatok 25. Vie, že môže byť použitý proti nemu. Dá sa očakávať, že bude. Prezidentkou sa stane Kamala Harrisová…
Odmietol ho aj Michael Pence, a urobil správne; aj ako budúci prezidentský kandidát republikánov…
Snemovňa reprezentantov (Pelosiovej demokrati) schválila druhú obžalobu Trumpa (precedens v dejinách impeachmentu).

Čo sa bude diať v USA okolo Bidenovej inaugurácie a po nej, neviem, netuším…
Osobitné veci sa dejú v Texase.
Ohlásené sú protesty vo všetkých päťdesiatich štátoch USA… (pravica, MAGA, QAnon). O tom, čo robia “biele klobúky“ tiež nemám šajn. Lebo utajené konšpirácie. MAGA, Biele klobúky a QAnon už toho oznámili, aj s expirovanými termínmi, až hanba…

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?