Publikované: 15.12.2013

Postarať sa občanom o prácu a „chlieb“ nevedia, ale…!

Hlavná vec, že štát ide kupovať milióny nábojov! Ďalší miliónový tender pre niekoho, aby sa pekne nabalil…., (hlavne, že sa na každom kroku zdôrazňuje, že na nič nie sú peniaze).

Ilustračné foto. Autor: SHUTTERSTOCK

Ilustračné foto.
Autor: SHUTTERSTOCK

Súťaž má hodnotu viac ako 3,3 milióna eur, obstarávajú náboje kalibru 9×19 mm Luger. A k tomu ešte polícia chce kupovať aj nové zbrane, prezbrojenie má v pláne na budúci rok.

No neviem, ale nadobúdam taký pocit, že ministerstvo vnútra a rezort obrany pokladajú všetkých Slovákov za zločincov, keď potrebujú toľké milióny nábojov! (Myslím si však, že skôr je to tak, že cítia, že im prihára a obávajú sa veľkých nepokojov zo strany občanov a ak by náhodou došlo k prevratu, tak najskôr nebudú váhať nad tým, aby dali príkaz k streľbe na demonštrujúcich občanov. Veď si treba chrániť tie milióny a miliardy, ktoré nadobudli svojim umom a hlavne v pote tváre, no nie?! (Vojsko a policajti sú práve na tento účel hromadne pripravovaní, čiže najviac cvičení na útok…). :-( ((

Keď beriem v úvahu to, že všetci vojaci a policajti sú si vedomí toho, že lepšie mať hoc aj také zamestnanie, ako žiadne a že im velenie štátu nariadi aby ho chránili, tak pochopiteľne, že viazaní svojou prísahou ho chrániť budú a všetko ostatné už záleží len od charakteru a svedomia každého jednotlivca.

Zdroj: http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/302472-stat-ide-kupovat-miliony-nabojov/ – uvádza, že rámcová dohoda o kúpe streliva (s jedným víťazom), bude viazaná na najbližšie štyri roky. Rezorty odhadujú, že kúpia spolu približne 22 miliónov kusov streliva……

Takže čím nás ešte naše ministerstvo prekvapí? Azda sa nedajbože pripravuje spolu s rezortom obrany na vojnu proti Maďarom, alebo dokonca proti Američanom!

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 9 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?